We beoordelen aanbieders op basis van strenge tests en onderzoek, maar houden ook rekening met je feedback en onze affiliate commissie met aanbieders. Sommige aanbieders zijn eigendom van ons moederbedrijf.
Meer informatie
vpnMentor werd in 2014 opgericht met als doel VPN-diensten te evalueren en privacygerelateerde artikelen te bespreken. Op dit moment helpt ons team van honderden cybersecurity-onderzoekers, schrijvers en redacteuren lezers nog steeds bij het verdedigen van hun online vrijheid. Dit doen we in samenwerking met Kape Technologies PLC, dat ook eigenaar is van de volgende producten: ExpressVPN, CyberGhost, ZenMate, Private Internet Access en Intego, die op deze website kunnen worden beoordeeld. We gaan ervan uit dat de reviews die op vpnMentor worden gepubliceerd accuraat zijn op de datum van elk artikel, en ze zijn geschreven volgens onze strenge beoordelingsnormen, die prioriteit geven aan een professioneel en eerlijk onderzoek door de recensent, waarbij de technische mogelijkheden en kwaliteiten van het product samen met de commerciële waarde ervan voor gebruikers worden overwogen. Bij de ranglijsten en reviews die we publiceren, kan ook rekening worden gehouden met het eerder genoemde gemeenschappelijke eigendom en de partnercommissies die we verdienen voor aankopen via links op onze website. We beoordelen niet alle VPN-providers en we gaan ervan uit dat de informatie accuraat is op de datum van elk artikel.
Openbaarmaking advertentie

vpnMentor werd in 2014 opgericht met als doel VPN-diensten te evalueren en privacygerelateerde artikelen te bespreken. Op dit moment helpt ons team van honderden cybersecurity-onderzoekers, schrijvers en redacteuren lezers nog steeds bij het verdedigen van hun online vrijheid. Dit doen we in samenwerking met Kape Technologies PLC, dat ook eigenaar is van de volgende producten: ExpressVPN, CyberGhost, ZenMate, Private Internet Access en Intego, die op deze website kunnen worden beoordeeld. We gaan ervan uit dat de reviews die op vpnMentor worden gepubliceerd accuraat zijn op de datum van elk artikel, en ze zijn geschreven volgens onze strenge beoordelingsnormen, die prioriteit geven aan een professioneel en eerlijk onderzoek door de recensent, waarbij de technische mogelijkheden en kwaliteiten van het product samen met de commerciële waarde ervan voor gebruikers worden overwogen. Bij de ranglijsten en reviews die we publiceren, kan ook rekening worden gehouden met het eerder genoemde gemeenschappelijke eigendom en de partnercommissies die we verdienen voor aankopen via links op onze website. We beoordelen niet alle VPN-providers en we gaan ervan uit dat de informatie accuraat is op de datum van elk artikel.

Hoe de F1 Grand Prix van België GRATIS online bekijken

Guy Fawkes Bijgewerkt op 12-02-2024 Anonieme Cybersecurity Experts

Kijk je nu al uit naar de eerste Formule 1-race na de zomerstop? Wij ook.

De strijd tussen Hamilton en Vettel is nog steeds in volle gang en we durven te wedden dat de Duitser nog steeds baalt van zijn crash op zijn thuiscircuit in de buurt van Hockenheim. De Belgische Grand Prix is ​​voor Ferrari een nieuwe kans om wraak te nemen en biedt Mercedes de mogelijkheid om hun leidende positie te verstevigen.

Er wordt enorm naar deze race uitgekeken en de vrije trainingen zullen op 24 en 25 augustus beginnen. De kwalificaties vinden ook op 25 augustus plaats, terwijl de start van de Grote Prijs op 26 augustus om 15.10 uur is. Het staat in ieder geval vast dat je deze race niet mag missen omdat het wel eens het hoogtepunt van het F1-seizoen zou kunnen worden. An als je de stappen volgt die we in dit artikel beschrijven, weet je zeker dat je de race live kunt kijken.

We zullen hieronder uitleggen hoe je de Belgische Grand Prix online en ook nog gratis kunt bekijken! Lees verder om te ontdekken op welke manier je dit kunt doen want we hebben een eenvoudige, gedetailleerde handleiding gemaakt waarin wordt uitgelegd op welke manier je de race live kunt zien. Je hoeft er alleen maar voor te zorgen dat je toegang tot RTL hebt en een goede VPN gebruikt om blokkades op basis van je geografische locatie te omzeilen. We zullen zelfs beschrijven op welke manier je een VPN van hoge kwaliteit kunt krijgen zonder dat je ervoor hoeft te betalen!

Schaf een VPN aan om de F1 Grand Prix van België te kijken

Bekijk de F1 Grand Prix van België gratis in slechts 5 eenvoudige stappen

RTL heeft op hun eigen website geen livestream, maar ze werken samen met de streamingdienst TV Now die deze livestream wel beschikbaar maakt. Dit is de stap-voor-staphandleiding:

 1. Schaf een betrouwbare VPN aan die over veel Duitse servers beschikt (deze dienst is ideaal voor streaming en je kunt het dankzij de 30 dagen geld-terug garantie zelfs gratis uitproberen)
 2. Selecteer een server in Duitsland om verbinding te maken. (Dit is noodzakelijk om de regionale beperkingen van TV Now te omzeilen. We zullen hieronder uitleggen waarom).
 3. Ga naar de RTL-pagina van TV Now
 4. Abonneer je en krijg om de dienst 30 dagen gratis te krijgen
 5. Annuleer je abonnement voordat de proefperiode verloopt

Eenvoudig, toch? We bieden hieronder een uitgebreidere handleiding waarin wordt beschreven op welke manier je via TV Now toegang tot RTL kunt krijgen.

Kijk F1 live via TV Now en een VPN

Het is al zeker dat je via RTL tot 2020 elke F1-race kunt bekijken. Helaas biedt de Duitse zender geen rechtstreekse livestream.

Het goede nieuws is dat je RTL toch online kunt bekijken. Dit kun je doen via TV Now dat een RTL-livestream aanbiedt.

Waarom heb je een VPN voor TV Now nodig? Hier zijn twee redenen voor. Het abonnement dient vanuit Duitsland te worden afgesloten en als je de dienst gebruikt moet er worden weergegeven dat je je op een locatie in Duitsland bevindt.

TV Now beperkt de beschikbaarheid van hun inhoud dus op basis van geografische locatie. Om dit te omzeilen, heb je een VPN nodig.

Met behulp van een VPN kun je een Duits IP-adres krijgen. Als je het Duitse IP-adres gebruikt om je voor de gratis proefperiode te registreren deze te gebruiken, krijgt TV Now te zien dat je je in Duitsland begeeft terwijl je in werkelijk ergens anders ter wereld zou kunnen zijn.

OPMERKING: in feite zou je TV Now ook in andere landen (zoals de VS) kunnen gebruiken als je ervoor zorgt dat je je vanuit Duitsland, Oostenrijk, Zwitserland, Liechtenstein of Luxemburg registreert, maar de Formule 1-uitzendingen zijn alleen voor Duitse klanten beschikbaar. Dit komt door de licentiebeperkingen die vergelijkbaar met die van Netflix zijn.

Als je VPN betrouwbaar genoeg is om niet te worden gedetecteerd en snel genoeg is om streaming in hd-kwaliteit te ondersteunen, hoef je je alleen maar voor de gratis proefversie van TV Now te registreren om alle actie tijdens de F1 Grand Prix van België op 26 augustus te kunnen bekijken. CyberGhost is hiervoor een uitstekende keuze. Deze VPN biedt torenhoge snelheden, meer dan 350 Duitse servers, een van tevoren geconfigureerd profiel voor streaming en een 30 dagen niet-goed-geld-terug-garantie.

Maar VPN's kunnen veel meer dan alleen inhoud deblokkeren. Deze diensten bieden tevens enorme voordelen op het gebied van online privacy en beveiliging. Bekijk onze beginnershandleiding als je meer over VPN's wilt weten.

De beste VPN's om de F1 Grand Prix van België te streamen

We hebben je in dit artikel al een aantal goede opties gegeven. Dit is een uitgebreidere lijst met VPN's die blokkades op basis van geolocatie gegarandeerd kunnen omzeilen en je snel toegang kunnen bieden tot inhoud die op basis van je geografische locatie wordt geblokkeerd.

1. CyberGhost

Dit is de meest gebruiksvriendelijke VPN als het gaat om het streamen van geblokkeerde inhoud. Je hoeft alleen maar in te voeren tot welke website je toegang wilt krijgen en CyberGhost doet de rest.

Verder biedt deze provider enorm goede beveiliging, een gratis proefversie van 7 dagen voor iOS en Android en een 30 dagen geld-terug-garantie waardoor je geen enkel risico loopt.

2. ExpressVPN

Dit is de snelste VPN die er op de markt is en zorgt ervoor dat je geen seconde van de Belgische Grand Prix hoeft te missen. Bovendien kun je de dienst dankzij de 30 dagen geld-terug-garantie risicoloos uitproberen.

3. Private Internet Access (PIA)

Dit is waarschijnlijk de populairste VPN. Verder staat PIA bekend om geweldige streaming en het deblokkeren van inhoud van websites over de hele wereld. Ze bieden een niet-goed-geld-terug-garantie van slechts 7 dagen, maar deze periode is voldoende om erachter te komen of de VPN aan je wensen voldoet.

4. PrivateVPN

Hoewel deze provider minder bekend dan sommige andere VPN's is, kunnen we je verzeker dat dit een zeer goede VPN-dienst is. Voor een geweldige prijs krijg je beveiliging van de hoogste kwaliteit, de mogelijkheid om inhoud van over de hele wereld te streamen en hoge snelheden. We zijn ook erg enthousiast over klantenondersteuning die op de website beschikbaar is en met name voor beginners erg handig is. Verder biedt PrivateVPN een geld-terug-garantie van 30 dagen.

Waarschijnlijk ben je geïnteresseerd in VPN's die volledig gratis zijn. Hoewel je een dergelijke dienst altijd kunt uitproberen, dien je er wel rekening mee houden dat we niet kunnen garanderen dat deze dienst aan je wensen kan voldoen.

Voor het ontgrendelen van inhoud heb je specifieke functies nodig en in de meeste gevallen beschikken gratis VPN's niet over deze functies. Er zijn meer nadelen zoals vervelende advertenties die malware bevatten en serieuze privacyrisico's omdat vaak niet duidelijk is welk beleid op het gebied van het registreren van logboeken gratis diensten hebben. Hoewel het aanschaffen van een gratis VPN's geen geld kost, zijn er kortom wel een aantal andere nadelen.

Maar daar hoef je je geen zorgen over te maken, omdat je voor een beperkte periode een gratis VPN van hoge kwaliteit kunt gebruiken! De meeste goede providers bieden een langdurige proefperiode en een volledige geld-terug-garantie zodat je je geld kunt terugkrijgen als je niet tevreden bent. Zodra je ervaart wat de voordelen zijn die een VPN je kan bieden, kun je er ook voor kiezen de VPN-dienst te blijven gebruiken. En dankzij de proefperiode kun je een weloverwogen beslissing nemen.

Andere manieren om de F1 Grand Prix van België online te bekijken

Met wat creatief denken en het gebruik van een VPN, kun je via TV Now de F1 Grand Prix in België gratis, live en in hd-kwaliteit bekijken. Houd er wel rekening mee dat de commentatoren van RTL Duits spreken.

Veel fans vinden dit geen groot probleem omdat het commentaar niet het belangrijkste onderdeel van Formule 1-races is. En als je de taal niet begrijpt, kun je het geluid van de stream altijd uitzetten. Maar wat als je de race met Engels commentaar wilt beleven?

Hieronder vindt je een aantal alternatieve opties. Houd er rekening mee dat hiervoor specifieke stappen of extra kosten van toepassing kunnen zijn.

Bekijk de F1 Grand Prix van België GRATIS op ESPN+

In Amerika hebben ABC en ESPN de uitzendrechten voor het Formule 1-seizoen 2018 en de laatste zender biedt een goede livestream via ESPN+. Het grootste voordeel is de gratis proefperiode die je kunt gebruiken om gratis te kijken:

Wacht nog even met het annuleren van je oude VPN-abonnement, want deze heb je nog nodig om verbinding met een server in de Verenigde Staten te maken. Dat komt omdat de inhoud van ESPN+ op basis van je geografische locatie wordt beperkt:

Dit proces is zeer vergelijkbaar met het proces dat we eerder hebben beschreven. Dit zijn de stappen die je uit dient te voeren:

 1. Kies een snelle VPN die over veel servers in de Verenigde Staten beschikt
 2. Maak verbinding met een Amerikaanse server
 3. Ga naar ESPN+
 4. Meld je aan en gebruik de gratis proefversie van 7 dagen om alle races te kunnen bekijken!

BELANGRIJK: Je hebt een Amerikaanse creditcard nodig om een abonnement bij ESPN+ af te sluiten en de gratis proefperiode te gebruiken. Als je geen Amerikaanse creditcard hebt, kun je geen account aanmaken.

Bekijk de F1 Grand Prix van België op ESPN als je geen Amerikaanse creditcard hebt

Er is nog een andere manier om ESPN te bekijken en voor deze optie heb je geen Amerikaanse creditcard nodig - maar deze mogelijkheid is niet gratis.

Deze optie is Sling TV. Deze dienst voor het streamen van tv-uitzendingen is vergelijkbaar met TV Now en RTL en kan je tegen betaling de mogelijkheid bieden om ESPN online te kijken. Buiten de VS is de dienst vanwege geografische beperkingen niet beschikbaar en net als bij ESPN gelden er bepaalde voorwaarden met betrekking tot de creditcard die je moet gebruiken om te betalen.

Maar je kunt een VPN en PayPal gebruiken om deze problemen op te lossen.

We hebben een eenvoudige handleiding gemaakt waarin wordt uitgelegd op welke manier je Sling TV ongeacht je locatie kunt bekijken. Deze gids kun je hier vinden.

Als deze stappen uitvoert, hoef je geen creditcard te gebruiken om ESPN te kunnen kijken en kun je de belangrijke race op 26 augustus bekijken!

Bekijk de F1 Grand Prix van België op Sky Sports

Sky Sports biedt een andere manier om de Belgische Grand Prix online te kunnen bekijken. Je kunt dit het beste via Now TV (niet te verwarren met TV Now!) doen omdat het je op basis van relatief goedkope dagelijkse en wekelijkse passen de mogelijkheid biedt om Sky Sports zonder abonnement te kunnen bekijken.

Ook voor deze methode heb je een VPN nodig omdat Now TV alleen in het VK beschikbaar is:

Dit zijn de stappen die je hiervoor uit dient te voeren:

 1. Schaf een goede VPN aan (bij voorkeur een dienst die over honderden Britse servers beschikt)
 2. Maak verbinding met een server in het VK
 3. Ga naar de Sky Sports-pagina van Now TV
 4. Maak een account aan, koop de pas die je nodig hebt en begin met kijken!

Stream de F1 Grand Prix van België in geweldige hd-kwaliteit - geheel GRATIS!

Er zijn genoeg manieren om ervoor te zorgen dat je in augustus de enorm spannende F1 Grand Prix in België kunt bekijken. Maar als je gratis wilt kijken, kun je een VPN in combinatie met TV Now gebruiken om de uitzending geheel kosteloos te bekijken!

Let op: een VPN kan toegang bieden tot allerlei inhoud die normaal gesproken niet beschikbaar is. Als je zelf streams of zenders hebt gevonden die de race uitzenden maar op basis van geolocatie worden geblokkeerd, kun je deze inhoud ongeacht je huidige locatie ontgrendelen!

Iedereen houdt toch van een goede aanbieding? Bekijk de populairste VPN-aanbiedingen, maar wees snel want deze zijn slechts voor een beperkte periode beschikbaar!

Samenvattend, de beste VPN's om de F1 Grand Prix van België overal in 2024 te bekijken, zijn...

Rang
Aanbieder
Onze Score
Korting
Bezoek site
1
medal
9.7 /10
9.7 Onze Score
Bespaar 84%!
2
9.9 /10
9.9 Onze Score
Bespaar 49%!
3
9.5 /10
9.5 Onze Score
Bespaar 83%!
4
9.2 /10
9.2 Onze Score
Bespaar 85%!
Privacywaarschuwing!

Je data wordt blootgesteld aan de websites die je bezoekt!

Uw IP-adres:

Uw locatie:

Uw internetprovider:

De bovenstaande informatie kan worden gebruikt om u te volgen, u te targeten voor advertenties en te controleren wat u online doet.

VPN's kunnen u helpen deze informatie voor websites te verbergen, zodat u te allen tijde bent beschermd. Wij raden ExpressVPN aan - de nummer 1 VPN van meer dan 350 providers die we hebben getest. ExpressVPN biedt versleuteling van militair niveau en privacyfuncties die uw digitale veiligheid garanderen en heeft momenteel 49% korting.

Bezoek ExpressVPN

We beoordelen aanbieders op basis van strenge tests en onderzoek, maar houden ook rekening met je feedback en onze affiliate commissie met aanbieders. Sommige aanbieders zijn eigendom van ons moederbedrijf.
Meer informatie
vpnMentor werd in 2014 opgericht met als doel VPN-diensten te evalueren en privacygerelateerde artikelen te bespreken. Op dit moment helpt ons team van honderden cybersecurity-onderzoekers, schrijvers en redacteuren lezers nog steeds bij het verdedigen van hun online vrijheid. Dit doen we in samenwerking met Kape Technologies PLC, dat ook eigenaar is van de volgende producten: ExpressVPN, CyberGhost, ZenMate, Private Internet Access en Intego, die op deze website kunnen worden beoordeeld. We gaan ervan uit dat de reviews die op vpnMentor worden gepubliceerd accuraat zijn op de datum van elk artikel, en ze zijn geschreven volgens onze strenge beoordelingsnormen, die prioriteit geven aan een professioneel en eerlijk onderzoek door de recensent, waarbij de technische mogelijkheden en kwaliteiten van het product samen met de commerciële waarde ervan voor gebruikers worden overwogen. Bij de ranglijsten en reviews die we publiceren, kan ook rekening worden gehouden met het eerder genoemde gemeenschappelijke eigendom en de partnercommissies die we verdienen voor aankopen via links op onze website. We beoordelen niet alle VPN-providers en we gaan ervan uit dat de informatie accuraat is op de datum van elk artikel.

Over de Auteur

Anonieme experts die voor vpnMentor schrijven, maar hun identiteit geheim houden.

Vond je dit artikel leuk? Geef een beoordeling!
Ik vond het verschrikkelijk Ik vond het echt niet leuk Het was redelijk Best goed! Ik vond het geweldig!
van 10 - Beoordeeld door gebruikers
Bedankt voor je feedback.

Voel je vrij om een reactie te geven over hoe dit artikel kan worden verbeterd. Jouw feedback is waardevol!

Laat een reactie achter

Sorry, links zijn in dit veld niet toegestaan!

Naam moet minimaal 3 letters bevatten

Dit veld mag niet meer dan 80 letters bevatten

Sorry, links zijn in dit veld niet toegestaan!

Geef een geldig e-mailadres op

Bedankt voor het geven van een reactie %%name%%!

We controleren alle reacties binnen 48 uur om er zeker van te zijn dat ze echt en niet aanstootgevend zijn. Voel je vrij om dit artikel in de tussentijd te delen.