We beoordelen aanbieders op basis van strenge tests en onderzoek, maar houden ook rekening met je feedback en onze affiliate commissie met aanbieders. Sommige aanbieders zijn eigendom van ons moederbedrijf.
Meer informatie
vpnMentor werd in 2014 opgericht als een onafhankelijke site, die VPN-diensten beoordeelt en privacy gerelateerde verhalen publiceert. In samenwerking met Kape Technologies PLC blijft ons team van honderden cyberbeveiligingsonderzoekers, schrijvers en redacteuren lezers helpen met het vechten voor hun online vrijheid. Kape Technologies PLC is ook eigenaar van ExpressVPN, CyberGhost en Private Internet Access, die mogelijk op deze website worden gerangschikt en beoordeeld. Aangenomen wordt dat de beoordelingen die op vpnMentor zijn gepubliceerd op de datum van elk artikel accuraat zijn en zijn geschreven volgens onze strikte beoordelingsnormen, die prioriteit geven aan het onafhankelijke, professionele en eerlijke onderzoek van de recensent, rekening houdend met de technische mogelijkheden en kwaliteiten van het product samen met de commerciële waarde ervan voor gebruikers. Bij de ranglijsten en reviews die wij publiceren, kan ook rekening worden gehouden met het hierboven genoemde gemeenschappelijke eigendom en de partnercommissies, die wij verdienen voor aankopen via links op onze website. We beoordelen niet alle VPN-providers en aangenomen wordt dat de informatie op de datum van elk artikel accuraat is.
Openbaarmaking advertentie

vpnMentor werd in 2014 opgericht als een onafhankelijke site, die VPN-diensten beoordeelt en privacy gerelateerde verhalen publiceert. In samenwerking met Kape Technologies PLC blijft ons team van honderden cyberbeveiligingsonderzoekers, schrijvers en redacteuren lezers helpen met het vechten voor hun online vrijheid. Kape Technologies PLC is ook eigenaar van ExpressVPN, CyberGhost en Private Internet Access, die mogelijk op deze website worden gerangschikt en beoordeeld. Aangenomen wordt dat de beoordelingen die op vpnMentor zijn gepubliceerd op de datum van elk artikel accuraat zijn en zijn geschreven volgens onze strikte beoordelingsnormen, die prioriteit geven aan het onafhankelijke, professionele en eerlijke onderzoek van de recensent, rekening houdend met de technische mogelijkheden en kwaliteiten van het product samen met de commerciële waarde ervan voor gebruikers. Bij de ranglijsten en reviews die wij publiceren, kan ook rekening worden gehouden met het hierboven genoemde gemeenschappelijke eigendom en de partnercommissies, die wij verdienen voor aankopen via links op onze website. We beoordelen niet alle VPN-providers en aangenomen wordt dat de informatie op de datum van elk artikel accuraat is.

Hoe je in 2024 Ziggo Go live online kunt kijken

Guy Fawkes Bijgewerkt op 25-01-2024 Anonieme Cybersecurity Experts

De Nederlandse kabeltelevisiedienst Ziggo heeft tientallen kanalen aan zijn Ziggo GO-app toegevoegd en innovatieve testmethoden gebruikt voor het aanbrengen van een aantal zeer slimme verbeteringen aan de gebruikersinterface van de app. Het resultaat is dat Ziggo Go nu een van de beste streaming tv-apps in Europa is.

Helaas is Ziggo niet beschikbaar in andere delen van de wereld. Een VPN kan je echter hypothetisch voorzien van een Nederlands IP-adres om overal Ziggo-kanalen te kunnen streamen. Wees echter voorzichtig, aangezien dit kan worden gezien als inbreuk op het auteursrecht, wat vpnMentor niet ondersteunt. VPN’s blijven nog steeds waardevol om te streamen in Nederland, omdat ze hackers en pottenkijkers ervan weerhouden je online activiteiten te monitoren, zonder je snelheid merkbaar te beïnvloeden.

Vanwege de snelle en stabiele servers in Nederland raad ik ExpressVPN aan voor soepel streamen op Ziggo GO. Bovendien kun je de VPN zonder risico uitproberen, omdat de abonnementen worden ondersteund door een 30-daagse geld-terug-garantie.

Stream Ziggo GO live in HD >>

Snelgids: Ziggo GO kijken met een VPN in 3 eenvoudige stappen

 1. Kies een VPN. Meld je aan bij ExpressVPN.
 2. Als je in Nederland bent, maak dan verbinding met een nabijgelegen server. Nabijheid resulteert meestal in een snellere, stabielere verbinding voor ononderbroken streamen. 
 3. Log in op de Ziggo GO-app en start met streamen.

Belangrijk. Mijn team en ik zijn tegen elke vorm van inbreuk op het auteursrecht. Onze aanbevolen VPN's houden je online activiteiten privé omdat ze zich houden aan een strikt beleid zonder logboeken. Dit geeft je echter niet de vrijheid om VPN’s voor illegale doeleinden te gebruiken. Volg altijd de wetten m.b.t. VPN’s in het land waarin je je bevindt en de regels van eventuele streamingdiensten die je gebruikt.
 

De beste VPN’s voor het bekijken van Ziggo GO

1. ExpressVPN – Superieure snelheden voor Ziggo GO

 • 3.000 servers in 105 landen, waarvan minstens vier in Nederland
 • 8 apparaten per licentie
 • 30-daagse geld-terug-garantie
 • Werkt met: Netflix, Hulu, Ziggo Go, DAZN, BBC iPlayer, Amazon Prime Video en meer
 • Compatibel met: Windows, macOS, Android, iOS, Linux en meer
 • Apps beschikbaar in meerdere talen, waaronder het Nederlands
Aanbieding ExpressVPN Februari 2024: Voor beperkte tijd kun je een ExpressVPN- abonnement krijgen met tot wel 49% korting! Mis het niet!

Met 3.000 servers in 105 landen is deze VPN een populaire keuze. Zoals de naam al doet vermoeden belooft ExpressVPN ultrahoge snelheden en mijn tests op de Nederlandse servers vanuit Amsterdam bevestigen dat die beloften worden nagekomen. Als gevolg hiervan is deze VPN een populaire keuze om te streamen.

Beveiligingsfuncties omvatten een automatische kill switch, DNS-lekbescherming en versleuteling van militaire kwaliteit. ExpressVPN staat 8 apparaten per abonnement toe, zodat je al je apparaten beschermd kunt houden.

2. CyberGhost – Veel Nederlandse servers die goed werken met Ziggo GO

 • 11.666 servers in 100 landen, meer dan 160 Nederlandse servers
 • 7 apparaten per licentie
 • 45-daagse geld-terug-garantie
 • Werkt met: Ziggo Go, BBC iPlayer, Sky Go, Netflix, Eurosport en meer
 • Compatibel met: Windows, macOS, iOS, Linux, Android en meer
 • Apps beschikbaar in meerdere talen, waaronder het Nederlands
Februari 2024 Deal: CyberGhost biedt momenteel 84% korting op zijn meest populaire abonnement! Profiteer nu van deze aanbieding en bespaar meer op je CyberGhost-abonnement.

Het grote netwerk van CyberGhost met 11.666 servers in 100 landen omvat niet alleen servers, die ideaal zijn voor streaming, maar ook speciale servers voor het downloaden van torrents en andere P2P-bestandsdeling.

Een gratis zevendaagse proefperiode voor de iOS- en Android-apps geeft je de kans om deze VPN uit te proberen met Ziggo GO voordat je je aanmeldt voor een abonnement. Met maximaal 7 apparaten per account en een van de meest gebruiksvriendelijke interfaces in de branche, is CyberGhost snel een favoriet onder gebruikers geworden.

3. PrivateVPN – Sterke beveiliging om je gevoelige gegevens tijdens het streamen te beschermen

 • 200 servers in 63 landen, waarvan twee in Nederland
 • 10 apparaten per licentie
 • 30-daagse geld-terug-garantie
 • Werkt met: Netflix, Hulu, HBO, Ziggo GO, Amazon Prime Video, BBC iPlayer en meer
 • Compatibel met: Windows, macOS, Android, iOS en meer
 • Apps beschikbaar in meerdere talen, waaronder het Nederlands

Deze VPN onderscheidt zich door uitzonderlijke klantenservice. Het heeft niet zoveel geavanceerde functies als andere premium VPN's, maar zonder limieten voor bandbreedte of downloads, biedt PrivateVPN betrouwbare, ononderbroken videostreaming. De vele enthousiaste gebruikers hebben ervoor gezorgd dat deze VPN een plaats op onze lijst van best beoordeelde providers heeft verdiend.

4. IPVanish – Onbeperkt aantal apparaten op één licentie

 • 2.200 servers in 75 landen waarvan meer dan 70 in Nederland
 • Onbeperkt aantal apparaten per licentie
 • 30-daagse geld-terug-garantie
 • Werkt met: Ziggo GO, DAZN, Netflix US, Vudu, HBO, Hotstar, SlingTV en meer
 • Compatibel met: Chromebook, Linux, macOS, iOS, Windows, Android en meer

IPVanish heeft de meer dan 2.200 servers in 75 landen in eigen bezit, waaronder verschillende locaties in Nederland, waardoor het gemakkelijk is om vanuit het hele land een snelle server te vinden. Met onbeperkte bandbreedte en een onbeperkt aantal verbindingen per abonnement kun je met deze VPN zeker je hele gezin beschermd houden.

In het verleden hield IPVanish echter logboeken bij ondanks dat de provider beweerde dat niet te doen, wat ons natuurlijk zorgen baart. Desalniettemin heeft deze VPN zijn status verdiend als een van de beste in de branche.

Veelgestelde vragen

Is het illegaal om een VPN te gebruiken om Ziggo GO te kijken?

Het is in Nederland legaal om Ziggo GO te kijken met een VPN. Sterker nog, het gebruik van een VPN is een uitstekende manier om veilig te genieten van een groot aanbod aan kanalen op Ziggo GO en tegelijkertijd ISP-beperking te voorkomen. 

Kan ik een gratis VPN gebruiken voor toegang tot content in Nederland?

Ja, maar je zult waarschijnlijk te maken krijgen met enorme beperkingen op het gebied van data, snelheid en bandbreedte en/of toegang krijgen tot een extreem beperkt aantal servers. Om deze reden heb ik de geld-terug-garantie van ExpressVPN gebruikt voor het testen van de streamingcapaciteit, en je wordt niet gebombardeerd met storende advertenties. Ook alle andere leveranciers op mijn lijst bieden een geld-terug-garantie, dus je hoeft geen risico te lopen door het gebruik van een gratis VPN.

Ik gebruik een van deze VPN’s. Waarom kan ik Ziggo GO niet kijken? 

Als je in Nederland bent en geen van de genoemde VPN's werkt, sluit dan de Ziggo GO-app af, verbreek de verbinding met je huidige server en maak vervolgens verbinding met een andere server in hetzelfde gebied. Als je Ziggo GO opent, zou het probleem opgelost moeten zijn. Soms kan een server vanwege onderhoud niet beschikbaar zijn, dus kun je het beste een andere server proberen voordat je het opgeeft. 

Conclusie

Met een betrouwbare VPN kijk je vanuit Nederland veilig alle beschikbare content op Ziggo GO. Zorg ervoor dat je er een kiest met snelle Nederlandse servers om je streams soepel en ononderbroken te houden.

Maak je bij de eerste poging niet al te veel zorgen over het kiezen van de perfecte VPN. De beste VPN's bieden geld-terug-garanties of gratis proefperiodes, zodat je ze zonder risico kunt uitproberen. En als je je wilt abonneren, zul je blij zijn te weten dat we de best beschikbare VPN-deals voor je hebben verzameld om je te helpen bij het besparen van een paar centen.

Samenvattend, zijn de beste VPN’s voor het bekijken van Ziggo GO …

Rang
Aanbieder
Onze Score
Korting
Bezoek site
1
medal
9.9 /10
9.9 Onze Score
Bespaar 49%!
2
9.7 /10
9.7 Onze Score
Bespaar 84%!
3
9.5 /10
9.5 Onze Score
Bespaar 85%!
4
9.4 /10
9.4 Onze Score
Bespaar 77%!
Privacywaarschuwing!

Je data wordt blootgesteld aan de websites die je bezoekt!

Uw IP-adres:

Uw locatie:

Uw internetprovider:

De bovenstaande informatie kan worden gebruikt om u te volgen, u te targeten voor advertenties en te controleren wat u online doet.

VPN's kunnen u helpen deze informatie voor websites te verbergen, zodat u te allen tijde bent beschermd. Wij raden ExpressVPN aan - de nummer 1 VPN van meer dan 350 providers die we hebben getest. ExpressVPN biedt versleuteling van militair niveau en privacyfuncties die uw digitale veiligheid garanderen en heeft momenteel 49% korting.

Bezoek ExpressVPN

We beoordelen aanbieders op basis van strenge tests en onderzoek, maar houden ook rekening met je feedback en onze affiliate commissie met aanbieders. Sommige aanbieders zijn eigendom van ons moederbedrijf.
Meer informatie
vpnMentor werd in 2014 opgericht als een onafhankelijke site, die VPN-diensten beoordeelt en privacy gerelateerde verhalen publiceert. In samenwerking met Kape Technologies PLC blijft ons team van honderden cyberbeveiligingsonderzoekers, schrijvers en redacteuren lezers helpen met het vechten voor hun online vrijheid. Kape Technologies PLC is ook eigenaar van ExpressVPN, CyberGhost en Private Internet Access, die mogelijk op deze website worden gerangschikt en beoordeeld. Aangenomen wordt dat de beoordelingen die op vpnMentor zijn gepubliceerd op de datum van elk artikel accuraat zijn en zijn geschreven volgens onze strikte beoordelingsnormen, die prioriteit geven aan het onafhankelijke, professionele en eerlijke onderzoek van de recensent, rekening houdend met de technische mogelijkheden en kwaliteiten van het product samen met de commerciële waarde ervan voor gebruikers. Bij de ranglijsten en reviews die wij publiceren, kan ook rekening worden gehouden met het hierboven genoemde gemeenschappelijke eigendom en de partnercommissies, die wij verdienen voor aankopen via links op onze website. We beoordelen niet alle VPN-providers en aangenomen wordt dat de informatie op de datum van elk artikel accuraat is.

Over de Auteur

Anonieme experts die voor vpnMentor schrijven, maar hun identiteit geheim houden.

Vond je dit artikel leuk? Geef een beoordeling!
Ik vond het verschrikkelijk Ik vond het echt niet leuk Het was redelijk Best goed! Ik vond het geweldig!
van 10 - Beoordeeld door gebruikers
Bedankt voor je feedback.