We beoordelen aanbieders op basis van strenge tests en onderzoek, maar houden ook rekening met je feedback en onze affiliate commissie met aanbieders. Sommige aanbieders zijn eigendom van ons moederbedrijf.
Meer informatie
vpnMentor werd in 2014 opgericht met als doel VPN-diensten te evalueren en privacygerelateerde artikelen te bespreken. Op dit moment helpt ons team van honderden cybersecurity-onderzoekers, schrijvers en redacteuren lezers nog steeds bij het verdedigen van hun online vrijheid. Dit doen we in samenwerking met Kape Technologies PLC, dat ook eigenaar is van de volgende producten: ExpressVPN, CyberGhost, ZenMate, Private Internet Access en Intego, die op deze website kunnen worden beoordeeld. We gaan ervan uit dat de reviews die op vpnMentor worden gepubliceerd accuraat zijn op de datum van elk artikel, en ze zijn geschreven volgens onze strenge beoordelingsnormen, die prioriteit geven aan een professioneel en eerlijk onderzoek door de recensent, waarbij de technische mogelijkheden en kwaliteiten van het product samen met de commerciële waarde ervan voor gebruikers worden overwogen. Bij de ranglijsten en reviews die we publiceren, kan ook rekening worden gehouden met het eerder genoemde gemeenschappelijke eigendom en de partnercommissies die we verdienen voor aankopen via links op onze website. We beoordelen niet alle VPN-providers en we gaan ervan uit dat de informatie accuraat is op de datum van elk artikel.
Openbaarmaking advertentie

vpnMentor werd in 2014 opgericht met als doel VPN-diensten te evalueren en privacygerelateerde artikelen te bespreken. Op dit moment helpt ons team van honderden cybersecurity-onderzoekers, schrijvers en redacteuren lezers nog steeds bij het verdedigen van hun online vrijheid. Dit doen we in samenwerking met Kape Technologies PLC, dat ook eigenaar is van de volgende producten: ExpressVPN, CyberGhost, ZenMate, Private Internet Access en Intego, die op deze website kunnen worden beoordeeld. We gaan ervan uit dat de reviews die op vpnMentor worden gepubliceerd accuraat zijn op de datum van elk artikel, en ze zijn geschreven volgens onze strenge beoordelingsnormen, die prioriteit geven aan een professioneel en eerlijk onderzoek door de recensent, waarbij de technische mogelijkheden en kwaliteiten van het product samen met de commerciële waarde ervan voor gebruikers worden overwogen. Bij de ranglijsten en reviews die we publiceren, kan ook rekening worden gehouden met het eerder genoemde gemeenschappelijke eigendom en de partnercommissies die we verdienen voor aankopen via links op onze website. We beoordelen niet alle VPN-providers en we gaan ervan uit dat de informatie accuraat is op de datum van elk artikel.

Hoe je in 2024 websites kunt ontgrendelen als je op school bent

Matthew Amos Gefactcheckt door Anneke van Aswegen Eindredacteur

Als je het vervelend vindt dat je internettoegang op school wordt beperkt, dan ben je niet de enige. Veel scholen gebruiken internetfilters om allerlei websites te blokkeren. Soms zijn deze blokkades zo ingesteld dat je zelfs geen informatie kunt vinden die je nodig hebt om je huiswerk te maken!

We begrijpen dat elke school leerlingen moet beschermen en ervoor moet zorgen dat de computers veilig blijven. Maar wij geloven in vrije toegang tot informatie voor iedereen, ook voor leerlingen zoals jij.

Als je het gevoel hebt dat je school te ver is gegaan met het beperken van je internetgebruik, dan zijn we er om je te helpen! Onze experts hebben de drie eenvoudigste en veiligste manieren gevonden waarop je op school onbeperkt internettoegang kunt krijgen wanneer je dat nodig hebt.

Drie eenvoudige manieren om op school websites te deblokkeren

1. Gebruik een VPN-dienst

Het gebruik van een virtueel particulier netwerk oftewel VPN is de veiligste manier om via computers op school en/of wifi-netwerken websites te deblokkeren. De beste VPN's bieden volledige privacybescherming en kunnen niet worden gedetecteerd, zelfs niet met zeer geavanceerde software die is ontwikkeld om VPN-gebruik te voorkomen.

VPN's kunnen je toegang tot geblokkeerde websites geven door je de mogelijk te bieden om uit een lijst met locaties over de hele wereld een ander IP-adres te selecteren. Veel VPN-providers hebben servers in minstens 50 landen en bepaalde providers beschikken zelfs over honderden servers in elk van deze landen.

Het verbergen van je locatie is slechts een van de vele manieren waarop een VPN je kan beschermen. De beste VPN's gebruiken geavanceerde versleuteling die je identiteit verbergt om je op die manier tegen hackers en spionage door je school te beschermen. Deze diensten bieden tijdens het downloaden van bestanden ook extra bescherming tegen virussen en andere malware waardoor de computers van je school veilig blijven.

Als je meer wilt weten over VPN's en waarom je deze diensten niet alleen op school maar overal zou moeten gebruiken, dan kun je ons artikel over alle voordelen van VPN's bekijken.

Wat als ik op school geen VPN kan downloaden?

Mogelijk voorkomen de internetfilters van je school dat je rechtstreeks een VPN-app kunt downloaden. Je kunt dit probleem bijvoorbeeld oplossen door het installatieprogramma en eventuele andere benodigde bestanden op een USB-stick te zetten en vervolgens naar je computer over te dragen. Als je dit te ingewikkeld vindt, hoef je je geen zorgen te maken. In dit artikel geven we nog een aantal geweldige tips om VPN-blokkades eenvoudig te omzeilen.

Overtreed ik de wet als ik een VPN gebruik?

Op enkele uitzonderingen na, is het antwoord nee. Het gebruik van een VPN is zelfs in de meeste landen die proberen VPN's te blokkeren volledig legaal, maar in de Verenigde Arabische Emiraten is het illegaal is om een ​​VPN te gebruiken. Zorg ervoor dat je op de hoogte bent van de wetgeving in jouw land en het beleid van jouw school met betrekking tot VPN-gebruik.

We kunnen je laten zien hoe je op school websites kunt deblokkeren, maar we kunnen niet voor je beslissen wanneer je dit wel of niet zou moeten doen. We willen geen activiteiten stimuleren die illegaal zijn of je school minder veilig voor je klasgenoten maken. Hoewel je school je VPN-gebruik niet kan detecteren, brengt het overtreden van de schoolregels altijd risico's met zich mee.

Hoe kan ik een VPN krijgen?

Als je niet zeker weet of een VPN voor jou de juiste oplossing is, kun je een gratis VPN proberen om te zien hoe het werkt. In dat geval zul je helaas merken dat je bandbreedte wordt beperkt en er advertenties worden weergegeven.

Om website altijd te kunnen deblokkeren, raden we je aan om een premium VPN-dienst te proberen die je de beste snelheid, veiligheid en privacy kan bieden. De meeste VPN-providers van de hoogste kwaliteit bieden een geld-terug-garantie zodat je geen risico loopt! CyberGhost is een perfecte keuze voor beginners. Het beschikt over een supereenvoudige gebruikersinterface, duizenden servers over de hele wereld en het biedt je de mogelijkheid om alle inhoud die je wilt zien te deblokkeren. Al deze functies krijg je voor een betaalbare prijs en daarom is het geen verrassing dat CyberGhost een van de populairste VPN-diensten is.

2. Gebruik een proxy

Als je op zoek bent naar een snelle en eenvoudige oplossing om blokkades te omzeilen, kun je een webproxy proberen.

Proxy's werken voor een groot gedeelte op dezelfde manier als VPN's, maar deze bieden geen versleuteling. Dit betekent dat proxy's in vergelijking met VPN's sneller kunnen worden ingesteld en makkelijker kunnen worden uitgevoerd. Maar het is voor je school ook eenvoudiger om het gebruik van een proxy te detecteren en te blokkeren.

Waarschijnlijk hebben de internetfilters van je school al een aantal proxy's geïdentificeerd en geblokkeerd. Maar omdat er honderden verschillende proxy's beschikbaar zijn, kun je er na wat zoekwerk altijd een vinden die werkt.

Veel van de beste VPN-providers bieden ook proxy's die je kunt gebruiken om een aantal websites te ontgrendelen. De gratis anonieme proxy van CyberGhost is een goede keuze. HMA biedt ook een eenvoudige webproxy met handige add-ons. Zo heb je de mogelijkheid om specifieke servers te kiezen en cookies of scripts uit te schakelen zodat je online activiteiten moeilijker te volgen zijn.

Houd er wel rekening mee dat proxy's je verbinding niet beveiligen en je geen privacy bieden. Sommige proxy's zijn ook een beetje traag en tonen veel vervelende pop-upadvertenties.

3. Zet een draagbare browser op een USB-stick

Als het netwerk van je school niet alleen internetfilters heeft, maar ook de overdracht van bestanden beperkt, is het niet eenvoudig om op school onbeperkt toegang tot internet te krijgen. Dan is het wellicht de beste optie om een ​​browser via een extern geheugenapparaat uit te voeren en op die manier de blokkades te omzeilen.

Om dit te doen, moet je een draagbare browser naar je USB-station downloaden. We vinden de draagbare versie van Mozilla Firefox erg goed omdat deze zeer duidelijk en eenvoudig te gebruiken is. Bovendien kun je veel verschillende extensies installeren om toegang tot meer websites te krijgen die worden geblokkeerd.

Het grootste voordeel van een draagbare browser is dat je geen tools aan de browser van je school hoeft toe te voegen. Alles wat je nodig hebt, zit letterlijk in je zak.

Het grote nadeel van het gebruik van een externe browser is dat we niet kunnen garanderen dat je toegang tot geblokkeerde websites kunt krijgen. Je kunt deze kans vergroten door naast een draagbare browser een proxy van hoge kwaliteit te gebruiken. Maar ook in dat geval krijg je nog steeds niet de beveiliging en privacy die een VPN je kan bieden.

Onze keuze om op school eenvoudig websites te deblokkeren

Alle methoden die we hier hebben genoemd, zijn gemakkelijke oplossingen die je kunt gebruiken om op school toegang tot geblokkeerde websites te krijgen. Maar er is geen twijfel over mogelijk dat VPN's de meest effectieve tools zijn om inhoud van over de hele wereld te ontgrendelen, je locatie te verbergen en je privacy te beschermen.

Als je toegang tot alle websites wilt krijgen en maximaal beveiligd wilt zijn, moet je een van de beste VPN's kiezen. Om je te helpen om de juiste VPN te kiezen, hebben onze experts een lijst met de beste VPN's ter wereld samengesteld. Hier kun je ook de nieuwste informatie over alle functies en prijzen vinden.

Om samen te vatten, zijn de beste VPN's om school websites te deblokkeren...

Rang
Aanbieder
Onze Score
Korting
Bezoek site
1
medal
9.9 /10
9.9 Onze Score
Bespaar 49%!
2
9.7 /10
9.7 Onze Score
Bespaar 84%!
3
7.0 /10
7.0 Onze Score
Bespaar 75%!
Privacywaarschuwing!

Je data wordt blootgesteld aan de websites die je bezoekt!

Uw IP-adres:

Uw locatie:

Uw internetprovider:

De bovenstaande informatie kan worden gebruikt om u te volgen, u te targeten voor advertenties en te controleren wat u online doet.

VPN's kunnen u helpen deze informatie voor websites te verbergen, zodat u te allen tijde bent beschermd. Wij raden ExpressVPN aan - de nummer 1 VPN van meer dan 350 providers die we hebben getest. ExpressVPN biedt versleuteling van militair niveau en privacyfuncties die uw digitale veiligheid garanderen en heeft momenteel 49% korting.

Bezoek ExpressVPN

We beoordelen aanbieders op basis van strenge tests en onderzoek, maar houden ook rekening met je feedback en onze affiliate commissie met aanbieders. Sommige aanbieders zijn eigendom van ons moederbedrijf.
Meer informatie
vpnMentor werd in 2014 opgericht met als doel VPN-diensten te evalueren en privacygerelateerde artikelen te bespreken. Op dit moment helpt ons team van honderden cybersecurity-onderzoekers, schrijvers en redacteuren lezers nog steeds bij het verdedigen van hun online vrijheid. Dit doen we in samenwerking met Kape Technologies PLC, dat ook eigenaar is van de volgende producten: ExpressVPN, CyberGhost, ZenMate, Private Internet Access en Intego, die op deze website kunnen worden beoordeeld. We gaan ervan uit dat de reviews die op vpnMentor worden gepubliceerd accuraat zijn op de datum van elk artikel, en ze zijn geschreven volgens onze strenge beoordelingsnormen, die prioriteit geven aan een professioneel en eerlijk onderzoek door de recensent, waarbij de technische mogelijkheden en kwaliteiten van het product samen met de commerciële waarde ervan voor gebruikers worden overwogen. Bij de ranglijsten en reviews die we publiceren, kan ook rekening worden gehouden met het eerder genoemde gemeenschappelijke eigendom en de partnercommissies die we verdienen voor aankopen via links op onze website. We beoordelen niet alle VPN-providers en we gaan ervan uit dat de informatie accuraat is op de datum van elk artikel.

Over de Auteur

Matthew Amos houdt zich zijn hele leven al bezig met technologie en werkt vanuit Boise, Idaho. Voorheen was hij werkzaam als hoofd marketingschrijver voor de University of Montana Western. Nu werkt hij als freelancer en produceert voornamelijk content over technologie en cyberbeveiliging.

Vond je dit artikel leuk? Geef een beoordeling!
Ik vond het verschrikkelijk Ik vond het echt niet leuk Het was redelijk Best goed! Ik vond het geweldig!
van 10 - Beoordeeld door gebruikers
Bedankt voor je feedback.

Voel je vrij om een reactie te geven over hoe dit artikel kan worden verbeterd. Jouw feedback is waardevol!

Laat een reactie achter

Sorry, links zijn in dit veld niet toegestaan!

Naam moet minimaal 3 letters bevatten

Dit veld mag niet meer dan 80 letters bevatten

Sorry, links zijn in dit veld niet toegestaan!

Geef een geldig e-mailadres op

Bedankt voor het geven van een reactie %%name%%!

We controleren alle reacties binnen 48 uur om er zeker van te zijn dat ze echt en niet aanstootgevend zijn. Voel je vrij om dit artikel in de tussentijd te delen.