We beoordelen aanbieders op basis van strenge tests en onderzoek, maar houden ook rekening met je feedback en onze affiliate commissie met aanbieders. Sommige aanbieders zijn eigendom van ons moederbedrijf.
Meer informatie
vpnMentor werd in 2014 opgericht met als doel VPN-diensten te evalueren en privacygerelateerde artikelen te bespreken. Op dit moment helpt ons team van honderden cybersecurity-onderzoekers, schrijvers en redacteuren lezers nog steeds bij het verdedigen van hun online vrijheid. Dit doen we in samenwerking met Kape Technologies PLC, dat ook eigenaar is van de volgende producten: ExpressVPN, CyberGhost, ZenMate, Private Internet Access en Intego, die op deze website kunnen worden beoordeeld. We gaan ervan uit dat de reviews die op vpnMentor worden gepubliceerd accuraat zijn op de datum van elk artikel, en ze zijn geschreven volgens onze strenge beoordelingsnormen, die prioriteit geven aan een professioneel en eerlijk onderzoek door de recensent, waarbij de technische mogelijkheden en kwaliteiten van het product samen met de commerciële waarde ervan voor gebruikers worden overwogen. Bij de ranglijsten en reviews die we publiceren, kan ook rekening worden gehouden met het eerder genoemde gemeenschappelijke eigendom en de partnercommissies die we verdienen voor aankopen via links op onze website. We beoordelen niet alle VPN-providers en we gaan ervan uit dat de informatie accuraat is op de datum van elk artikel.
Openbaarmaking advertentie

vpnMentor werd in 2014 opgericht met als doel VPN-diensten te evalueren en privacygerelateerde artikelen te bespreken. Op dit moment helpt ons team van honderden cybersecurity-onderzoekers, schrijvers en redacteuren lezers nog steeds bij het verdedigen van hun online vrijheid. Dit doen we in samenwerking met Kape Technologies PLC, dat ook eigenaar is van de volgende producten: ExpressVPN, CyberGhost, ZenMate, Private Internet Access en Intego, die op deze website kunnen worden beoordeeld. We gaan ervan uit dat de reviews die op vpnMentor worden gepubliceerd accuraat zijn op de datum van elk artikel, en ze zijn geschreven volgens onze strenge beoordelingsnormen, die prioriteit geven aan een professioneel en eerlijk onderzoek door de recensent, waarbij de technische mogelijkheden en kwaliteiten van het product samen met de commerciële waarde ervan voor gebruikers worden overwogen. Bij de ranglijsten en reviews die we publiceren, kan ook rekening worden gehouden met het eerder genoemde gemeenschappelijke eigendom en de partnercommissies die we verdienen voor aankopen via links op onze website. We beoordelen niet alle VPN-providers en we gaan ervan uit dat de informatie accuraat is op de datum van elk artikel.

Bekijk in 2024 vanuit Nederland alle Harry Potter-films op Netflix

Kate Veale Bijgewerkt op 18-03-2024 Senior redactrice

Let op, dreuzels! Je kunt nu alle Harry Potter films op Netflix kijken, maar alleen in het VK, Australië en Japan. Dus, tenzij je in deze landen bent, kun je ze niet kijken. Dat komt omdat Netflix je IP-adres controleert om zeker te zijn dat je alleen content bekijkt waarvoor een licentie is op jouw locatie.

Als je je niet in en van deze land bevindt, zou je hypothetisch gezien een VPN kunnen gebruiken om een IP-adres uit het VK, Australië, of Japan te krijgen en dat gebruiken om Harry Potter op Netflix te kijken. Dat zou echter een schending zijn van de gebruiksvoorwaarden van Netflix. Bovendien, zou het beschouwd kunnen worden als auteursrechtinbreuk. vpnMentor, keurt het overtreden van wetten of regels niet goed, dus zorg ervoor dat je verantwoordelijk een VPN gebruikt.

Als je in één van de drie landen bent en veilig de magie van Hogwarts in HD wilt herbeleven, heb ik tientallen VPNs getest om degenen te vinden waarmee je zonder vertragingen Harry Potter kunt streamen. Mijn favoriet is PrivateVPN, dankzij de hoge snelheden en robuuste beveiligingsfuncties. Bovendien kun je het gratis proberen dankzij de 30-daagse geld-terug-garantie.

Stream in HD met PrivateVPN

Snelle handleiding: Harry Potter op Netflix kijken

 1. Kies een VPN. Mijn topkeuze is PrivateVPN omdat deze VPN tal van snelle servers biedt in het VK, Australië en Japan, zodat je Harry Potter zonder vertragingen vanuit deze landen kunt kijken.
 2. Maak verbinding met een nabij gelegen server. Als je in één van de drie landen bent waar Harry Potter beschikbaar is op Netflix, kies dan een lokale server.
 3. Begin met kijken. Neem plaats in de Zweinstein Express en geniet van alle 8 films in HD.
Belangrijk! Ikzelf noch het vpnMentor-team keurt enige vorm van auteursrechtenschending goed. Onze aanbevolen VPN's hanteren allemaal een strikt beleid zonder logboeken, dus ze volgen of bewaren je online activiteiten niet. Alleen jij bent verantwoordelijk voor hoe je een VPN gebruikt, dus zorg ervoor dat je dit binnen de grenzen van je lokale wetten en de richtlijnen van streamingdiensten doet.

De beste VPN's om Harry Potter te kijken - volledige analyse (bijgewerkt 2024)

Op basis van snelheid, betrouwbaarheid en beveiliging heb ik vastgesteld dat dit de beste VPN's zijn om Harry Potter op Netflix te kunnen bekijken.

1.PrivateVPN - Onbeperkte dataoverdracht en buffervrij streamen

 • 200 servers over de hele wereld
 • Buffervrij streamen
 • Onbeperkte bandbreedte en data
 • Verbind maximaal 10 apparaten tegelijkertijd
 • 30-daagse geld-terug-garantie
 • Werkt met: Netflix, Hulu, ABC, Amazon Prime Video, BBC iPlayer en anderen
 • Compatibel met: Windows, Android, iOS, macOS, Chrome, Firefox, routers

PrivateVPN heeft misschien niet zoveel servers als zijn concurrenten, maar je hebt nog steeds genoeg keuze in het VK, Australië en Japan. Dus als je in deze landen bent, vind je gegarandeerd een nabijgelegen server, zodat je zonder onderbrekingen Harry Potter op Netflix kunt kijken. Vanuit mijn huis in het VK heb ik Harry Potter en de Vuurbeker onlangs opnieuw gekeken via een server in Manchester en ik had geen last van bufferen, zelfs niet toen ik de kwaliteit naar UHD verhoogde.

PrivateVPN is zelfs de enige service die toegang heeft tot Harry Potter op Netflix in Polen, naast de andere hierboven genoemde landen. Dit betekent dat de provider de meeste mogelijkheden biedt om verbinding te maken met verschillende landen waar de serie beschikbaar is.

Een van de nadelen van het hebben van minder servers is dat ze het tijdens piekuren druk kunnen krijgen en dus traag kunnen worden.

Ik heb mijn verbinding in de loop van een aantal dagen verschillende keren getest, en hoewel ik af en toe wat vertragingen opmerkte, bevestigden mijn snelheidstests dat het altijd snel genoeg was om een heldere, buffervrije streamingservaring te kunnen bieden. Zie onze gedetailleerde beoordeling over PrivateVPN voor de volledige testresultaten.

Als je een filmmarathon plant, zijn data en toegestane bandbreedte ook belangrijk. Gelukkig biedtPrivateVPN zowel onbeperkte dataoverdracht als onbeperkte bandbreedte, zodat de verbinding nooit wordt verbroken als je midden in een iconisch duel tussen 's werelds beroemdste tovenaars zit.

Met tot 10 gelijktijdige verbindingen op meerdere schermen maakt PrivateVPN het ook eenvoudig om Harry Potter op al je apparaten te kunnen bekijken. Het is compatibel met je laptop, smartphone, tablet en meer.

Je kunt de 30-daagse geld-terug-garantie van PrivateVPN gebruiken om het risicoloos uit te proberen zonder kosten of verplichtingen. Zorg ervoor dat je onder de 100 GB aan data blijft; anders krijg je misschien geen geld terug, zoals een van onze teamleden onlangs op de harde manier heeft geleerd. Maar maak je geen zorgen: dat is nog steeds 30 uur streamen, wat meer dan genoeg is om alle acht de Harry Potter-films te kunnen bekijken.

Stream in HD met PrivateVPN

2.CyberGhost - Super eenvoudig in gebruik om te streamen en meer

 • Meer dan 390 servers in heel Canada en 11.690 wereldwijd
 • Servers die zijn geoptimaliseerd voor streaming voor probleemloze verbindingen
 • Hoge snelheden voor een kristalheldere streamingservaring zonder vertraging
 • Tot 7 gelijktijdige verbindingen
 • 45-daagse geld-terug-garantie
 • Werkt met: Netflix, HBO GO, BBC iPlayer, Disney+, MTV, Amazon Prime Video en anderen
 • Compatibel met: Windows, Android, iOS, macOS, Chrome, Linux, routers, Xbox
 • De app van CyberGhost is beschikbaar in meerdere talen, waaronder het Nederlands

Als je nog nooit een VPN hebt gebruikt, kan ik CyberGhost niet sterk genoeg aanbevelen. Het is ongelooflijk eenvoudig te gebruiken, snel en effectief, en daarom staat het altijd hoog op onze lijst met aanbevolen services. En natuurlijk is het ideaal voor het bekijken van Harry Potter op Netflix.

De intuïtieve UI van CyberGhost maakt het gemakkelijk om te beginnen. Je hoeft alleen maar op het tabblad Voor streamen klikken om een lokale server te vinden die is geoptimaliseerd voor het streamen van Netflix in Japan, Australië of het VK. Je hoeft dus niet eindeloos te zoeken naar de beste server voor het kijken van Harry Potter. Toen ik vanuit mijn huis in het VK de voor Netflix geoptimaliseerde server testte, verloor ik slechts ongeveer 5% van mijn basissnelheden. Dit betekende dat ik de Harry Potter-filmreeks naadloos in HD kon kijken.

CyberGhost staat tot 7 gelijktijdige verbindingen toe, wat iets royaler is dan wat de concurrentie biedt. Het hele gezin kan tegelijkertijd Harry Potter (of wat ze maar willen) op hun eigen apparaten bekijken.

Een ander gebied waarin CyberGhost uitblinkt, is de geld-terug-garantie. De meeste services geven je slechts een maand, maar CyberGhost biedt je een 45-daagse geld-terug-garantie waarin je de service zonder risico kunt proberen. Dat is meer dan twee weken langer dan andere services. Houd er echter rekening mee dat deze garantie alleen beschikbaar is op lange termijn abonnementen.

Stream in HD Met CyberGhost

Waar kan ik Harry Potter online kijken?

Vanwege licentiebeperkingen is de Harry Potter-filmreeks niet overal beschikbaar. De streamingdiensten die alle Harry Potter-films aanbieden veranderen regelmatig. Op het moment van schrijven kun je deze films hier kijken:

 • Netflix (VK, Australië, Japan)
 • Peacock TV (VS)

Veelgestelde vragen

Is het gebruik van een VPN voor Netflix legaal in Nederland?

Dat is lastig te zeggen, omdat het afhangt van je locatie en de content die je wilt kijken. In de meeste landen is het legaal om een VPN te gebruiken om Netflix te kijken, maar je moet altijd verbinding maken met een server in hetzelfde land als je huidige locatie. In theorie kun je een VPN gebruiken om je virtuele locatie te veranderen en de Netflix-bibliotheek van een ander land kijken, maar dat zou een schending van de gebruiksvoorwaarden van het platform zijn. Wettelijk gezien kan het zelfs worden beschouwd als schending van het auteursrecht om iets te kijken waarvoor op je huidige locatie geen uitzendlicentie is.

Sommige landen (zoals China en Rusland) leggen ook zware beperkingen op aan het gebruik van VPN's of hebben ze volledig verboden. Als je een VPN gebruikt om Netflix te kijken, zorg er dan voor dat je de juridische status van deze tools in het land waarin je je bevindt controleert, zodat je geen regels overtreedt.

Kan ik met een VPN Harry Potter-films op mijn telefoon bekijken?

Ja, je kunt Harry Potter via Netflix op je telefoon kijken zolang je je in het VK, Australië of Japan bevindt (waar de films zijn gelicentieerd). Beide door mij aanbevolen VPNs hebben native apps voor Android en iOS, dus je kunt deze films veilig en zonder vertraging kijken. Zorg er alleen voor dat je verbinding maakt met een lokale server uit een land waar Harry Potter beschikbaar is (bijvoorbeeld een server in het VK als je in het VK bent) zodat je de gebruiksvoorwaarden van het platform niet schendt.

Welke Harry Potter-films zijn beschikbaar op Netflix?

Dat hangt af van je locatie! Als je je bijvoorbeeld in de VS bevindt, is geen van de Harry Potter-films beschikbaar op Netflix (en dat zal waarschijnlijk ook nooit gebeuren vanwege licentieproblemen).

Maar als je je in Spanje, Portugal of Polen bevindt, kun je alle acht de Harry Potter-films op Netflix bekijken. En je kunt ze vanaf alle locaties ter wereld bekijken door een van de hierboven aanbevolen VPN's te gebruiken.

In Canada zijn alleen de laatste vier films van de serie beschikbaar op Netflix: Harry Potter en de Orde van de Feniks, Harry Potter en de Halfbloed Prins en Harry Potter en de Relieken van de Dood, deel 1 en 2.

Kan ik in Nederland een gratis VPN gebruiken om Harry Potter op Netflix te kunnen bekijken?

Nee, gratis VPN's hebben niet de kracht voor het veilig en effectief omzeilen van de geavanceerde geografische blokkades van Netflix. Als je een gratis VPN probeert te gebruiken voor het bekijken van Harry Potter op Netflix, zul je in het beste geval verbindingsproblemen en lage snelheden tegenkomen - of in het slechtste geval je privacy en veiligheid in gevaar brengen.

Alle VPN's op deze lijst bieden echter geld-terug-garanties, wat betekent dat je de diensten 30 dagen kunt uitproberen en vervolgens kunt opzeggen om een volledige terugbetaling te krijgen. CyberGhost geeft je zelfs 45 volledige dagen. Zorg ervoor dat je binnen de garantieperiode opzegt!

Wat kan een VPN nog meer?

VPN’s zijn niet alleen goed voor het kijken van Harry Potter op Netflix. Het zijn krachtige tools die je kunt gebruiken om je veiligheid en privacy online te beschermen. Ze houden je privégegevens veilig voor hackers, zelfs op openbare wifi. Bovendien verbergen ze je identiteit en activiteiten zodat adverteerders en andere derden de sites die je bezoekt niet kunnen volgen.

Raadpleeg onze beginnershandleiding voor VPN's voor meer informatie over hoe VPN's werken en waarom je er een zou moeten gebruiken.

Hoe lang duurt het om alle acht Harry Potter-films te bekijken?

Het bekijken van de volledige Harry Potter-serie duurt ongeveer 20 uur. Elk van de acht films duurt tussen de twee en drie uur.

In het VK, Australië of Japan kun je Harry Potter op Netflix kijken. Met een VPN die je een IP-adres uit deze landen geeft, zou je theoretisch vanuit een ander land kunnen kijken. Dit gaat echter in tegen de voorwaarden van Netflix en kan zelfs als schending van het auteursrecht worden beschouwd. Mijn team en ik keuren het gebruik van een VPN voor welke illegale activiteit dan ook niet goed.

Als je in een van de genoemde landen bent en gewoon je verbinding wilt beveiligen tijdens het streamen, raad ik PrivateVPN aan. Deze VPN biedt geweldige snelheden voor buffervrij streamen in HD. Het beste van alles is dat de VPN een 30-daagse geld-terug-garantie heeft, zodat je het gratis kunt uitproberen. Als je er niet tevreden mee bent, kun je je geld terugkrijgen.

Stream in HD met PrivateVPN

Samenvattend zijn de beste VPN’s om Harry Potter te bekijken:

Rang
Aanbieder
Onze Score
Korting
Bezoek site
1
medal
9.2 /10
9.2 Onze Score
Bespaar 85%!
2
9.7 /10
9.7 Onze Score
Bespaar 84%!
Privacywaarschuwing!

Je data wordt blootgesteld aan de websites die je bezoekt!

Uw IP-adres:

Uw locatie:

Uw internetprovider:

De bovenstaande informatie kan worden gebruikt om u te volgen, u te targeten voor advertenties en te controleren wat u online doet.

VPN's kunnen u helpen deze informatie voor websites te verbergen, zodat u te allen tijde bent beschermd. Wij raden ExpressVPN aan - de nummer 1 VPN van meer dan 350 providers die we hebben getest. ExpressVPN biedt versleuteling van militair niveau en privacyfuncties die uw digitale veiligheid garanderen en heeft momenteel 49% korting.

Bezoek ExpressVPN

We beoordelen aanbieders op basis van strenge tests en onderzoek, maar houden ook rekening met je feedback en onze affiliate commissie met aanbieders. Sommige aanbieders zijn eigendom van ons moederbedrijf.
Meer informatie
vpnMentor werd in 2014 opgericht met als doel VPN-diensten te evalueren en privacygerelateerde artikelen te bespreken. Op dit moment helpt ons team van honderden cybersecurity-onderzoekers, schrijvers en redacteuren lezers nog steeds bij het verdedigen van hun online vrijheid. Dit doen we in samenwerking met Kape Technologies PLC, dat ook eigenaar is van de volgende producten: ExpressVPN, CyberGhost, ZenMate, Private Internet Access en Intego, die op deze website kunnen worden beoordeeld. We gaan ervan uit dat de reviews die op vpnMentor worden gepubliceerd accuraat zijn op de datum van elk artikel, en ze zijn geschreven volgens onze strenge beoordelingsnormen, die prioriteit geven aan een professioneel en eerlijk onderzoek door de recensent, waarbij de technische mogelijkheden en kwaliteiten van het product samen met de commerciële waarde ervan voor gebruikers worden overwogen. Bij de ranglijsten en reviews die we publiceren, kan ook rekening worden gehouden met het eerder genoemde gemeenschappelijke eigendom en de partnercommissies die we verdienen voor aankopen via links op onze website. We beoordelen niet alle VPN-providers en we gaan ervan uit dat de informatie accuraat is op de datum van elk artikel.

Over de Auteur

Kate schrijft en redigeert sinds 2018 voor vpnMentor. Ze wordt gedreven door haar passie om mensen te helpen zichzelf te beschermen tegen online bedreigingen.

Vond je dit artikel leuk? Geef een beoordeling!
Ik vond het verschrikkelijk Ik vond het echt niet leuk Het was redelijk Best goed! Ik vond het geweldig!
van 10 - Beoordeeld door gebruikers
Bedankt voor je feedback.

Voel je vrij om een reactie te geven over hoe dit artikel kan worden verbeterd. Jouw feedback is waardevol!

Laat een reactie achter

Sorry, links zijn in dit veld niet toegestaan!

Naam moet minimaal 3 letters bevatten

Dit veld mag niet meer dan 80 letters bevatten

Sorry, links zijn in dit veld niet toegestaan!

Geef een geldig e-mailadres op

Bedankt voor het geven van een reactie %%name%%!

We controleren alle reacties binnen 48 uur om er zeker van te zijn dat ze echt en niet aanstootgevend zijn. Voel je vrij om dit artikel in de tussentijd te delen.