We beoordelen aanbieders op basis van strenge tests en onderzoek, maar houden ook rekening met je feedback en onze affiliate commissie met aanbieders. Sommige aanbieders zijn eigendom van ons moederbedrijf.
Meer informatie
vpnMentor werd in 2014 opgericht als een onafhankelijke site, die VPN-diensten beoordeelt en privacy gerelateerde verhalen publiceert. In samenwerking met Kape Technologies PLC blijft ons team van honderden cyberbeveiligingsonderzoekers, schrijvers en redacteuren lezers helpen met het vechten voor hun online vrijheid. Kape Technologies PLC is ook eigenaar van ExpressVPN, CyberGhost en Private Internet Access, die mogelijk op deze website worden gerangschikt en beoordeeld. Aangenomen wordt dat de beoordelingen die op vpnMentor zijn gepubliceerd op de datum van elk artikel accuraat zijn en zijn geschreven volgens onze strikte beoordelingsnormen, die prioriteit geven aan het onafhankelijke, professionele en eerlijke onderzoek van de recensent, rekening houdend met de technische mogelijkheden en kwaliteiten van het product samen met de commerciële waarde ervan voor gebruikers. Bij de ranglijsten en reviews die wij publiceren, kan ook rekening worden gehouden met het hierboven genoemde gemeenschappelijke eigendom en de partnercommissies, die wij verdienen voor aankopen via links op onze website. We beoordelen niet alle VPN-providers en aangenomen wordt dat de informatie op de datum van elk artikel accuraat is.
Openbaarmaking advertentie

vpnMentor werd in 2014 opgericht als een onafhankelijke site, die VPN-diensten beoordeelt en privacy gerelateerde verhalen publiceert. In samenwerking met Kape Technologies PLC blijft ons team van honderden cyberbeveiligingsonderzoekers, schrijvers en redacteuren lezers helpen met het vechten voor hun online vrijheid. Kape Technologies PLC is ook eigenaar van ExpressVPN, CyberGhost en Private Internet Access, die mogelijk op deze website worden gerangschikt en beoordeeld. Aangenomen wordt dat de beoordelingen die op vpnMentor zijn gepubliceerd op de datum van elk artikel accuraat zijn en zijn geschreven volgens onze strikte beoordelingsnormen, die prioriteit geven aan het onafhankelijke, professionele en eerlijke onderzoek van de recensent, rekening houdend met de technische mogelijkheden en kwaliteiten van het product samen met de commerciële waarde ervan voor gebruikers. Bij de ranglijsten en reviews die wij publiceren, kan ook rekening worden gehouden met het hierboven genoemde gemeenschappelijke eigendom en de partnercommissies, die wij verdienen voor aankopen via links op onze website. We beoordelen niet alle VPN-providers en aangenomen wordt dat de informatie op de datum van elk artikel accuraat is.

Bekijk in 2024 vanuit Nederland alle Harry Potter-films op Netflix

Kate Veale Senior redactrice

Opgelet dreuzels! Alle Harry Potter-films zijn beschikbaar op Netflix, maar alleen in Spanje, Portugal en Polen. Dus tenzij je je in één van deze landen bevindt, heb je een VPN nodig om ze te kunnen bekijken.

Niet alle VPN's kunnen echter de beperkingen van Netflix omzeilen en sommige VPN's, die wel toegang hebben tot Netflix in de bovenstaande landen, geven de Harry Potter-films niet eens weer. Bovendien veranderen de landen waar Harry Potter beschikbaar is voortdurend.

Daarom heb ik in 2024 alle top VPN's gecontroleerd om erachter te komen welke je vanuit Nederland nog steeds toegang kunnen geven tot de hele serie.

Na tientallen services te hebben getest, heb ik ontdekt dat de onderstaande VPN's de enige zijn die de uitdaging aankunnen. Mijn favoriet is PrivateVPN, dankzij de superieure snelheden en onverslaanbare functies.

Bekijk NU Harry Potter met PrivateVPN!

Hoe je in minder dan 2 minuten overal ter wereld naar Harry Potter kunt kijken

 1. Kies een VPN die toegang heeft tot de Harry Potter-films op Netflix. Ik raad PrivateVPN aan vanwege zijn razende snelheden, onbeperkte bandbreedte en uitgebreide servernetwerk.
 2. Installeer de VPN en maak verbinding met een server in Spanje of een van de andere landen waar Harry Potter beschikbaar is.
 3. Log in op je Netflix-account en begin met streamen!

Begin NU met het bekijken van Harry Potter!

Waarom je Harry Potter niet op Netflix kunt vinden

Netflix gebruikt software voor geografische blokkering om te voorkomen dat je content bekijkt, die niet beschikbaar is in jouw regio. Netflix gebruikt jouw IP-adres voor het bepalen van jouw locatie en laat je vervolgens de bijbehorende Netflix-bibliotheek zien.

De beste manier om in 2024 vanuit Nederland alle acht de Harry Potter-films te bekijken, is Netflix te laten denken dat je je in Spanje bevindt. Je kunt dit doen door verbinding te maken met een server met een Spaans IP-adres - en dat is waar een VPN om de hoek komt kijken.

Niet elke VPN kan je echter toegang geven tot Netflix - en zelfs degenen die hiertoe in staat zijn, geven je niet noodzakelijkerwijs toegang tot de Harry Potter-films. Zelfs onze cybersecurity-experts weten niet precies waarom dit zo is, maar het is een probleem waar je op voorbereid moet zijn!

Let op: hoewel de hele serie ook beschikbaar is in Polen en Portugal en de laatste vier films beschikbaar zijn in Canada, heb ik gemengde resultaten gekregen bij het proberen om toegang te krijgen tot de bibliotheken van deze landen met verschillende VPN's. Dit is de reden dat ik aanbeveel om vast te houden aan VPN-servers in Spanje.

Als je een van de onderstaande VPN's gebruikt, maakt je computer verbinding met een server op een andere locatie in de wereld, waardoor je werkelijke locatie verborgen blijft. Niet alleen wordt je echte IP-adres verborgen voor Netflix, maar al je data en activiteiten worden ook privé gehouden.

Het enige wat je hoeft te doen, is een server in Spanje te kiezen en je van de avonturen van Harry Potter te genieten.

Bekijk Nu Harry Potter met PrivateVPN!

De beste VPN’s om overal ter wereld Harry Potter te bekijken - Volledige analyse (bijgewerkt in 2024)

Op basis van snelheid, betrouwbaarheid en beveiliging heb ik vastgesteld dat dit de beste VPN's zijn om Harry Potter op Netflix te kunnen bekijken.

1.PrivateVPN - Onbeperkte dataoverdracht en buffervrij streamen

 • 200 servers over de hele wereld
 • Buffervrij streamen
 • Onbeperkte bandbreedte en data
 • Verbind maximaal 10 apparaten tegelijkertijd
 • 30-daagse geld-terug-garantie
 • Werkt met: Netflix, Hulu, ABC, Amazon Prime Video, BBC iPlayer en anderen
 • Compatibel met: Windows, Android, iOS, macOS, Chrome, Firefox, routers

PrivateVPN heeft misschien niet zoveel servers als zijn concurrenten, maar deze underdog is nog steeds super indrukwekkend. Het is solide om te streamen, downloaden en algemeen surfen op het internet - en voor toegang tot servers in meerdere landen voor het bekijken van de hele Harry Potter-serie.

Hoewel PrivateVPN slechts ongeveer 200 serverlocaties heeft, bevinden deze servers zich op de belangrijkste locaties om Harry Potter op Netflix te kunnen bekijken, nl. in Spanje, Portugal en Polen. Bovendien heeft de provider ook servers in Canada voor het geval je de laatste vier films wilt bekijken.

PrivateVPN is zelfs de enige service die toegang heeft tot Harry Potter op Netflix in Polen, naast de andere hierboven genoemde landen. Dit betekent dat de provider de meeste mogelijkheden biedt om verbinding te maken met verschillende landen waar de serie beschikbaar is.

Een van de nadelen van het hebben van minder servers is dat ze het tijdens piekuren druk kunnen krijgen en dus traag kunnen worden.

Ik heb mijn verbinding in de loop van een aantal dagen verschillende keren getest, en hoewel ik af en toe wat vertragingen opmerkte, bevestigden mijn snelheidstests dat het altijd snel genoeg was om een heldere, buffervrije streamingservaring te kunnen bieden. Zie onze gedetailleerde beoordeling over PrivateVPN voor de volledige testresultaten.

Als je een filmmarathon plant, zijn data en toegestane bandbreedte ook belangrijk. Gelukkig biedtPrivateVPN zowel onbeperkte dataoverdracht als onbeperkte bandbreedte, zodat de verbinding nooit wordt verbroken als je midden in een iconisch duel tussen 's werelds beroemdste tovenaars zit.

Met tot 10 gelijktijdige verbindingen op meerdere schermen maakt PrivateVPN het ook eenvoudig om Harry Potter op al je apparaten te kunnen bekijken. Het is compatibel met je laptop, smartphone, tablet en meer.

Je kunt de 30-daagse geld-terug-garantie van PrivateVPN gebruiken om het risicoloos uit te proberen zonder kosten of verplichtingen. Zorg ervoor dat je onder de 100 GB aan data blijft; anders krijg je misschien geen geld terug, zoals een van onze teamleden onlangs op de harde manier heeft geleerd. Maar maak je geen zorgen: dat is nog steeds 30 uur streamen, wat meer dan genoeg is om alle acht de Harry Potter-films te kunnen bekijken.

Bekijk Nu Harry Potter met PrivateVPN!

2.CyberGhost - Super eenvoudig in gebruik om te streamen en meer

 • Meer dan 390 servers in heel Canada en 11.683 wereldwijd
 • Servers die zijn geoptimaliseerd voor streaming voor probleemloze verbindingen
 • Hoge snelheden voor een kristalheldere streamingservaring zonder vertraging
 • Tot 7 gelijktijdige verbindingen
 • 45-daagse geld-terug-garantie
 • Werkt met: Netflix, HBO GO, BBC iPlayer, Disney+, MTV, Amazon Prime Video en anderen
 • Compatibel met: Windows, Android, iOS, macOS, Chrome, Linux, routers, Xbox
 • De app van CyberGhost is beschikbaar in meerdere talen, waaronder het Nederlands
Februari 2024 Deal: CyberGhost biedt momenteel 84% korting op zijn meest populaire abonnement! Profiteer nu van deze aanbieding en bespaar meer op je CyberGhost-abonnement.

Als je nog nooit een VPN hebt gebruikt, kan ik CyberGhost niet sterk genoeg aanbevelen. Het is ongelooflijk eenvoudig te gebruiken, snel en effectief, en daarom staat het altijd hoog op onze lijst met aanbevolen services. En natuurlijk is het ideaal voor het bekijken van Harry Potter op Netflix.

Het gebruiksvriendelijke platform van CyberGhost maakt het eenvoudig om aan de slag te gaan en de voor streaming geoptimaliseerde servers zorgen ervoor dat je niet veel moeite hoeft te doen om uit te zoeken er verbinding kan worden gemaakt. De provider heeft verschillende servers in Spanje, Portugal en Canada, waardoor je meerdere opties hebt voor het omzeilen van de geografische blokkades van Netflix. Het gebruik van een voor streaming geoptimaliseerde server is buitengewoon eenvoudig. Selecteer gewoon het tabblad Streaming in de CyberGhost-app en maak verbinding met een server in Spanje of Portugal, waar alle acht de films beschikbaar zijn.

Je kunt in de app ook zoeken naar 'Netflix' voor het vinden van een ​​geschikte server, maar ik ontdekte dat de voor streaming geoptimaliseerde servers veel betrouwbaarder waren dan handmatige verbindingen. Toen ik bij de voor Netflix geoptimaliseerde servers bleef, namen mijn streamingsnelheden toe.

Onze beoordeling over CyberGhost bevestigt dat je zelfs op ver weg gelegen servers kunt genieten van hoge snelheden. Gedurende de twee weken dat ik de VPN heb getest, daaldemijn downloadsnelheid nooit onder de 25 Mbps. Hierdoor heb je tijdens het kijken naar Netflix geen last van lange laadtijden of een haperende beelden.

CyberGhost staat tot 7 gelijktijdige verbindingen toe, wat iets royaler is dan wat de concurrentie biedt. Het hele gezin kan tegelijkertijd Harry Potter (of wat ze maar willen) op hun eigen apparaten bekijken.

Een ander gebied waarin CyberGhost uitblinkt, is de geld-terug-garantie. De meeste services geven je slechts een maand, maar CyberGhost biedt je een 45-daagse geld-terug-garantie waarin je de service zonder risico kunt proberen. Dat is meer dan twee weken langer dan andere services. Houd er echter rekening mee dat deze garantie alleen beschikbaar is op lange termijn abonnementen.

Bekijk Nu Harry Potter met CyberGhost!

Veelgestelde vragen

Is het gebruik van een VPN voor Netflix legaal in Nederland?

Ja, het gebruik van een VPN voor toegang tot Netflix is in de meeste landen volkomen legaal. Sommige landen leggen echter zware beperkingen op aan het soort content dat inwoners online kunnen bekijken of toegang toe hebben.

China, Rusland en andere landen met een hoge censuur hebben ook strikte regels voor het gebruik van VPN's, maar de krachtigste VPN-diensten kunnen nog steeds voorbij hun beperkingen komen. Je kunt PrivateVPN bijvoorbeeld voor Netflix gebruiken, zelfs als je je in een van deze landen bevindt. En aangezien de beste VPN's voor Netflix al je verkeer veilig versleutelen, kan niemand het naar jou toe herleiden.

Kan ik met een VPN Harry Potter-films op mijn telefoon bekijken?

Ja. Kies een VPN die werkt op je mobiele apparaten en je kunt Netflix zelfs op je telefoon of tablet bekijken! PrivateVPN en de andere VPN's op mijn lijst zijn compatibel met Android en iPhones.

Waarom werken deze VPN's en andere niet?

Netflix gebruikt sterke anti-VPN-technologie om te voorkomen dat gebruikers toegang krijgen tot content buiten bepaalde regio's. Het is echter geen kwaadwillende handeling; Netflix houdt zich gewoon aan de licentie- en distributiewetten voor de programmering die ze bieden.

Om deze blokkades te kunnen omzeilen, moet de VPN die je gebruikt zelfs de zwaarste beperkingen kunnen omzeilen.

Veel minder bekende of gratis VPN's hebben de middelen niet om in dit soort technologie te investeren. Maar maak je geen zorgen: alle VPN's op deze lijst zijn meer dan in staat om het voor elkaar te krijgen. Mijn topaanbeveling is PrivateVPN, omdat deze VPN je ook de beste snelheden geeft om in HD te kunnen streamen.

Welke Harry Potter-films zijn beschikbaar op Netflix?

Dat hangt af van je locatie! Als je je bijvoorbeeld in de VS bevindt, is geen van de Harry Potter-films beschikbaar op Netflix (en dat zal waarschijnlijk ook nooit gebeuren vanwege licentieproblemen).

Maar als je je in Spanje, Portugal of Polen bevindt, kun je alle acht de Harry Potter-films op Netflix bekijken. En je kunt ze vanaf alle locaties ter wereld bekijken door een van de hierboven aanbevolen VPN's te gebruiken.

In Canada zijn alleen de laatste vier films van de serie beschikbaar op Netflix: Harry Potter en de Orde van de Feniks, Harry Potter en de Halfbloed Prins en Harry Potter en de Relieken van de Dood, deel 1 en 2.

Kan ik in Nederland een gratis VPN gebruiken om Harry Potter op Netflix te kunnen bekijken?

Nee, gratis VPN's hebben niet de kracht voor het veilig en effectief omzeilen van de geavanceerde geografische blokkades van Netflix. Als je een gratis VPN probeert te gebruiken voor het bekijken van Harry Potter op Netflix, zul je in het beste geval verbindingsproblemen en lage snelheden tegenkomen - of in het slechtste geval je privacy en veiligheid in gevaar brengen.

Alle VPN's op deze lijst bieden echter geld-terug-garanties, wat betekent dat je de diensten 30 dagen kunt uitproberen en vervolgens kunt opzeggen om een volledige terugbetaling te krijgen. CyberGhost geeft je zelfs 45 volledige dagen. Zorg ervoor dat je binnen de garantieperiode opzegt!

Wat kan een VPN nog meer?

VPN's zijn voor veel meer dingen goed dan voor het bekijken van Harry Potter op Netflix. Ze kunnen je ook voorbij de regionale beperkingen van andere streamingplatforms helpen, zoals Hulu, HBO, BBC iPlayer, en meer. Met andere woorden, je kunt een VPN gebruiken om te genieten van wereldwijde content zonder van je luie bank af te hoeven komen.

Bovendien zijn VPN's een krachtig hulpmiddel voor het online beschermen van je veiligheid en privacy. Ze beschermen je privédata tegen hackers, zelfs op openbare wifi-verbindingen en verbergen je identiteit en activiteiten, zodat adverteerders en andere derde partijen de sites, die je bezoekt, niet kunnen volgen.

Raadpleeg onze beginnershandleiding voor VPN's voor meer informatie over hoe VPN's werken en waarom je er een zou moeten gebruiken.

Hoe lang duurt het om alle acht Harry Potter-films te bekijken?

Het bekijken van de volledige Harry Potter-serie duurt ongeveer 20 uur. Elk van de acht films duurt tussen de twee en drie uur.

Als je er klaar voor bent om terug te keren naar Hogwarts is een VPN de veiligste en eenvoudigste manier voor het omzeilen van de geografische blokkades van Netflix. Met de bovenstaande VPN-diensten kun je wanneer je maar wilt 20 uur lang naar de films kijken, door verbinding te maken met een server in Spanje, Portugal, Polen of Canada.

Mijn beste aanbeveling is PrivateVPN, omdat het de beste servers biedt voor streaming. Het beste van alles is dat je de 30-daagse geld-terug-garantie van PrivateVPN kunt gebruiken, en alle films vanuit Nederland kunt bekijken zonder een cent te hoeven betalen!

Bekijk Nu Harry Potter met PrivateVPN!

Samenvattend zijn de beste VPN’s om Harry Potter te bekijken:

Rang
Aanbieder
Onze Score
Korting
Bezoek site
1
medal
9.9 /10
9.9 Onze Score
Bespaar 85%!
2
9.7 /10
9.7 Onze Score
Bespaar 84%!
Privacywaarschuwing!

Je data wordt blootgesteld aan de websites die je bezoekt!

Uw IP-adres:

Uw locatie:

Uw internetprovider:

De bovenstaande informatie kan worden gebruikt om u te volgen, u te targeten voor advertenties en te controleren wat u online doet.

VPN's kunnen u helpen deze informatie voor websites te verbergen, zodat u te allen tijde bent beschermd. Wij raden ExpressVPN aan - de nummer 1 VPN van meer dan 350 providers die we hebben getest. ExpressVPN biedt versleuteling van militair niveau en privacyfuncties die uw digitale veiligheid garanderen en heeft momenteel 49% korting.

Bezoek ExpressVPN

We beoordelen aanbieders op basis van strenge tests en onderzoek, maar houden ook rekening met je feedback en onze affiliate commissie met aanbieders. Sommige aanbieders zijn eigendom van ons moederbedrijf.
Meer informatie
vpnMentor werd in 2014 opgericht als een onafhankelijke site, die VPN-diensten beoordeelt en privacy gerelateerde verhalen publiceert. In samenwerking met Kape Technologies PLC blijft ons team van honderden cyberbeveiligingsonderzoekers, schrijvers en redacteuren lezers helpen met het vechten voor hun online vrijheid. Kape Technologies PLC is ook eigenaar van ExpressVPN, CyberGhost en Private Internet Access, die mogelijk op deze website worden gerangschikt en beoordeeld. Aangenomen wordt dat de beoordelingen die op vpnMentor zijn gepubliceerd op de datum van elk artikel accuraat zijn en zijn geschreven volgens onze strikte beoordelingsnormen, die prioriteit geven aan het onafhankelijke, professionele en eerlijke onderzoek van de recensent, rekening houdend met de technische mogelijkheden en kwaliteiten van het product samen met de commerciële waarde ervan voor gebruikers. Bij de ranglijsten en reviews die wij publiceren, kan ook rekening worden gehouden met het hierboven genoemde gemeenschappelijke eigendom en de partnercommissies, die wij verdienen voor aankopen via links op onze website. We beoordelen niet alle VPN-providers en aangenomen wordt dat de informatie op de datum van elk artikel accuraat is.

Over de Auteur

Kate schrijft en redigeert sinds 2018 voor vpnMentor. Ze wordt gedreven door haar passie om mensen te helpen zichzelf te beschermen tegen online bedreigingen.

Vond je dit artikel leuk? Geef een beoordeling!
Ik vond het verschrikkelijk Ik vond het echt niet leuk Het was redelijk Best goed! Ik vond het geweldig!
van 10 - Beoordeeld door gebruikers
Bedankt voor je feedback.