We beoordelen aanbieders op basis van strenge tests en onderzoek, maar houden ook rekening met je feedback en onze affiliate commissie met aanbieders. Sommige aanbieders zijn eigendom van ons moederbedrijf.
Meer informatie
vpnMentor werd in 2014 opgericht als een onafhankelijke site, die VPN-diensten beoordeelt en privacy gerelateerde verhalen publiceert. In samenwerking met Kape Technologies PLC blijft ons team van honderden cyberbeveiligingsonderzoekers, schrijvers en redacteuren lezers helpen met het vechten voor hun online vrijheid. Kape Technologies PLC is ook eigenaar van ExpressVPN, CyberGhost en Private Internet Access, die mogelijk op deze website worden gerangschikt en beoordeeld. Aangenomen wordt dat de beoordelingen die op vpnMentor zijn gepubliceerd op de datum van elk artikel accuraat zijn en zijn geschreven volgens onze strikte beoordelingsnormen, die prioriteit geven aan het onafhankelijke, professionele en eerlijke onderzoek van de recensent, rekening houdend met de technische mogelijkheden en kwaliteiten van het product samen met de commerciële waarde ervan voor gebruikers. Bij de ranglijsten en reviews die wij publiceren, kan ook rekening worden gehouden met het hierboven genoemde gemeenschappelijke eigendom en de partnercommissies, die wij verdienen voor aankopen via links op onze website. We beoordelen niet alle VPN-providers en aangenomen wordt dat de informatie op de datum van elk artikel accuraat is.
Openbaarmaking advertentie

vpnMentor werd in 2014 opgericht als een onafhankelijke site, die VPN-diensten beoordeelt en privacy gerelateerde verhalen publiceert. In samenwerking met Kape Technologies PLC blijft ons team van honderden cyberbeveiligingsonderzoekers, schrijvers en redacteuren lezers helpen met het vechten voor hun online vrijheid. Kape Technologies PLC is ook eigenaar van ExpressVPN, CyberGhost en Private Internet Access, die mogelijk op deze website worden gerangschikt en beoordeeld. Aangenomen wordt dat de beoordelingen die op vpnMentor zijn gepubliceerd op de datum van elk artikel accuraat zijn en zijn geschreven volgens onze strikte beoordelingsnormen, die prioriteit geven aan het onafhankelijke, professionele en eerlijke onderzoek van de recensent, rekening houdend met de technische mogelijkheden en kwaliteiten van het product samen met de commerciële waarde ervan voor gebruikers. Bij de ranglijsten en reviews die wij publiceren, kan ook rekening worden gehouden met het hierboven genoemde gemeenschappelijke eigendom en de partnercommissies, die wij verdienen voor aankopen via links op onze website. We beoordelen niet alle VPN-providers en aangenomen wordt dat de informatie op de datum van elk artikel accuraat is.

Hoe je seizoen 2 van Stranger Things overal kunt bekijken

Guy Fawkes Anonieme Cybersecurity Experts

Als er iets niet vreemd aan Stranger Things, dan zijn het de redenen waarom de serie steeds populairder wordt. En als je de serie alvast wilt bekijken voordat het tweede seizoen in oktober in premières gaat, dan geven we je groot gelijk.

Met een mix van telekinese, door de overheid gerunde laboratoria en experimenten die op mensen worden uitgevoerd, doet Stranger Things zijn naam eer aan. Volgens fans is seizoen twee van de enorm populaire serie nog indrukwekkender, maar afhankelijk van je locatie is het mogelijk dat je er niet van kunt genieten zodra het nieuwe seizoen wordt uitgebracht.

Hoe komt het dat de serie op sommige locaties niet te bekijken is?

Dit is het probleem dat sommige mensen ervaren als ze de originele Netflix-serie Stranger Things willen bekijken. Er is niets mis met Netflix (het is zelfs een van de beste streamingwebsites), maar de dienst is nog niet overal ter wereld beschikbaar.

Als je toevallig in een land woont waar Netflix niet beschikbaar is, dan kun je de serie waarschijnlijk niet bekijken.

De originele series van Netflix worden ook vaak eerst in de VS en dan pas in andere landen uitgezonden. Daarom kun je de eerste aflevering die op 27 oktober wordt uitgezonden mogelijk niet meteen zien.

Gelukkig kun je Stranger Things streamen in de meeste landen waar Netflix beschikbaar is, maar als je in Griekenland, Turkije, Jamaica, Chili of Venezuela woont (en nog een aantal andere landen), kun je er geen toegang tot krijgen. In dat geval komt een VPN goed van pas.

Watch Stranger Things met een VPN bekijken

Een VPN is het meest betrouwbare hulpmiddel als je toegang wilt krijgen tot series en films die op basis van geolocatie zijn geblokkeerd. (We hebben hier ook een eenvoudig te begrijpen beginnershandleiding over hoe VPN's werken beschikbaar gemaakt).

In eenvoudige bewoordingen houdt dit in dat een VPN je gegevens en je IP-adres verbergt, zodat het lijkt alsof je je in Amerika bevindt. Je kunt het ook laten lijken alsof je je in elk ander land bevindt. De enige voorwaarde is dat de VPN-dienst een beschikbare server in het desbetreffende land heeft.

Maar als het om een alternatieve oplossing voor Netflix gaat, dan is het niet zo makkelijk en is het aanschaffen van een VPN niet genoeg. Helaas houdt de beroemde streamingdienst proxy's en vooral VPN's in de gaten:

VPN-adressen worden vaak op de zwarte lijst geplaatst. Zelfs als je bent geabonneerd op een bekende VPN, is de kans groot dat je de beruchte proxyfout ten minste één keer zult tegenkomen. Maar hoe kun je er dan voor zorgen dat je altijd verbinding met Netflix kunt maken?

Kies een VPN-dienst waarvan bekend is dat deze de Netflix-test meerdere keren heeft doorstaan. Verder moet de VPN beschikken over een goede bandbreedte, veel verschillende servers hebben en een uitstekende klantenservice bieden (voor het geval je een probleem ervaart).

Hieronder vindt je de lijst met de beste VPN's die we voor je hebben samengesteld!

Rang
Aanbieder
Onze Score
Korting
Bezoek site
1
medal
9.9 /10
9.9 Onze Score
Bespaar 49%!
2
9.7 /10
9.7 Onze Score
Bespaar 84%!
3
9.5 /10
9.5 Onze Score
Bespaar 82%!
4
9.4 /10
9.4 Onze Score
Bespaar 85%!
5
9.3 /10
9.3 Onze Score
Bespaar 50%!

Als je een VPN hebt gekozen, open je de app en wijzig je je locatie zodat het lijkt alsof je je in de Verenigde Staten bevindt. Vervolgens ga je naar de Amerikaanse Netflix-website. Er wordt gevraagd om je gegevens in te voeren om toegang tot je account te krijgen. Daarna ben je klaar en kun je de Amerikaanse versie van Netflix gebruiken.

Je hoeft dus geen andere oplossingen meer te proberen om toegang tot Netflix te krijgen. Je kunt nu niet alleen genieten van Stranger Things, maar totdat seizoen 2 in oktober uitkomt kun je ook alle andere programma's bekijken die je leuk vindt. En het belangrijkste is dat je alle inhoud kunt bekijken, ongeacht je huidige locatie!

Zijn er ook andere oplossingen?

Uiteraard is het redelijk eenvoudig om een 'gratis' VPN-dienst te vinden. Maar met de meeste VPN-diensten is het niet mogelijk om blokkades op basis van geolocatie omzeilen, laat staan iets dat zo geavanceerd is als Netflix.

Als je kiest voor een gratis VPN, zal dit een negatieve invloed hebben op de kwaliteit, de betrouwbaarheid en uptime van de stream. En de slechte bereikbaarheid van gratis VPN's is misschien nog wel het grootste probleem. Verder is het mogelijk dat je regelmatig van provider moet wisselen omdat je persoonlijke gegevens zijn vrijgegeven. En dan hebben we het nog niet eens over het feit of deze gratis VPN's wel legaal zijn. We zullen deze gratis diensten op z'n minst discutabel willen noemen.

Het heeft in ieder geval geen zin om dat risico te nemen. In plaats daarvan willen we je adviseren om voor een betrouwbare, eenvoudige methode te kiezen:

  1. Selecteer een betrouwbare VPN waarvan bekend is dat deze goed werkt in combinatie met Netflix.
  2. Start de VPN op en stel je locatie in op een plaats in de Verenigde Staten.
  3. Ga naar de website van Netflix en krijg toegang tot je account.
  4. Geniet van de volgende 9 afleveringen van Stranger Things en kijk urenlang naar een van de andere series of films die beschikbaar zijn.

Het is niet met elke VPN mogelijk om altijd toegang tot de Amerikaanse versie van Netflix te krijgen. Maar als je de juiste VPN kiest, dan is de kans groot dat je wel toegang kunt krijgen. Het enige dat je dan nog moet doen, is genieten van deze fantastische tv-serie.

Privacywaarschuwing!

Je data wordt blootgesteld aan de websites die je bezoekt!

Uw IP-adres:

Uw locatie:

Uw internetprovider:

De bovenstaande informatie kan worden gebruikt om u te volgen, u te targeten voor advertenties en te controleren wat u online doet.

VPN's kunnen u helpen deze informatie voor websites te verbergen, zodat u te allen tijde bent beschermd. Wij raden ExpressVPN aan - de nummer 1 VPN van meer dan 350 providers die we hebben getest. ExpressVPN biedt versleuteling van militair niveau en privacyfuncties die uw digitale veiligheid garanderen en heeft momenteel 49% korting.

Bezoek ExpressVPN

We beoordelen aanbieders op basis van strenge tests en onderzoek, maar houden ook rekening met je feedback en onze affiliate commissie met aanbieders. Sommige aanbieders zijn eigendom van ons moederbedrijf.
Meer informatie
vpnMentor werd in 2014 opgericht als een onafhankelijke site, die VPN-diensten beoordeelt en privacy gerelateerde verhalen publiceert. In samenwerking met Kape Technologies PLC blijft ons team van honderden cyberbeveiligingsonderzoekers, schrijvers en redacteuren lezers helpen met het vechten voor hun online vrijheid. Kape Technologies PLC is ook eigenaar van ExpressVPN, CyberGhost en Private Internet Access, die mogelijk op deze website worden gerangschikt en beoordeeld. Aangenomen wordt dat de beoordelingen die op vpnMentor zijn gepubliceerd op de datum van elk artikel accuraat zijn en zijn geschreven volgens onze strikte beoordelingsnormen, die prioriteit geven aan het onafhankelijke, professionele en eerlijke onderzoek van de recensent, rekening houdend met de technische mogelijkheden en kwaliteiten van het product samen met de commerciële waarde ervan voor gebruikers. Bij de ranglijsten en reviews die wij publiceren, kan ook rekening worden gehouden met het hierboven genoemde gemeenschappelijke eigendom en de partnercommissies, die wij verdienen voor aankopen via links op onze website. We beoordelen niet alle VPN-providers en aangenomen wordt dat de informatie op de datum van elk artikel accuraat is.

Over de Auteur

Anonieme experts die voor vpnMentor schrijven, maar hun identiteit geheim houden.

Vond je dit artikel leuk? Geef een beoordeling!
Ik vond het verschrikkelijk Ik vond het echt niet leuk Het was redelijk Best goed! Ik vond het geweldig!
van 10 - Beoordeeld door gebruikers
Bedankt voor je feedback.