We beoordelen aanbieders op basis van strenge tests en onderzoek, maar houden ook rekening met je feedback en onze affiliate commissie met aanbieders. Sommige aanbieders zijn eigendom van ons moederbedrijf.
Meer informatie
vpnMentor werd in 2014 opgericht met als doel VPN-diensten te evalueren en privacygerelateerde artikelen te bespreken. Op dit moment helpt ons team van honderden cybersecurity-onderzoekers, schrijvers en redacteuren lezers nog steeds bij het verdedigen van hun online vrijheid. Dit doen we in samenwerking met Kape Technologies PLC, dat ook eigenaar is van de volgende producten: ExpressVPN, CyberGhost, ZenMate, Private Internet Access en Intego, die op deze website kunnen worden beoordeeld. We gaan ervan uit dat de reviews die op vpnMentor worden gepubliceerd accuraat zijn op de datum van elk artikel, en ze zijn geschreven volgens onze strenge beoordelingsnormen, die prioriteit geven aan een professioneel en eerlijk onderzoek door de recensent, waarbij de technische mogelijkheden en kwaliteiten van het product samen met de commerciële waarde ervan voor gebruikers worden overwogen. Bij de ranglijsten en reviews die we publiceren, kan ook rekening worden gehouden met het eerder genoemde gemeenschappelijke eigendom en de partnercommissies die we verdienen voor aankopen via links op onze website. We beoordelen niet alle VPN-providers en we gaan ervan uit dat de informatie accuraat is op de datum van elk artikel.
Openbaarmaking advertentie

vpnMentor werd in 2014 opgericht met als doel VPN-diensten te evalueren en privacygerelateerde artikelen te bespreken. Op dit moment helpt ons team van honderden cybersecurity-onderzoekers, schrijvers en redacteuren lezers nog steeds bij het verdedigen van hun online vrijheid. Dit doen we in samenwerking met Kape Technologies PLC, dat ook eigenaar is van de volgende producten: ExpressVPN, CyberGhost, ZenMate, Private Internet Access en Intego, die op deze website kunnen worden beoordeeld. We gaan ervan uit dat de reviews die op vpnMentor worden gepubliceerd accuraat zijn op de datum van elk artikel, en ze zijn geschreven volgens onze strenge beoordelingsnormen, die prioriteit geven aan een professioneel en eerlijk onderzoek door de recensent, waarbij de technische mogelijkheden en kwaliteiten van het product samen met de commerciële waarde ervan voor gebruikers worden overwogen. Bij de ranglijsten en reviews die we publiceren, kan ook rekening worden gehouden met het eerder genoemde gemeenschappelijke eigendom en de partnercommissies die we verdienen voor aankopen via links op onze website. We beoordelen niet alle VPN-providers en we gaan ervan uit dat de informatie accuraat is op de datum van elk artikel.

Snel en simpel Kodi 17/18 op je Fire TV Stick installeren (2024)

Guy Fawkes Bijgewerkt op 10-03-2024 Gefactcheckt door Christine Johansen Anonieme Cybersecurity Experts

Het installeren van Kodi op je Fire TV Stick is niet zo moeilijk. Volg onze eenvoudige, stapsgewijze instructies en je hebt Kodi 17 (Krypton) of Kodi 18 (Leia, bètaversie) binnen enkele minuten eenvoudig op je Fire TV Stick geïnstalleerd. Dezelfde stappen werken ook op je Fire TV.

Als je een Fire TV Stick met Alexa gebruikt, hoef je niet eens van de bank af te komen om de installatie te voltooien. Je hoeft slechts je stem te gebruiken om je Fire TV Stick door de eenvoudig te volgen stappen te leiden, die we hieronder hebben beschreven, compleet met screenshots.

Een VPN gebruiken met Kodi

Een VPN geeft je toegang tot geografisch beperkte content op Kodi, waardoor er een wereld van nieuwe entertainmentmogelijkheden voor je opengaat. Ja, dat betekent dat je via hun addons toegang kunt krijgen tot Amerikaanse Netflix of BBC door verbinding te maken met een VPN-server in respectievelijk de VS of het VK.

Wat misschien nog belangrijker is, is dat een VPN je verbinding privé en veilig houdt en je beschermt tegen de risico's, die het gebruik van Kodi met zich meebrengt.

Het gebruik van Kodi is volkomen legaal en de officiële Kodi addons, zoals ESPN of YouTube, zouden je niet in de problemen moeten brengen.

Addons die zijn gemaakt door externe ontwikkelaars kunnen je echter in een legaal grijs gebied brengen. Sommigen van hen laten je illegale content streamen - en met een onbeschermde verbinding weet je nooit wie je activiteiten kunnen traceren. Alleen door het bekijken van een aflevering van je favoriete tv-programma wil je niet in de juridische problemen komen.

VpnMentor moedigt geen illegale activiteiten aan, maar we geloven wel in het ondersteunen van je online-privacy en vrijheid.

Het is ook belangrijk om te onthouden dat addons van derden soms worden geleverd met malware of spyware en dat ze je apparaat zelfs kwetsbaar kunnen maken voor hackers. Zodra je verbinding maakt met een VPN, hoef je je daarover geen zorgen meer te maken.

Onze aanbevolen VPN voor gebruik met Kodi en een Fire TV Stick is ExpressVPN.

Het beschikt over beveiligingsfuncties van militaire kwaliteit en een razendsnelle verbinding en het kan eenvoudig geografische blokkades en VPN-blokkades omzeilen. Dit betekent dat je Amerikaanse Netflix, BBC en vrijwel alle andere streaming-content van over de hele wereld kunt streamen. Dit is een van de vele redenen waarom gebruikers er zo van houden.

Probeer ExpressVPN zelf uit zonder risico met hun 30 dagen niet-goed-geld-terug-garantie.

Hoe je Kodi op je Fire TV Stick kunt installeren

Hieronder volgen onze stapsgewijze instructies voor het installeren van Kodi versie 17 (Krypton) of 18 (Leia) op je Fire TV Stick.

Aan de slag

De eerste installatiestappen zijn voor beide versies hetzelfde:

1. Klik op Instellingen op de startpagina van je Fire TV Stick

install kodi on fire stick (1)

2. Selecteer Mijn Fire TV

install kodi on fire stick (2)

3. Selecteer Opties voor ontwikkelaars

install kodi on fire stick (3)

4. Als Apps van Onbekende Bronnen is uitgeschakeld, klik erop:

install kodi on fire stick (4)

5. Klik op Activeren

install kodi on fire stick (5)install kodi on fire stick (6)

6. Klik in dit stadium op het startpictogram op je Fire TV Stick-afstandsbediening om terug te keren naar het startscherm en klik op het pictogram Zoeken:

install kodi on fire stick (7)

7. Typ Downloader in en selecteer de eerste optie.

install kodi on fire stick (8)

8. Als je de Downloader-app nog niet op je Fire TV Stick hebt geïnstalleerd, klik je op het Downloader-pictogram om het te downloaden.

  • Klik op Openen om Downloader te starten.
  • Als er een waarschuwing verschijnt, klik je op Toestaan.
  • Klik op OK in de Quick Start Guide.

install kodi on fire stick (9)

9. Klik onder "Voer de URL in van de website die je wilt laden of het bestand dat je wilt downloaden" op de selectieknop op je afstandsbediening om een toetsenbord weer te geven en typ de URL: https://kodi.tv/download in.

install kodi on fire stick (10)install kodi on fire stick (11)

Kodi 17 (Krypton) op je Fire TV Stick installeren

Als je Kodi versie 18 (Leia) wilt installeren, klik dan hier of scrol omlaag naar het onderstaande gedeelte.

Ga als volgt te werk om Kodi 17 op je Fire TV Stick te installeren:

10. Nadat je de bovenstaande eerste stappen hebt voltooid, wordt nu de Kodi-website weergegeven. Scrol omlaag en selecteer het groene Android-pictogram.

install kodi on fire stick (12)

11. Nu zie je alle downloadopties voor Kodi. Afhankelijk van welke Fire TV Stick-versie je hebt, moet je kiezen tussen ARM 32-bit en ARM 64-bit. Kies ARM 32-bit voor de oudere versies van Fire TV Stick. Kies ARM 64-bit voor de meer recente versie van Fire TV Stick.

install kodi on fire stick (13)

12. De Kodi-app begint nu met downloaden.

install kodi on fire stick (14)

13. Klik na het downloaden op Installeren onderaan de pagina.

install kodi on fire stick (15)

14. Dat is alles. Je hebt Kodi 17 nu met succes geïnstalleerd op je Fire TV Stick. Je kunt de app nu openen en uitvoeren vanuit de sectie Recent van je startpagina.

install kodi on fire stick (16)install kodi on fire stick (17)

Kodi 18 (Leia) op je Fire TV Stick installeren

Kodi 18 Leia bevindt zich momenteel in de bètamodus. Dit betekent dat het relatief onstabiel is en dat je bugs en andere problemen kunt tegenkomen. Als je echter via Kodi Netflix wilt kijken, is versie 18 nog steeds de beste keuze.

Ga als volgt te werk om Kodi 18 op je Fire TV Stick te installeren:

10. Nadat je de bovenstaande eerste stappen hebt voltooid, wordt de Kodi-website weergegeven. Scrol omlaag op de pagina naar het gedeelte 'Oudere releases' en klik op het woord hier.

install kodi on fire stick (18)

11. Selecteer onder Bestandsnaam android/

install kodi on fire stick (19)

12. Selecteer onder Bestandsnaam arm/

install kodi on fire stick (20)

13. Selecteer onder Bestandsnaam Kodi-18.0-Leia_beta5-armeabi-v7a.apk

install kodi on fire stick (21)

14. Het bestand wordt nu gedownload.

install kodi on fire stick (22)

15. Nadat het bestand is gedownload, selecteer je Installeren in het venster dat verschijnt.

install kodi on fire stick (23)

16. Selecteer Openen

install kodi on fire stick (24)

17. Je hebt nu de Kodi bèta versie 18 op je Fire TV Stick geïnstalleerd.

install kodi on fire stick (25)

De beste VPN's voor Kodi

Het gebruik van een VPN met Kodi geeft je niet alleen toegang tot geografisch geblokkeerde content - het is ook van cruciaal belang als je jezelf wilt beschermen tegen internettoezicht door je ISP en de overheid en de dreiging dat malware of hackers je apparaat binnendringen via Kodi addons van derden.

Een VPN maskeert je IP-adres en beschermt je privacy tijdens het gebruik van Kodi. De VPN's die ik zou aanbevelen, zijn ExpressVPN dat supersnelle snelheden biedt en CyberGhost dat heel gebruiksvriendelijk is voor beginners.

Samenvatting

Dat was niet zo moeilijk, toch?

Nu je Kodi hebt geïnstalleerd, kun je los gaan en een aantal geweldige addons downloaden om je ervaring nog beter te maken.

Maar voordat je begint met het downloaden van addons en het streamen van je favoriete programma's, moet je een betrouwbare VPN downloaden, die je online-privacy kan beschermen en je de mogelijkheid geeft om vrij op het internet te surfen.

Andere artikelen die je mogelijk interessant vindt:

Samenvattend zijn de beste VPN's voor Kodi in 2024…

Rang
Aanbieder
Onze Score
Korting
Bezoek site
1
medal
9.9 /10
9.9 Onze Score
Bespaar 49%!
2
9.7 /10
9.7 Onze Score
Bespaar 83%!
Privacywaarschuwing!

Je data wordt blootgesteld aan de websites die je bezoekt!

Uw IP-adres:

Uw locatie:

Uw internetprovider:

De bovenstaande informatie kan worden gebruikt om u te volgen, u te targeten voor advertenties en te controleren wat u online doet.

VPN's kunnen u helpen deze informatie voor websites te verbergen, zodat u te allen tijde bent beschermd. Wij raden ExpressVPN aan - de nummer 1 VPN van meer dan 350 providers die we hebben getest. ExpressVPN biedt versleuteling van militair niveau en privacyfuncties die uw digitale veiligheid garanderen en heeft momenteel 49% korting.

Bezoek ExpressVPN

We beoordelen aanbieders op basis van strenge tests en onderzoek, maar houden ook rekening met je feedback en onze affiliate commissie met aanbieders. Sommige aanbieders zijn eigendom van ons moederbedrijf.
Meer informatie
vpnMentor werd in 2014 opgericht met als doel VPN-diensten te evalueren en privacygerelateerde artikelen te bespreken. Op dit moment helpt ons team van honderden cybersecurity-onderzoekers, schrijvers en redacteuren lezers nog steeds bij het verdedigen van hun online vrijheid. Dit doen we in samenwerking met Kape Technologies PLC, dat ook eigenaar is van de volgende producten: ExpressVPN, CyberGhost, ZenMate, Private Internet Access en Intego, die op deze website kunnen worden beoordeeld. We gaan ervan uit dat de reviews die op vpnMentor worden gepubliceerd accuraat zijn op de datum van elk artikel, en ze zijn geschreven volgens onze strenge beoordelingsnormen, die prioriteit geven aan een professioneel en eerlijk onderzoek door de recensent, waarbij de technische mogelijkheden en kwaliteiten van het product samen met de commerciële waarde ervan voor gebruikers worden overwogen. Bij de ranglijsten en reviews die we publiceren, kan ook rekening worden gehouden met het eerder genoemde gemeenschappelijke eigendom en de partnercommissies die we verdienen voor aankopen via links op onze website. We beoordelen niet alle VPN-providers en we gaan ervan uit dat de informatie accuraat is op de datum van elk artikel.

Over de Auteur

Anonieme experts die voor vpnMentor schrijven, maar hun identiteit geheim houden.

Vond je dit artikel leuk? Geef een beoordeling!
Ik vond het verschrikkelijk Ik vond het echt niet leuk Het was redelijk Best goed! Ik vond het geweldig!
van 10 - Beoordeeld door gebruikers
Bedankt voor je feedback.

Voel je vrij om een reactie te geven over hoe dit artikel kan worden verbeterd. Jouw feedback is waardevol!

Laat een reactie achter

Sorry, links zijn in dit veld niet toegestaan!

Naam moet minimaal 3 letters bevatten

Dit veld mag niet meer dan 80 letters bevatten

Sorry, links zijn in dit veld niet toegestaan!

Geef een geldig e-mailadres op

Bedankt voor het geven van een reactie %%name%%!

We controleren alle reacties binnen 48 uur om er zeker van te zijn dat ze echt en niet aanstootgevend zijn. Voel je vrij om dit artikel in de tussentijd te delen.