We beoordelen aanbieders op basis van strenge tests en onderzoek, maar houden ook rekening met je feedback en onze affiliate commissie met aanbieders. Sommige aanbieders zijn eigendom van ons moederbedrijf.
Meer informatie
vpnMentor werd in 2014 opgericht als een onafhankelijke site, die VPN-diensten beoordeelt en privacy gerelateerde verhalen publiceert. In samenwerking met Kape Technologies PLC blijft ons team van honderden cyberbeveiligingsonderzoekers, schrijvers en redacteuren lezers helpen met het vechten voor hun online vrijheid. Kape Technologies PLC is ook eigenaar van ExpressVPN, CyberGhost en Private Internet Access, die mogelijk op deze website worden gerangschikt en beoordeeld. Aangenomen wordt dat de beoordelingen die op vpnMentor zijn gepubliceerd op de datum van elk artikel accuraat zijn en zijn geschreven volgens onze strikte beoordelingsnormen, die prioriteit geven aan het onafhankelijke, professionele en eerlijke onderzoek van de recensent, rekening houdend met de technische mogelijkheden en kwaliteiten van het product samen met de commerciële waarde ervan voor gebruikers. Bij de ranglijsten en reviews die wij publiceren, kan ook rekening worden gehouden met het hierboven genoemde gemeenschappelijke eigendom en de partnercommissies, die wij verdienen voor aankopen via links op onze website. We beoordelen niet alle VPN-providers en aangenomen wordt dat de informatie op de datum van elk artikel accuraat is.
Openbaarmaking advertentie

vpnMentor werd in 2014 opgericht als een onafhankelijke site, die VPN-diensten beoordeelt en privacy gerelateerde verhalen publiceert. In samenwerking met Kape Technologies PLC blijft ons team van honderden cyberbeveiligingsonderzoekers, schrijvers en redacteuren lezers helpen met het vechten voor hun online vrijheid. Kape Technologies PLC is ook eigenaar van ExpressVPN, CyberGhost en Private Internet Access, die mogelijk op deze website worden gerangschikt en beoordeeld. Aangenomen wordt dat de beoordelingen die op vpnMentor zijn gepubliceerd op de datum van elk artikel accuraat zijn en zijn geschreven volgens onze strikte beoordelingsnormen, die prioriteit geven aan het onafhankelijke, professionele en eerlijke onderzoek van de recensent, rekening houdend met de technische mogelijkheden en kwaliteiten van het product samen met de commerciële waarde ervan voor gebruikers. Bij de ranglijsten en reviews die wij publiceren, kan ook rekening worden gehouden met het hierboven genoemde gemeenschappelijke eigendom en de partnercommissies, die wij verdienen voor aankopen via links op onze website. We beoordelen niet alle VPN-providers en aangenomen wordt dat de informatie op de datum van elk artikel accuraat is.

Hoe in 2024 overal vandaan Sporza.be, Canvas & VRT te kijken

James Milin-Ashmore Bijgewerkt op 10-02-2024 Sportschrijver en Technisch Onderzoeker

Voor de beste Belgische sporttelevisie heb je zowel Sporza.be als Canvas van het Vlaamse netwerk VRT nodig. Sporza biedt zowel live sport als heruitzendingen van sportevenementen wereldwijd, terwijl Canvas live verslag uitbrengt van Europa League voetbal. Zowel Sporza als Canvas zijn beschikbaar op het VRT MAX streamingplatform, dat ook Ketnet, NWS en meer omvat.

Vanwege uitzendrechten kan de content van VRT-netwerken alleen worden bekeken met een Belgisch IP-adres. Hoewel een VPN je in theorie overal toegang kan geven tot het VRT netwerk, gaat dit in tegen de servicevoorwaarden van de VRT en overtreedt het de wetten op copyright. Als je echter in België bent en VRT veilig wilt streamen, is een VPN een goede keuze, omdat het je verbinding veilig maakt zonder je streamingkwaliteit te beïnvloeden.

Ik raad ExpressVPN aan voor het veilig online streamen van Sporza.be en Canvas. Het biedt hoge verbindingssnelheden en betrouwbare servers waarmee je veilig VRT in HD kunt kijken. Omdat het wordt ondersteund door een geld-terug-garantie van 30 dagen, kun je ExpressVPN zonder risico uitproberen.

Snelle gids: Hoe naar Sporza.be en Canvas online kijken met een VPN

 1. Meld je aan bij ExpressVPN.
 2. Download de VPN, installeer het op je apparaat en maak verbinding met een nabijgelegen Belgische server vanaf je locatie in België.
 3. Ga naar de Sporza- of Canvas-website en begin met kijken.
Belangrijk. Mijn vpnMentor collega's en ik keuren een schending van het auteursrecht niet goed. De VPN's die wij aanbevelen hebben een beleid zonder logboeken dat voorkomt dat ze je online activiteiten bijhouden. Daarom ben je zelf verantwoordelijk voor de manier waarop je een VPN gebruikt. Zorg ervoor dat je alle toepasselijke regels en voorschriften volgt.

De beste VPN's voor Sporza.be en Canvas

Deze providers leveren snelle, betrouwbare diensten die geweldig zijn voor het bekijken van live sportwedstrijden.

1.ExpressVPN – Razende snelheden voor België

 • 3.000 servers in 105 landen, waarvan minstens één in België
 • 30-daage geld-terug-garantie
 • 8 apparaten per licentie
 • Werkt met: VRT, Netflix, Hulu, Sporza.be, Amazon Prime Video, Showtime, Canvas, BBC iPlayer en meer
 • Compatibel met: Windows, macOS, Android, iOS, Android TV, Linux, Chrome, Firefox en meer
 • Apps in meerdere talen, waaronder Frans, Nederlands en Duits
Aanbieding ExpressVPN Februari 2024: Voor beperkte tijd kun je een ExpressVPN- abonnement krijgen met tot wel 49% korting! Mis het niet!

ExpressVPN is een andere ideale optie om veilig Sporza te streamen en biedt de hoogste verbindingssnelheden van alle providers die we hebben getest. Het ondersteunt het delen van P2P-bestanden en het is eenvoudig in te stellen zodat je het binnen een paar minuten kan gebruiken.

De Belgische servers van ExpressVPN bieden alle beste functies van de provider, met een keuze aan protocollen en verbeterde beveiligingsopties zoals double VPN, samen met een Network Lock functie die je beschermt als de serververbinding onverwacht wegvalt. Dit betekent dat je veilig sport vanuit België kunt streamen zonder buffering.

ExpressVPN heeft ook een "zero logs"-beleid, wat je de gemoedsrust geeft van echte internet-anonimiteit. De klantenservice is eenvoudig te bereiken en reageert snel.

De enige nadelen van deze geweldige VPN zijn dat je slechts 8 apparaten per account kunt beschermen en dat abonnementen iets meer kosten dan de andere hoog gewaardeerde services.

2.CyberGhost – Uitgebreide geld-terug-garantie

 • 11.683 servers in 100 landen, waarvan 132 in België
 • 45-daagse geld-terug-garantie
 • 7 apparaten per licentie
 • Werkt met: Canvas, Netflix, BBC iPlayer, Sky Go, VRT, Sporza.be, Eurosport, ESPN en meer
 • Compatibel met: Windows, macOS, Android, iOS, Amazon Fire Stick, Android TV, Linux, Chrome en meer
 • Apps beschikbaar in meerdere talen, waaronder Nederlands, Duits en Frans
Februari 2024 Deal: CyberGhost biedt momenteel 84% korting op zijn meest populaire abonnement! Profiteer nu van deze aanbieding en bespaar meer op je CyberGhost-abonnement.

CyberGhost is nog zo'n goede keuze voor het veilig bekijken van je favoriete streamingplatforms vanuit België. De 11.683 servers hebben betrouwbare verbindingssnelheden en de vernieuwde interface maakt het heel gemakkelijk om een server in België te selecteren om Sporza te kijken met een beveiligde verbinding.

CyberGhost heeft 40 servers in Brussel zodat het makkelijk is om een server bij jou in de buurt te vinden om VRT MAX te streamen. Deze VPN geeft je ook een bonusverbinding in vergelijking met de beste VPN-diensten – je kunt de apps gebruiken op maximaal 7 apparaten tegelijk.

CyberGhost kan ook worden gebruikt voor torrenting en de AES-256-encryptie zorgt ervoor dat je gegevens veilig zijn en je identiteit verborgen blijft terwijl je downloadt.

CyberGhost heeft langzaam aan populariteit gewonnen, maar is nu een van 's werelds beste VPN's op basis van zowel expert- als gebruikersbeoordelingen. Extra functies, waaronder een kill switch en DNS/IP-lekbescherming, tonen aan dat deze provider je privacy heel serieus neemt.

3.PrivateVPN – Betaalbaar en veilig

 • 200 servers in 63 landen, waarvan 1 in België
 • 30-daagse geld-terug-garantie
 • 10 apparaten per licentie
 • Werkt met: Netflix, Hulu, HBO, VRT, Sporza.be, Canvas, Amazon Prime Video, BBC iPlayer en meer
 • Compatibel met: Windows, macOS, Android, iOS en meer
 • Apps in meerdere talen, waaronder Frans, Duits en Nederlands

PrivateVPN heeft overweldigend positieve gebruikersrecensies voor zijn snelheid en betrouwbaarheid, en heeft meerdere servers in Brussel om verbinding mee te maken vanaf je locatie in België.

De provider houdt geen logboeken met gebruikersdata bij en één abonnement maakt 10 gelijktijdige verbindingen mogelijk. Tot de protocollen behoren OpenVPN, IKEv2 en IPSec, met AES-256-versleuteling voor het beschermen van je persoonlijke gegevens tegen hackers.

Het kan ook worden gebruikt voor het downloaden van torrents en als je je zorgen maakt over het zelf installeren en configureren van de apps, dan is het goed om te weten dat elk abonnement je recht geeft op hulp bij installatie op afstand.

Als je op zoek bent naar een budgetvriendelijke VPN voor een kortlopend abonnement, dan is de 3 maanden durende deal van PrivateVPN wellicht de ideale keuze voor jou.

Veelgestelde vragen

Waarom heb ik een VPN nodig om buiten België naar Sporza.be en Canvas te kunnen kijken?

Tv-kanalen en streamingsdiensten zijn nog steeds onderworpen aan licentie- en distributiewetten als het gaat om het weergeven van content via internet. Geografische blokkades zijn de manier waarop diensten deze beperkingen proberen te handhaven en zichzelf te beschermen tegen mogelijke juridische stappen. In deze gids vind je meer informatie over geografische blokkering en hoe je dit kunt omzeilen.

Hoewel een VPN je hypothetisch toegang kan geven tot deze kanalen buiten België, moet je er rekening mee houden dat dit in strijd is met hun Servicevoorwaarden en dat je de wet op het auteursrecht overtreedt. Het team van vpnMentor staat geen enkele illegale activiteit toe. Maar je kunt een premium VPN uit België gebruiken om je verbinding en persoonlijke gegevens te beveiligen tijdens het streamen.

Kan ik een gratis VPN gebruiken voor het streamen van Belgische kanalen zoals Sporza.be?

Je zou gratis VPN's kunnen gebruiken, maar velen hebben geen goede beveiliging, beperkte bandbreedte en minder servers om verbinding mee te maken. Bovendien hebben ze misschien geen beleid zonder logboeken, wat betekent dat ze je gegevens aan derden kunnen verkopen.

De VPN doet dit, zodat je moet upgraden naar een premium abonnement om echt veel uit de service te kunnen halen en veel van hen zijn het gewoon niet waard. Als je meer geweldige VPN's voor streaming wilt vinden, bekijk dan de snelste VPN's voor films..

Samenvatting

Tussen Sporza.be, Canvas en Ketnet is VRT NU de perfecte bron voor Europese sportverslaggeving met een Vlaams perspectief, samen met enkele van de beste Nederlandstalige tv-programma's ter wereld.

Je kunt ervoor zorgen dat je beschermd blijft terwijl je naar VRT kijkt door een betrouwbare VPN met goede beveiligingsfuncties te gebruiken. Zorg er wel voor dat de VPN snel genoeg is om vanuit België te streamen zonder buffering.

Mijn beste keuze voor het veilig streamen van VRT is ExpressVPNomdat het versleuteling volgens militaire normen gebruikt en de hoogste snelheden heeft voor het streamen van sport in HD. Je kunt ExpressVPN zonder risico uitproberen, omdat het wordt ondersteund door een geld-terug-garantie van 30 dagen.

Samenvattend zijn de beste VPN's voor het bekijken van Sporza.be, Canvas en VRT NU in 2024:

Rang
Aanbieder
Onze Score
Korting
Bezoek site
1
medal
9.9 /10
9.9 Onze Score
Bespaar 49%!
2
9.7 /10
9.7 Onze Score
Bespaar 84%!
3
9.5 /10
9.5 Onze Score
Bespaar 85%!
Privacywaarschuwing!

Je data wordt blootgesteld aan de websites die je bezoekt!

Uw IP-adres:

Uw locatie:

Uw internetprovider:

De bovenstaande informatie kan worden gebruikt om u te volgen, u te targeten voor advertenties en te controleren wat u online doet.

VPN's kunnen u helpen deze informatie voor websites te verbergen, zodat u te allen tijde bent beschermd. Wij raden ExpressVPN aan - de nummer 1 VPN van meer dan 350 providers die we hebben getest. ExpressVPN biedt versleuteling van militair niveau en privacyfuncties die uw digitale veiligheid garanderen en heeft momenteel 49% korting.

Bezoek ExpressVPN

We beoordelen aanbieders op basis van strenge tests en onderzoek, maar houden ook rekening met je feedback en onze affiliate commissie met aanbieders. Sommige aanbieders zijn eigendom van ons moederbedrijf.
Meer informatie
vpnMentor werd in 2014 opgericht als een onafhankelijke site, die VPN-diensten beoordeelt en privacy gerelateerde verhalen publiceert. In samenwerking met Kape Technologies PLC blijft ons team van honderden cyberbeveiligingsonderzoekers, schrijvers en redacteuren lezers helpen met het vechten voor hun online vrijheid. Kape Technologies PLC is ook eigenaar van ExpressVPN, CyberGhost en Private Internet Access, die mogelijk op deze website worden gerangschikt en beoordeeld. Aangenomen wordt dat de beoordelingen die op vpnMentor zijn gepubliceerd op de datum van elk artikel accuraat zijn en zijn geschreven volgens onze strikte beoordelingsnormen, die prioriteit geven aan het onafhankelijke, professionele en eerlijke onderzoek van de recensent, rekening houdend met de technische mogelijkheden en kwaliteiten van het product samen met de commerciële waarde ervan voor gebruikers. Bij de ranglijsten en reviews die wij publiceren, kan ook rekening worden gehouden met het hierboven genoemde gemeenschappelijke eigendom en de partnercommissies, die wij verdienen voor aankopen via links op onze website. We beoordelen niet alle VPN-providers en aangenomen wordt dat de informatie op de datum van elk artikel accuraat is.

Over de Auteur

James Milin-Ashmore is een sport en tech schrijver uit Londen, die sinds 2013 professioneel schrijft. Hij heeft een passie voor privacy en online veiligheid en schrijft graag reviews over de nieuwste hardware en software.

Vond je dit artikel leuk? Geef een beoordeling!
Ik vond het verschrikkelijk Ik vond het echt niet leuk Het was redelijk Best goed! Ik vond het geweldig!
van 10 - Beoordeeld door gebruikers
Bedankt voor je feedback.