We beoordelen aanbieders op basis van strenge tests en onderzoek, maar houden ook rekening met je feedback en onze affiliate commissie met aanbieders. Sommige aanbieders zijn eigendom van ons moederbedrijf.
Meer informatie
vpnMentor werd in 2014 opgericht met als doel VPN-diensten te evalueren en privacygerelateerde artikelen te bespreken. Op dit moment helpt ons team van honderden cybersecurity-onderzoekers, schrijvers en redacteuren lezers nog steeds bij het verdedigen van hun online vrijheid. Dit doen we in samenwerking met Kape Technologies PLC, dat ook eigenaar is van de volgende producten: ExpressVPN, CyberGhost, ZenMate, Private Internet Access en Intego, die op deze website kunnen worden beoordeeld. We gaan ervan uit dat de reviews die op vpnMentor worden gepubliceerd accuraat zijn op de datum van elk artikel, en ze zijn geschreven volgens onze strenge beoordelingsnormen, die prioriteit geven aan een professioneel en eerlijk onderzoek door de recensent, waarbij de technische mogelijkheden en kwaliteiten van het product samen met de commerciële waarde ervan voor gebruikers worden overwogen. Bij de ranglijsten en reviews die we publiceren, kan ook rekening worden gehouden met het eerder genoemde gemeenschappelijke eigendom en de partnercommissies die we verdienen voor aankopen via links op onze website. We beoordelen niet alle VPN-providers en we gaan ervan uit dat de informatie accuraat is op de datum van elk artikel.
Openbaarmaking advertentie

vpnMentor werd in 2014 opgericht met als doel VPN-diensten te evalueren en privacygerelateerde artikelen te bespreken. Op dit moment helpt ons team van honderden cybersecurity-onderzoekers, schrijvers en redacteuren lezers nog steeds bij het verdedigen van hun online vrijheid. Dit doen we in samenwerking met Kape Technologies PLC, dat ook eigenaar is van de volgende producten: ExpressVPN, CyberGhost, ZenMate, Private Internet Access en Intego, die op deze website kunnen worden beoordeeld. We gaan ervan uit dat de reviews die op vpnMentor worden gepubliceerd accuraat zijn op de datum van elk artikel, en ze zijn geschreven volgens onze strenge beoordelingsnormen, die prioriteit geven aan een professioneel en eerlijk onderzoek door de recensent, waarbij de technische mogelijkheden en kwaliteiten van het product samen met de commerciële waarde ervan voor gebruikers worden overwogen. Bij de ranglijsten en reviews die we publiceren, kan ook rekening worden gehouden met het eerder genoemde gemeenschappelijke eigendom en de partnercommissies die we verdienen voor aankopen via links op onze website. We beoordelen niet alle VPN-providers en we gaan ervan uit dat de informatie accuraat is op de datum van elk artikel.

Hoe je TBS buiten de Verenigde Staten kunt bekijken

Guy Fawkes Anonieme Cybersecurity Experts

Als je van van comedy houdt, dan is de kans groot dat je TBS geweldig vindt. Deze zender is een van de klassiekers van Time Warner en zorgt er sinds eind jaren zestig voor dat dat kijkers hun dagelijkse dosis humor en ontspanning krijgen.

De komedieseries en de herhalingen van afleveringen zijn een van de belangrijkste redenen waarom TBS de favoriete zender van veel mensen is. Series zoals Family GuyFriendsSeinfeld and The Big Bang Theory en het kijkcijferkanon op de late avond Conan zorgen ervoor dat miljoenen mensen iedere dag kijken en van goede comedy genieten.

Maar TBS heeft nog veel meer te bieden - met behulp van een VPN kun je speelfilms, verschillende sportwedstrijden, professioneel worstelen en zelfs e-sports bekijken!

Helaas zijn deze geweldige komedieseries niet overal ter wereld te zien. Veel mensen kunnen deze series niet bekijken omdat deze inhoud op basis van je geografische locatie wordt geblokkeerd.

Gelukkig is er een manier om van TBS te genieten, zelfs als je je op een locatie bevindt waar TBS niet standaard beschikbaar is. Hier kun je lezen hoe je dankzij een VPN je favoriete programma's kunt bekijken.

Overal TBS kijken met behulp van een VPN

VPN's of Virtual Private Networks kunnen je IP-adres wijzigen zodat het lijkt alsof je je op een andere locatie bevindt. Hierdoor heb je toegang tot inhoud die normaal gesproken op basis van je geolocatie wordt beperkt.

Met een VPN kun je dus regiogebonden inhoud bekijken die normaal gesproken alleen in het buitenland beschikbaar is. Maar dankzij versleuteling en een beleid waarbij er geen logboekbestanden worden opgeslagen, zorgt een VPN er ook voor dat je online activiteiten worden beveiligd en je anoniem kunt blijven. Als je voor het eerst een VPN gebruikt en meer wilt weten over hoe handig het voor je dagelijkse internetgebruik is, dan kun je onze beginnershandleiding bekijken.

We kunnen uiteraard niet garanderen dat iedere VPN die er beschikbaar is ook daadwerkelijk werkt. Ook moet je van tevoren wat onderzoek doen om erachter te komen welke VPN-providers aan je wensen voldoen. Hieronder kun je de lijst met VPN's bekijken die we aanbevelen. Deze VPN's zijn allemaal getest en het is gebleken dat het met deze VPN's mogelijk is om inhoud te bekijken die normaal gesproken op basis van geolocatie wordt geblokkeerd.

Rang
Aanbieder
Onze Score
Korting
Bezoek site
1
medal
9.7 /10
9.7 Onze Score
Bespaar 83%!
2
9.9 /10
9.9 Onze Score
Bespaar 49%!
3
9.0 /10
9.0 Onze Score
Bespaar 50%!
4
9.2 /10
9.2 Onze Score
Bespaar 83%!

Hoe kun je met een VPN toegang tot TBS krijgen

Heb je al een account en een abonnement voor kabeltelevisie en ben je op reis of bevindt je je in een regio waar de inhoud van TBS niet beschikbaar is? Dan hoef je alleen maar je VPN op te starten en een Amerikaans IP-adres te selecteren om de inhoud van TBS te kunnen bekijken. Op die manier kun je alle inhoud via de officiële live tv-stream van TBS bekijken.

Maar als je geen Amerikaanse provider voor kabeltelevisie hebt en je geen reden ziet om een abonnement af te sluiten, dan zul je tegen een ander probleem aanlopen:

Zoals je ziet, moet je een tv-provider selecteren om in te kunnen loggen. En de kans is groot dat je geen abonnement bij een van deze providers hebt.

Maar er is een manier om dit te omzeilen en deze optie is Sling TV.

Kijk TBS via Sling TV

Sling TV is een populair tv-streamingplatform en biedt de mogelijkheid om een groot aantal Amerikaanse tv-zenders te bekijken. Er zijn verschillende pakketten beschikbaar en bij al deze pakketten is de zender TBS inbegrepen. Helaas geldt ook voor Sling dat bepaalde inhoud op basis van geolocatie wordt geblokkeerd. Maar zoals we al hebben uitgelegd, kun je dit probleem oplossen door een VPN te gebruiken.

Je moet er ook rekening mee houden dat je een Amerikaanse creditcard nodig hebt om je op Sling TV te abonneren.

Als je geen Amerikaanse creditcard hebt, dan kun je dit probleem omzeilen door een Sling TV-cadeaubon te kopen. Je kunt deze cadeaubon op verschillende websites zoals die van PayPal aanschaffen.

Via PayPal toegang tot Sling TV krijgen

  1. Een Sling TV-cadeaubon via PayPalGifts kopen:

    Normaal gesproken heb je de keuze uit cadeaubonnen van $ 25, $ 50 en $ 100. Als je alleen toegang tot TBS wilt krijgen, dan kun je met een cadeaubon van $ 25 een maand lang van Sling TV te genieten.
  1. Als je de gegevens van je cadeaukaart via e-mail hebt ontvangen, ga je gewoon naar de pagina cadeaubonnen van de Sling TV-website. Je moet er wel voor zorgen dat je VPN op een Amerikaanse locatie is ingesteld. Als dit niet het geval is, kun je geen toegang krijgen.
  1. Verzilver je cadeaubon en log in:

Daarna ben je klaar om TBS via Sling TV te bekijken! En vergeet niet dat je daarnaast ook nog toegang tot meer dan twintig andere zenders krijgt!

Het is iets ingewikkelder als je TBS buiten Amerika wilt bekijken en geen abonnement van een Amerikaanse provider voor kabeltelevisie of een Amerikaanse creditcard hebt. Maar met deze creatieve oplossingen kun je toch toegang tot inhoud van TBS krijgen. Met behulp van deze handleiding en een betrouwbare VPN kun je ervoor zorgen dat je overal ter wereld van TBS kunt genieten.

Het grootste voordeel is dat je tegenwoordig voor heel weinig geld een VPN van topkwaliteit kunt krijgen. Met een VPN krijg je onbeperkt toegang tot je favoriete programma's en series en kun je beperkingen op basis van geolocatie omzeilen. Op die manier is ook je veiligheid gegarandeerd en weet je zeker dat je een vlekkeloze verbinding hebt. En nu is het tijd om eindeloos van je favoriete comedyseries te genieten!

Privacywaarschuwing!

Je data wordt blootgesteld aan de websites die je bezoekt!

Uw IP-adres:

Uw locatie:

Uw internetprovider:

De bovenstaande informatie kan worden gebruikt om u te volgen, u te targeten voor advertenties en te controleren wat u online doet.

VPN's kunnen u helpen deze informatie voor websites te verbergen, zodat u te allen tijde bent beschermd. Wij raden ExpressVPN aan - de nummer 1 VPN van meer dan 350 providers die we hebben getest. ExpressVPN biedt versleuteling van militair niveau en privacyfuncties die uw digitale veiligheid garanderen en heeft momenteel 49% korting.

Bezoek ExpressVPN

We beoordelen aanbieders op basis van strenge tests en onderzoek, maar houden ook rekening met je feedback en onze affiliate commissie met aanbieders. Sommige aanbieders zijn eigendom van ons moederbedrijf.
Meer informatie
vpnMentor werd in 2014 opgericht met als doel VPN-diensten te evalueren en privacygerelateerde artikelen te bespreken. Op dit moment helpt ons team van honderden cybersecurity-onderzoekers, schrijvers en redacteuren lezers nog steeds bij het verdedigen van hun online vrijheid. Dit doen we in samenwerking met Kape Technologies PLC, dat ook eigenaar is van de volgende producten: ExpressVPN, CyberGhost, ZenMate, Private Internet Access en Intego, die op deze website kunnen worden beoordeeld. We gaan ervan uit dat de reviews die op vpnMentor worden gepubliceerd accuraat zijn op de datum van elk artikel, en ze zijn geschreven volgens onze strenge beoordelingsnormen, die prioriteit geven aan een professioneel en eerlijk onderzoek door de recensent, waarbij de technische mogelijkheden en kwaliteiten van het product samen met de commerciële waarde ervan voor gebruikers worden overwogen. Bij de ranglijsten en reviews die we publiceren, kan ook rekening worden gehouden met het eerder genoemde gemeenschappelijke eigendom en de partnercommissies die we verdienen voor aankopen via links op onze website. We beoordelen niet alle VPN-providers en we gaan ervan uit dat de informatie accuraat is op de datum van elk artikel.

Over de Auteur

Anonieme experts die voor vpnMentor schrijven, maar hun identiteit geheim houden.

Vond je dit artikel leuk? Geef een beoordeling!
Ik vond het verschrikkelijk Ik vond het echt niet leuk Het was redelijk Best goed! Ik vond het geweldig!
van 10 - Beoordeeld door gebruikers
Bedankt voor je feedback.

Voel je vrij om een reactie te geven over hoe dit artikel kan worden verbeterd. Jouw feedback is waardevol!

Laat een reactie achter

Sorry, links zijn in dit veld niet toegestaan!

Naam moet minimaal 3 letters bevatten

Dit veld mag niet meer dan 80 letters bevatten

Sorry, links zijn in dit veld niet toegestaan!

Geef een geldig e-mailadres op

Bedankt voor het geven van een reactie %%name%%!

We controleren alle reacties binnen 48 uur om er zeker van te zijn dat ze echt en niet aanstootgevend zijn. Voel je vrij om dit artikel in de tussentijd te delen.