We beoordelen aanbieders op basis van strenge tests en onderzoek, maar houden ook rekening met je feedback en onze affiliate commissie met aanbieders. Sommige aanbieders zijn eigendom van ons moederbedrijf.
Meer informatie
vpnMentor werd in 2014 opgericht als een onafhankelijke site, die VPN-diensten beoordeelt en privacy gerelateerde verhalen publiceert. In samenwerking met Kape Technologies PLC blijft ons team van honderden cyberbeveiligingsonderzoekers, schrijvers en redacteuren lezers helpen met het vechten voor hun online vrijheid. Kape Technologies PLC is ook eigenaar van ExpressVPN, CyberGhost en Private Internet Access, die mogelijk op deze website worden gerangschikt en beoordeeld. Aangenomen wordt dat de beoordelingen die op vpnMentor zijn gepubliceerd op de datum van elk artikel accuraat zijn en zijn geschreven volgens onze strikte beoordelingsnormen, die prioriteit geven aan het onafhankelijke, professionele en eerlijke onderzoek van de recensent, rekening houdend met de technische mogelijkheden en kwaliteiten van het product samen met de commerciële waarde ervan voor gebruikers. Bij de ranglijsten en reviews die wij publiceren, kan ook rekening worden gehouden met het hierboven genoemde gemeenschappelijke eigendom en de partnercommissies, die wij verdienen voor aankopen via links op onze website. We beoordelen niet alle VPN-providers en aangenomen wordt dat de informatie op de datum van elk artikel accuraat is.
Openbaarmaking advertentie

vpnMentor werd in 2014 opgericht als een onafhankelijke site, die VPN-diensten beoordeelt en privacy gerelateerde verhalen publiceert. In samenwerking met Kape Technologies PLC blijft ons team van honderden cyberbeveiligingsonderzoekers, schrijvers en redacteuren lezers helpen met het vechten voor hun online vrijheid. Kape Technologies PLC is ook eigenaar van ExpressVPN, CyberGhost en Private Internet Access, die mogelijk op deze website worden gerangschikt en beoordeeld. Aangenomen wordt dat de beoordelingen die op vpnMentor zijn gepubliceerd op de datum van elk artikel accuraat zijn en zijn geschreven volgens onze strikte beoordelingsnormen, die prioriteit geven aan het onafhankelijke, professionele en eerlijke onderzoek van de recensent, rekening houdend met de technische mogelijkheden en kwaliteiten van het product samen met de commerciële waarde ervan voor gebruikers. Bij de ranglijsten en reviews die wij publiceren, kan ook rekening worden gehouden met het hierboven genoemde gemeenschappelijke eigendom en de partnercommissies, die wij verdienen voor aankopen via links op onze website. We beoordelen niet alle VPN-providers en aangenomen wordt dat de informatie op de datum van elk artikel accuraat is.

Hoe je Wikipedia overal kunt deblokkeren

Guy Fawkes Anonieme Cybersecurity Experts

Wikipedia is een geweldige bron voor informatie. Je kunt er over vrijwel elk onderwerp informatie vinden. De website wordt door bijna iedereen gebruikt, van studenten tot kantoormedewerkers en van thuiswerkers tot reizigers.

De website heeft meer dan 5,5 miljoen Engelse artikelen en elke seconden worden er 10 artikelen bewerkt. Hiermee is Wikipedia waarschijnlijk 's werelds grootste informatiebron. Maar de website is niet zo vrij toegankelijk als het zou moeten zijn.

Wikipedia wordt in veel landen geblokkeerd. Zo heeft Turkije Wikipedia geblokkeerd omdat de website weigerde bepaalde artikelen te verwijderen waarin de vermeende banden tussen de Turkse regering en terroristische organisaties worden vermeld.

Rusland en China hebben Wikipedia ook verschillende keren geblokkeerd.

Vanwege deze blokkade hebben gebruikers geen toegang tot informatie over verschillende belangrijke onderwerpen. Hieronder laten we je zien hoe je Wikipedia kunt deblokkeren.

Hoe je Wikipedia kunt deblokkeren

Als je in Turkije of een ander land woont waar Wikipedia gedeeltelijk of volledig wordt geblokkeerd, is er een eenvoudige manier om de website met een VPN te deblokkeren.

Een VPN wijzigt je geografische locatie zodat het lijkt alsof je je in een ander land bevindt. Daarnaast biedt een VPN veel andere functies. Je kunt hier meer informatie vinden.

Er zijn veel mensen die een anonieme proxy gebruiken om Wikipedia te deblokkeren. Het probleem met proxy's is dat deze je niet altijd toegang kunnen bieden. Proxy's die in het verleden werkten, werken nu bijvoorbeeld niet meer. Daarom is het de beste oplossing om een ​​betrouwbare VPN te gebruiken.

Er zijn verschillende VPN's op de markt, maar als je beperkingen wilt omzeilen die door de overheid zijn opgelegd, heb je een betrouwbare VPN nodig die je gegevens beveiligt. Daarom willen we je aanbevelen om voor een ​​betaalde VPN-dienst te kiezen die geen logboeken bijhoudt en je identiteit volledig maskeert.

Hoe een VPN je toegang tot Wiki kan bieden

Een VPN versleutelt je verkeer en wijzigt je IP-adres zodat je internetprovider niet kan zien welke pagina's je opent.

Gebruikers die Wikipedia proberen te bezoeken in een van de landen waar de website wordt geblokkeerd, krijgen het bericht "Connection timed out" te zien. Dit gebeurt omdat je internetprovider weet dat je probeert om een geblokkeerde pagina te openen.

Als je een VPN gebruikt, kan je internetprovider je online activiteiten niet controleren. Hierdoor kun je eenvoudig toegang tot elke Wikipedia-pagina krijgen.

Bovendien creëert een VPN een beveiligde tunnel voor al je verkeer zodat ook de overheid je online activiteiten niet kan volgen. Dit is met name van belang als je journalist bent en over beladen onderwerpen publiceert.

De beste VPN's om Wikipedia te deblokkeren

  1. ExpressVPN
  2. IPVanish
  3. CyberGhost
  4. VyprVPN
  5. PrivateVPN

Blijf van overal ter wereld verbonden

Turkije is niet enige land dat inhoud censureert. Ook andere landen waaronder Noord-Korea, China, Saoedi-Arabië en Iran passen censuur toe.

Als je in een land woont waar je geen toegang tot het wereldwijde internet hebt, dien je een manier te vinden om deze beperkingen te omzeilen. En dit kun je op een veilige manier doen door een VPN te gebruiken.

Bekijk onze lijst met de beste VPN's die geen logboeken opslaan en je in Turkije of een ander land toegang tot Wikipedia kunnen bieden.

We werken deze pagina wekelijks bij zodat je altijd op de hoogte kunt blijven van het laatste nieuws met betrekking tot censuur.

Privacywaarschuwing!

Je data wordt blootgesteld aan de websites die je bezoekt!

Uw IP-adres:

Uw locatie:

Uw internetprovider:

De bovenstaande informatie kan worden gebruikt om u te volgen, u te targeten voor advertenties en te controleren wat u online doet.

VPN's kunnen u helpen deze informatie voor websites te verbergen, zodat u te allen tijde bent beschermd. Wij raden ExpressVPN aan - de nummer 1 VPN van meer dan 350 providers die we hebben getest. ExpressVPN biedt versleuteling van militair niveau en privacyfuncties die uw digitale veiligheid garanderen en heeft momenteel 49% korting.

Bezoek ExpressVPN

We beoordelen aanbieders op basis van strenge tests en onderzoek, maar houden ook rekening met je feedback en onze affiliate commissie met aanbieders. Sommige aanbieders zijn eigendom van ons moederbedrijf.
Meer informatie
vpnMentor werd in 2014 opgericht als een onafhankelijke site, die VPN-diensten beoordeelt en privacy gerelateerde verhalen publiceert. In samenwerking met Kape Technologies PLC blijft ons team van honderden cyberbeveiligingsonderzoekers, schrijvers en redacteuren lezers helpen met het vechten voor hun online vrijheid. Kape Technologies PLC is ook eigenaar van ExpressVPN, CyberGhost en Private Internet Access, die mogelijk op deze website worden gerangschikt en beoordeeld. Aangenomen wordt dat de beoordelingen die op vpnMentor zijn gepubliceerd op de datum van elk artikel accuraat zijn en zijn geschreven volgens onze strikte beoordelingsnormen, die prioriteit geven aan het onafhankelijke, professionele en eerlijke onderzoek van de recensent, rekening houdend met de technische mogelijkheden en kwaliteiten van het product samen met de commerciële waarde ervan voor gebruikers. Bij de ranglijsten en reviews die wij publiceren, kan ook rekening worden gehouden met het hierboven genoemde gemeenschappelijke eigendom en de partnercommissies, die wij verdienen voor aankopen via links op onze website. We beoordelen niet alle VPN-providers en aangenomen wordt dat de informatie op de datum van elk artikel accuraat is.

Over de Auteur

Anonieme experts die voor vpnMentor schrijven, maar hun identiteit geheim houden.

Vond je dit artikel leuk? Geef een beoordeling!
Ik vond het verschrikkelijk Ik vond het echt niet leuk Het was redelijk Best goed! Ik vond het geweldig!
van 10 - Beoordeeld door gebruikers
Bedankt voor je feedback.