We beoordelen aanbieders op basis van strenge tests en onderzoek, maar houden ook rekening met je feedback en onze affiliate commissie met aanbieders. Sommige aanbieders zijn eigendom van ons moederbedrijf.
Meer informatie
vpnMentor werd in 2014 opgericht met als doel VPN-diensten te evalueren en privacygerelateerde artikelen te bespreken. Op dit moment helpt ons team van honderden cybersecurity-onderzoekers, schrijvers en redacteuren lezers nog steeds bij het verdedigen van hun online vrijheid. Dit doen we in samenwerking met Kape Technologies PLC, dat ook eigenaar is van de volgende producten: ExpressVPN, CyberGhost, ZenMate, Private Internet Access en Intego, die op deze website kunnen worden beoordeeld. We gaan ervan uit dat de reviews die op vpnMentor worden gepubliceerd accuraat zijn op de datum van elk artikel, en ze zijn geschreven volgens onze strenge beoordelingsnormen, die prioriteit geven aan een professioneel en eerlijk onderzoek door de recensent, waarbij de technische mogelijkheden en kwaliteiten van het product samen met de commerciële waarde ervan voor gebruikers worden overwogen. Bij de ranglijsten en reviews die we publiceren, kan ook rekening worden gehouden met het eerder genoemde gemeenschappelijke eigendom en de partnercommissies die we verdienen voor aankopen via links op onze website. We beoordelen niet alle VPN-providers en we gaan ervan uit dat de informatie accuraat is op de datum van elk artikel.
Openbaarmaking advertentie

vpnMentor werd in 2014 opgericht met als doel VPN-diensten te evalueren en privacygerelateerde artikelen te bespreken. Op dit moment helpt ons team van honderden cybersecurity-onderzoekers, schrijvers en redacteuren lezers nog steeds bij het verdedigen van hun online vrijheid. Dit doen we in samenwerking met Kape Technologies PLC, dat ook eigenaar is van de volgende producten: ExpressVPN, CyberGhost, ZenMate, Private Internet Access en Intego, die op deze website kunnen worden beoordeeld. We gaan ervan uit dat de reviews die op vpnMentor worden gepubliceerd accuraat zijn op de datum van elk artikel, en ze zijn geschreven volgens onze strenge beoordelingsnormen, die prioriteit geven aan een professioneel en eerlijk onderzoek door de recensent, waarbij de technische mogelijkheden en kwaliteiten van het product samen met de commerciële waarde ervan voor gebruikers worden overwogen. Bij de ranglijsten en reviews die we publiceren, kan ook rekening worden gehouden met het eerder genoemde gemeenschappelijke eigendom en de partnercommissies die we verdienen voor aankopen via links op onze website. We beoordelen niet alle VPN-providers en we gaan ervan uit dat de informatie accuraat is op de datum van elk artikel.

[Opgelost] Hoe kijk je The Last Kingdom seizoen 4 online?

Kristin Hassel Bijgewerkt op 09-02-2024 Researcher Cybersecurity

Als je alle vier de seizoenen van The Last Kingdom op Netflix wilt streamen, heb je toegang nodig tot een Amerikaans IP-adres. Hoewel seizoen 1-3 wereldwijd op Netflix is uitgebracht, is seizoen 4 alleen beschikbaar op Netflix US.

Netflix maakt gebruik van sterke geo-blokkering-technologie, dus als je buiten de VS woont, kom je er niet achter of Uhtred dichterbij het terugkrijgen van zijn geboorterecht komt.

Maak je geen zorgen, ik kan je helpen. Een VPN met voor streaming geoptimaliseerde servers in de VS kan je helpen om Netflix geo-beperkingen te omzeilen.

Ik heb meer dan 60 VPN's getest om de beste VPN's te vinden voor toegang tot Netflix US vanuit Nederland. Ik heb naar VPN's gekeken die snelheden bieden voor buffervrije streaming en beveiliging die sterk genoeg is om de taaie anti-VPN-technologie en geo-blokkades te omzeilen.

Laten we nu eens kijken naar enkele van de beste VPN's voor het streamen van seizoen 4!

Stream nu seizoen 4 van The Last Kingdom!

Hoe kan ik seizoen 4 van The Last Kingdom op Netflix US bekijken?

 1. Kies een VPN. Mijn favoriet is ExpressVPN, vanwege de razendsnelle snelheden en de sterke beveiligingsfuncties, zoals CyberSec.
 2. Installeer het VPN en maak verbinding met een Amerikaanse server.
 3. Meld je aan/log in op Netflix. Dat is het, nu ben je klaar voor alle actie!

Waarom heb je een VPN nodig om seizoen 4 van The Last Kingdom vanuit Nederland te kunnen kijken?

Netflix US gebruikt geo-blokkades om te voorkomen dat gebruikers content kunnen bekijken, voornamelijk om hun belangen te beschermen, aangezien ze mogelijk geen toestemming hebben om de content buiten de Verenigde Staten te tonen.

Een VPN helpt je om vervelende beperkingen te omzeilen door je een IP-adres in de VS te geven, ongeacht waar je echte locatie zich bevindt. Wanneer je verbinding maakt met een Amerikaanse server via een VPN, ben je, voor zover Netflix weet, in de VS. Dit betekent dat je vrij bent om The Last Kingdom, seizoen 4, te bekijken wanneer je maar wilt!

De beste VPN's voor het kijken naar The Last Kingdom, seizoen 4 vanuit Nederland - Volledige analyse

Ik heb meer dan 60 VPN-diensten getest om VPN's te vinden die de beste snelheden en veiligheid bieden voor toegang tot Netflix US. Ik gaf speciale aandacht aan de VPN’s die onbeperkte data, snelheid en bandbreedte bieden, of die voor streaming geoptimaliseerde servers aanbieden. Ik checkte ook of ze de beveiligings- en verduisteringsfuncties hadden om zelfs de zwaarste geo-blokkades te omzeilen.

Tip: Soms kan het zijn dat de eerste server waarmee je verbinding maakt in de VS, niet werkt. Dit kan te wijten zijn aan een ongewone hoeveelheid verkeer of zelfs onderhoudsproblemen. Verbreek gewoon de verbinding en probeer een andere server in de VS. Zo wordt het probleem meestal meteen opgelost, zodat je kunt genieten van de escalerende woede van Alfred the Great!

1. ExpressVPN - Bekijk The Last Kingdom op gameconsoles

ExpressVPN devices

 • 3.000+ servers in 105 landen, waaronder meer dan 20 Amerikaanse servers
 • Bliksemsnelle servers
 • Met MediaStreamer kun je streamen op apparaten die gewoonlijk geen VPN's ondersteunen
 • 30 dagen geld-terug-garantie
 • 8 gelijktijdige apparaat-aansluitingen
 • Werkt met: Netflix, Amazon Prime, Hulu, HBO GO, BBC iPlayer en meer
 • Compatibel met: Windows, macOS, Linux, iOS, Android, gameconsoles en meer

Als je een smart TV of spelcomputer gebruikt om The Last Kingdom te bekijken, is ExpressVPN een goede keuze voor jou. Het werkt eveneens op andere apparaten, maar voor gameconsoles biedt het een soepele ervaring via MediaStreamer. Sommige gameconsoles staan berucht om hun anti-VPN-compatibiliteit, dus dit is een geweldige extra functie.

Even een snelle opmerking: ik vond de Los Angeles 3 server voor ExpressVPN ongelooflijk snel en betrouwbaar voor het deblokkeren van Netflix US. Ik was in staat om urenlang en zonder onderbreking te streamen in HD, omdat het onbeperkte bandbreedte en data biedt. De handige Speed Test laat je alle serversnelheden zien, zodat je de snelste server voor je doellocatie kunt kiezen.

ExpressVPN beschikt over een kill switch om te voorkomen dat je ISP, of iemand anders, je ware locatie ontdekt als het VPN zou falen. Het doet dit door het verbreken van de verbinding van apps die via het VPN van het internet lopen totdat er weer een beveiligde verbinding is. Het heeft ook een sterk geen logbestandenbeleid en 256-bits AES-encryptie, zodat je er zeker van kunt zijn dat je gegevens veilig zijn.

Het biedt gebruikers ook tot 8 gelijktijdige apparaat-verbindingen en beschikt over een 24/7 live chat. Op die manier kun je altijd hulp krijgen als je problemen hebt bij de verbinding met een apparaat dat het ondersteunt.

Met de 30 dagen geld-terug-garantie van ExpressVPN kun je alle geavanceerde functies zonder risico's testen voordat je een verbintenis aangaat.

2. CyberGhost - Gebruikersvriendelijk voor VPN-beginners

Small assortment of technological devices compatible with CyberGhost.

 • 11.690+ wereldwijde servers, waaronder 1.100 US servers
 • Geoptimaliseerde Netflix-servers
 • 7 gelijktijdige apparaat-aansluitingen
 • 45-dagen geld-terug-garantie
 • Werkt met: Netflix, ESPN, Showtime, HBO, BBC iPlayer en meer
 • Compatibel met: Windows, macOS, iOS, Android, Linux, routers en meer

De simplistische interface van CyberGhost en de voor Netflix geoptimaliseerde servers, die allemaal gelabeld zijn, maken dit een uitstekend VPN voor beginners. Kies gewoon een voor Netflix geoptimaliseerde server in de VS en geniet van seizoen 4 zonder buffering. Het biedt ook meer geavanceerde opties voor de fanatieke VPN-gebruiker, zodat je je ervaring kunt configureren.

Je kunt ook proberen om toegang te krijgen tot Netflix via een van de 1100 servers van CyberGhost in de VS. Ik heb met veel servers geluk gehad en kreeg toegang tot streamingdiensten, maar ik raad het gebruik van de gelabelde servers aan voor de beste kans op een Netflix-marathon zonder onderbrekingen.

CyberGhost biedt encryptie van militaire kwaliteit, een kill switch, een geen logbestandenbeleid en dekt tot 7 apparaten tegelijk. Het biedt ook DNS-lekbeveiliging, om te voorkomen dat DNS-verzoeken worden gebruikt om je echte locatie te traceren.

Live chat is deskundig en vriendelijk, en altijd bereid om te helpen als je problemen ondervindt met de service of navigatie. Bovendien kun je de service zonder risico's uitproberen met behulp van de uitgebreide 45-dagen geld-terug-garantie en beslissen of het een goede match is.

3. PrivateVPN - Betaalbare, betrouwbare toegang tot Netflix US

PrivateVPN

 • 200+ wereldwijde servers, waaronder 14 US servers
 • Voor streaming geoptimaliseerde servers
 • 30 dagen geld-terug-garantie
 • 10 apparaat-aansluitingen
 • Werkt met: Netflix, BBC iPlayer, Sling TV, DAZN, Amazon Prime en meer
 • Compatibel met: Windows, iOS, macOS, Android, Linux en meer

PrivateVPN biedt voor streaming geoptimaliseerde servers, waaronder een aantal in de VS, en de interface is eenvoudig te navigeren. Download en installeer de service, kies een voor streaming geoptimaliseerde server in de VS, en maak vervolgens verbinding met Netflix. De app neemt ook op mobiele apparaten weinig kostbare ruimte in beslag, wat prettig is.

Ondanks de eenvoudige interface biedt PrivateVPN servers die snel genoeg zijn om Netflix US content in HD te streamen. Het beschikt over onbeperkte data, snelheid en bandbreedte, zodat je je geen zorgen hoeft te maken dat je data opraakt wanneer Uhtred net midden in de strijd zit. Het biedt ook openbare wifi-bescherming, zodat je gegevens en apparaten worden beschermd, zelfs als je met een onbeveiligd netwerk bent verbonden. Dat betekent dat je The Last Kingdom zonder zorgen kunt streamen in je favoriete coffeeshop!

PrivateVPN biedt ook DNS-lekbeveiliging, een kill switch en 2048-bits encryptie met 256-AES voor extra gegevensbescherming en privacy. In tegenstelling tot veel VPN's ondersteunt het ook openlijk P2P en biedt het onbeperkte P2P-bestandsdeling.

Je kunt PrivateVPN 30 dagen lang risicoloos testen met behulp van de geld-terug-garantie.

FAQ's

? Wat kan een VPN nog meer doen?

Premium VPN’s, zoals die op mijn lijst, kunnen meer dan alleen toegang geven tot The Last Kingdom. VPN's hebben een aantal zeer cruciale beveiligingsfuncties die je gegevens beschermen tijdens het browsen, werken op afstand of torrenting. Dit zijn onder andere:

 • Versleuteling volgens militaire normen
 • Kill switch
 • Advertentie- en malware-blokkering
 • Double VPN
 • Geen logbestandenbeleid
 • Split tunneling

Als je meer wilt weten over VPN's, bekijk dan onze gids voor VPN's.

? Is het illegaal om Netflix te streamen met een VPN?

Nee. Netflix maakt gebruik van anti-VPN-technologie omdat het zichzelf moet beschermen als het gaat om wetten voor content-distributie. Er zijn geen juridische gevolgen voor het gebruik van een VPN om deze beperking te omzeilen.

? Ik heb een krap budget. Is het veilig om een gratis VPN te gebruiken om Netflix te streamen?

Als je er een kunt vinden die veilig genoeg is en geen beperkingen heeft, zeker. Ik moet je wel waarschuwen: dat zal bijna onmogelijk zijn. Alle gratis VPN's beperken de toegang tot de server, de snelheid, de data of de bandbreedte, zo niet alle vier. Dat maakt het extreem moeilijk om te streamen in HD, of zelfs een film te kijken in SD kwaliteit, afhankelijk van de databeperkingen.

De VPN’s die voldoende data, snelheid en bandbreedte geven om te kunnen streamen, verzamelen en verkopen vaak je privégegevens aan derden, om daar op die manier voor te betalen.

Conclusie

Als je buiten de VS woont, kun je seizoen 4 van The Last Kingdom niet kijken zonder een Amerikaans IP-adres. Je zult dat niet kunnen krijgen zonder een VPN.

Mijn topkeuze is ExpressVPN: het is snel en omzeilt makkelijk Netflix's anti-VPN-technologie. Bovendien opent het een hele wereld aan streamingdiensten voor je, inclusief BBC iPlayer, Hulu en meer.

Als je nog niet van ExpressVPN bent overtuigd, geen probleem. Er zijn hier verschillende andere kwaliteitsvolle VPN's om te proberen. Het beste is dat alle VPN's op mijn lijst geld-terug-garanties bieden, zodat je ze zonder risico's kunt proberen.

Om samen te vatten, zijn hier de beste VPN's voor het streamen van seizoen 4 van The Last Kingdom in 2024...

Rang
Aanbieder
Onze Score
Korting
Bezoek site
1
medal
9.9 /10
9.9 Onze Score
Bespaar 49%!
2
9.7 /10
9.7 Onze Score
Bespaar 84%!
3
9.2 /10
9.2 Onze Score
Bespaar 85%!
Privacywaarschuwing!

Je data wordt blootgesteld aan de websites die je bezoekt!

Uw IP-adres:

Uw locatie:

Uw internetprovider:

De bovenstaande informatie kan worden gebruikt om u te volgen, u te targeten voor advertenties en te controleren wat u online doet.

VPN's kunnen u helpen deze informatie voor websites te verbergen, zodat u te allen tijde bent beschermd. Wij raden ExpressVPN aan - de nummer 1 VPN van meer dan 350 providers die we hebben getest. ExpressVPN biedt versleuteling van militair niveau en privacyfuncties die uw digitale veiligheid garanderen en heeft momenteel 49% korting.

Bezoek ExpressVPN

We beoordelen aanbieders op basis van strenge tests en onderzoek, maar houden ook rekening met je feedback en onze affiliate commissie met aanbieders. Sommige aanbieders zijn eigendom van ons moederbedrijf.
Meer informatie
vpnMentor werd in 2014 opgericht met als doel VPN-diensten te evalueren en privacygerelateerde artikelen te bespreken. Op dit moment helpt ons team van honderden cybersecurity-onderzoekers, schrijvers en redacteuren lezers nog steeds bij het verdedigen van hun online vrijheid. Dit doen we in samenwerking met Kape Technologies PLC, dat ook eigenaar is van de volgende producten: ExpressVPN, CyberGhost, ZenMate, Private Internet Access en Intego, die op deze website kunnen worden beoordeeld. We gaan ervan uit dat de reviews die op vpnMentor worden gepubliceerd accuraat zijn op de datum van elk artikel, en ze zijn geschreven volgens onze strenge beoordelingsnormen, die prioriteit geven aan een professioneel en eerlijk onderzoek door de recensent, waarbij de technische mogelijkheden en kwaliteiten van het product samen met de commerciële waarde ervan voor gebruikers worden overwogen. Bij de ranglijsten en reviews die we publiceren, kan ook rekening worden gehouden met het eerder genoemde gemeenschappelijke eigendom en de partnercommissies die we verdienen voor aankopen via links op onze website. We beoordelen niet alle VPN-providers en we gaan ervan uit dat de informatie accuraat is op de datum van elk artikel.

Over de Auteur

Kristin is een Multimedia Visual Communications ondernemer die ervaring heeft met identiteitsbeheer en online beveiliging.

Vond je dit artikel leuk? Geef een beoordeling!
Ik vond het verschrikkelijk Ik vond het echt niet leuk Het was redelijk Best goed! Ik vond het geweldig!
van 10 - Beoordeeld door gebruikers
Bedankt voor je feedback.

Voel je vrij om een reactie te geven over hoe dit artikel kan worden verbeterd. Jouw feedback is waardevol!

Laat een reactie achter

Sorry, links zijn in dit veld niet toegestaan!

Naam moet minimaal 3 letters bevatten

Dit veld mag niet meer dan 80 letters bevatten

Sorry, links zijn in dit veld niet toegestaan!

Geef een geldig e-mailadres op

Bedankt voor het geven van een reactie %%name%%!

We controleren alle reacties binnen 48 uur om er zeker van te zijn dat ze echt en niet aanstootgevend zijn. Voel je vrij om dit artikel in de tussentijd te delen.