We beoordelen aanbieders op basis van strenge tests en onderzoek, maar houden ook rekening met je feedback en onze affiliate commissie met aanbieders. Sommige aanbieders zijn eigendom van ons moederbedrijf.
Meer informatie
vpnMentor werd in 2014 opgericht als een onafhankelijke site, die VPN-diensten beoordeelt en privacy gerelateerde verhalen publiceert. In samenwerking met Kape Technologies PLC blijft ons team van honderden cyberbeveiligingsonderzoekers, schrijvers en redacteuren lezers helpen met het vechten voor hun online vrijheid. Kape Technologies PLC is ook eigenaar van ExpressVPN, CyberGhost en Private Internet Access, die mogelijk op deze website worden gerangschikt en beoordeeld. Aangenomen wordt dat de beoordelingen die op vpnMentor zijn gepubliceerd op de datum van elk artikel accuraat zijn en zijn geschreven volgens onze strikte beoordelingsnormen, die prioriteit geven aan het onafhankelijke, professionele en eerlijke onderzoek van de recensent, rekening houdend met de technische mogelijkheden en kwaliteiten van het product samen met de commerciële waarde ervan voor gebruikers. Bij de ranglijsten en reviews die wij publiceren, kan ook rekening worden gehouden met het hierboven genoemde gemeenschappelijke eigendom en de partnercommissies, die wij verdienen voor aankopen via links op onze website. We beoordelen niet alle VPN-providers en aangenomen wordt dat de informatie op de datum van elk artikel accuraat is.
Openbaarmaking advertentie

vpnMentor werd in 2014 opgericht als een onafhankelijke site, die VPN-diensten beoordeelt en privacy gerelateerde verhalen publiceert. In samenwerking met Kape Technologies PLC blijft ons team van honderden cyberbeveiligingsonderzoekers, schrijvers en redacteuren lezers helpen met het vechten voor hun online vrijheid. Kape Technologies PLC is ook eigenaar van ExpressVPN, CyberGhost en Private Internet Access, die mogelijk op deze website worden gerangschikt en beoordeeld. Aangenomen wordt dat de beoordelingen die op vpnMentor zijn gepubliceerd op de datum van elk artikel accuraat zijn en zijn geschreven volgens onze strikte beoordelingsnormen, die prioriteit geven aan het onafhankelijke, professionele en eerlijke onderzoek van de recensent, rekening houdend met de technische mogelijkheden en kwaliteiten van het product samen met de commerciële waarde ervan voor gebruikers. Bij de ranglijsten en reviews die wij publiceren, kan ook rekening worden gehouden met het hierboven genoemde gemeenschappelijke eigendom en de partnercommissies, die wij verdienen voor aankopen via links op onze website. We beoordelen niet alle VPN-providers en aangenomen wordt dat de informatie op de datum van elk artikel accuraat is.

Hoe kun je Trust.Zone op Windows openen en installeren

Guy Fawkes Anonieme Cybersecurity Experts

1. Kies je abonnement en prijs

Om te beginnen ga je naar de Trust.Zone-website en klik op je op Prijzen.

 

Selecteer op de pagina met de verschillende abonnementen de gratis proefversie van drie dagen. Voor de betaalde abonnementen geldt een geld-terug-garantie van 10 dagen en het abonnement voor 1 jaar biedt de beste prijs-kwaliteitverhouding.

Klik op de knop Nu kopen om een van de abonnementen aan te schaffen. Controleer of je de algemene voorwaarden hebt gelezen en klik op Nu aanschaffen.

2. Een Trust.Zone-account aanmaken

Maak een Trust.Zone-account aan door je e-mailadres in te voeren en klik vervolgens op Volgende.

 

Maak een wachtwoord aan en voer de CAPTCHA-tekst in om te bewijzen dat je geen robot bent. Ga akkoord met de algemene voorwaarden en klik op Registreren om het registratieproces voor je account te voltooien.

 

Klik op de link in je bevestigingsmail om je account te activeren en je abonnement te kunnen gebruiken.

 

3. Download Trust.Zone

Als je je account hebt geactiveerd, wordt je naar de Trust.Zone-website doorgestuurd zodat je met het installatieproces kunt beginnen. De eerste stap bestaat uit het kiezen van je besturingssysteem (OS), in dit geval Windows 10.

 

Vervolgens selecteer je het protocol dat je wilt gebruiken. Trust.Zone heeft een eigen VPN-client voor Windows waarmee verbinding kunt maken. Je kunt ook verbinding met OpenVPN of L2TP/IPSec maken, maar het laatstgenoemde protocol werkt alleen in combinatie met specifieke mobiele platforms.

 

Kies een VPN-zone die zich het dichtst bij je werkelijke locatie bevindt. Er zijn veel zones waar je uit kunt kiezen, waaronder Afrika, Azië, Europa, Noord-Amerika, Oceanië en Zuid-Amerika.

 

4. Trust.Zone installeren

Download de VPN-client van Trust.Zone voor Windows door op de bijbehorende link te klikken.

 

Klik in de map Downloads van je pc met de rechtermuisknop op het gedownloade bestand Trust.ZoneVPN en klik vervolgens op Als beheerder uitvoeren om het installatieproces te starten.

 

Geef de app toestemming om wijzigingen op je computer aan te brengen en de installatiewizard op te starten. Kies je gewenste taal en klik op Volgende.

 

Als je de VPN op de standaardlocatie Programmabestanden wilt installeren, klik je op Volgende. Je kunt op Specifieke map opgeven klikken om een alternatieve locatie voor de installatie te kiezen. Klik vervolgens op Volgende.

 

Zodra het installatieproces is voltooid, klik je op Voltooien.

 

5. Trust.Zone configureren

Klik linksonder in het venster van de Trust.Zone-client op Server om een lijst met beschikbare servers te openen.

 

Selecteer de gewenste serverlocatie en klik erop om verbinding te maken. In dit geval hebben we ervoor gekozen om verbinding met een server in de Verenigde Staten te maken.

 

Je internetverbinding is nu beveiligd en vanaf dit moment kun je veilig en anoniem op internet surfen!

Redenen om de VPN van Trust.Zone te kiezen

  • Het is betaalbaar
  • Maak verbinding met drie apparaten tegelijkertijd
  • Je kunt op een veilige manier je favoriete programma's streamen en P2P-bestanden delen
  • Je kunt de dienst drie dagen gratis proberen voordat je besluit of je een betaald abonnement wilt aanschaffen

Trust.Zone wordt een steeds populairdere speler op de VPN-markt. Dus als je op zoek bent naar een betaalbare VPN met alle toeters en bellen van een premium-dienst, dan is Trust.Zone een geweldige optie.

Voor meer informatie over Trust.Zone kun je hier klikken.

We horen graag je mening over Trust.Zone. Dus als je een moment de tijd hebt, zouden we het waarderen als je een beoordeling geeft.

Privacywaarschuwing!

Je data wordt blootgesteld aan de websites die je bezoekt!

Uw IP-adres:

Uw locatie:

Uw internetprovider:

De bovenstaande informatie kan worden gebruikt om u te volgen, u te targeten voor advertenties en te controleren wat u online doet.

VPN's kunnen u helpen deze informatie voor websites te verbergen, zodat u te allen tijde bent beschermd. Wij raden ExpressVPN aan - de nummer 1 VPN van meer dan 350 providers die we hebben getest. ExpressVPN biedt versleuteling van militair niveau en privacyfuncties die uw digitale veiligheid garanderen en heeft momenteel 49% korting.

Bezoek ExpressVPN

We beoordelen aanbieders op basis van strenge tests en onderzoek, maar houden ook rekening met je feedback en onze affiliate commissie met aanbieders. Sommige aanbieders zijn eigendom van ons moederbedrijf.
Meer informatie
vpnMentor werd in 2014 opgericht als een onafhankelijke site, die VPN-diensten beoordeelt en privacy gerelateerde verhalen publiceert. In samenwerking met Kape Technologies PLC blijft ons team van honderden cyberbeveiligingsonderzoekers, schrijvers en redacteuren lezers helpen met het vechten voor hun online vrijheid. Kape Technologies PLC is ook eigenaar van ExpressVPN, CyberGhost en Private Internet Access, die mogelijk op deze website worden gerangschikt en beoordeeld. Aangenomen wordt dat de beoordelingen die op vpnMentor zijn gepubliceerd op de datum van elk artikel accuraat zijn en zijn geschreven volgens onze strikte beoordelingsnormen, die prioriteit geven aan het onafhankelijke, professionele en eerlijke onderzoek van de recensent, rekening houdend met de technische mogelijkheden en kwaliteiten van het product samen met de commerciële waarde ervan voor gebruikers. Bij de ranglijsten en reviews die wij publiceren, kan ook rekening worden gehouden met het hierboven genoemde gemeenschappelijke eigendom en de partnercommissies, die wij verdienen voor aankopen via links op onze website. We beoordelen niet alle VPN-providers en aangenomen wordt dat de informatie op de datum van elk artikel accuraat is.

Over de Auteur

Anonieme experts die voor vpnMentor schrijven, maar hun identiteit geheim houden.

Vond je dit artikel leuk? Geef een beoordeling!
Ik vond het verschrikkelijk Ik vond het echt niet leuk Het was redelijk Best goed! Ik vond het geweldig!
van 10 - Beoordeeld door gebruikers
Bedankt voor je feedback.