We beoordelen aanbieders op basis van strenge tests en onderzoek, maar houden ook rekening met je feedback en onze affiliate commissie met aanbieders. Sommige aanbieders zijn eigendom van ons moederbedrijf.
Meer informatie
vpnMentor werd in 2014 opgericht als een onafhankelijke site, die VPN-diensten beoordeelt en privacy gerelateerde verhalen publiceert. In samenwerking met Kape Technologies PLC blijft ons team van honderden cyberbeveiligingsonderzoekers, schrijvers en redacteuren lezers helpen met het vechten voor hun online vrijheid. Kape Technologies PLC is ook eigenaar van ExpressVPN, CyberGhost en Private Internet Access, die mogelijk op deze website worden gerangschikt en beoordeeld. Aangenomen wordt dat de beoordelingen die op vpnMentor zijn gepubliceerd op de datum van elk artikel accuraat zijn en zijn geschreven volgens onze strikte beoordelingsnormen, die prioriteit geven aan het onafhankelijke, professionele en eerlijke onderzoek van de recensent, rekening houdend met de technische mogelijkheden en kwaliteiten van het product samen met de commerciële waarde ervan voor gebruikers. Bij de ranglijsten en reviews die wij publiceren, kan ook rekening worden gehouden met het hierboven genoemde gemeenschappelijke eigendom en de partnercommissies, die wij verdienen voor aankopen via links op onze website. We beoordelen niet alle VPN-providers en aangenomen wordt dat de informatie op de datum van elk artikel accuraat is.
Openbaarmaking advertentie

vpnMentor werd in 2014 opgericht als een onafhankelijke site, die VPN-diensten beoordeelt en privacy gerelateerde verhalen publiceert. In samenwerking met Kape Technologies PLC blijft ons team van honderden cyberbeveiligingsonderzoekers, schrijvers en redacteuren lezers helpen met het vechten voor hun online vrijheid. Kape Technologies PLC is ook eigenaar van ExpressVPN, CyberGhost en Private Internet Access, die mogelijk op deze website worden gerangschikt en beoordeeld. Aangenomen wordt dat de beoordelingen die op vpnMentor zijn gepubliceerd op de datum van elk artikel accuraat zijn en zijn geschreven volgens onze strikte beoordelingsnormen, die prioriteit geven aan het onafhankelijke, professionele en eerlijke onderzoek van de recensent, rekening houdend met de technische mogelijkheden en kwaliteiten van het product samen met de commerciële waarde ervan voor gebruikers. Bij de ranglijsten en reviews die wij publiceren, kan ook rekening worden gehouden met het hierboven genoemde gemeenschappelijke eigendom en de partnercommissies, die wij verdienen voor aankopen via links op onze website. We beoordelen niet alle VPN-providers en aangenomen wordt dat de informatie op de datum van elk artikel accuraat is.

Hoe je live RTE buiten Ierland streamt in 2024 [eenvoudige tip]

Lea Hyatt Gefactcheckt door Ben Lawson Onderzoekster cyberbeveiliging

Als je een van de 1 miljoen Ieren bent die momenteel in het buitenland wonen, weet je waarschijnlijk hoe frustrerend het is om je favoriete tv-programma’s van thuis te moeten missen.

Misschien wil je Ros Na Rún of Fair City kijken. Maar het is waarschijnlijker - en veel belangrijker - dat je elk weekend de hurling en voetbal moet missen.

De oplossing is RTE Player. Het biedt live streaming van alle grote GAA toernooien, al je favoriete Ierse tv-programma’s en nog veel meer. Als je echter buiten Ierland woont of op vakantie gaat, heb je geen toegang meer.

Een VPN lost dit eenvoudig op door RTE Player van overal ter wereld te deblokkeren. Je krijgt toegang tot al je favoriete tv-programma’s uit Ierland en je hoeft nooit meer een landelijke live finale te missen.

Om je hiermee te helpen, laten we in een paar eenvoudige stappen zien hoe je RTE van overal ter wereld live kunt streamen met behulp van de beste VPN's ter wereld.

Snelle gids: Hoe deblokkeer je RTE Player met een VPN

  1. Kies een VPN met servers in Ierland. Wij adviseren ExpressVPN voor RTE Player.
  2. Download en installeer je VPN.
  3. Maak verbinding met een server in Ierland.
  4. Log in op RTE Player en start met streamen!

Begin nu met streamen!

Waarom je een VPN nodig hebt om RTE Player te deblokkeren

Als Ierse staatszender wil RTE alleen dat mensen die daadwerkelijk in Ierland wonen toegang krijgen tot hun content, dit geldt met name voor alles wat live wordt uitgezonden. Om de toegang vanuit het buitenland te beperken, gebruikt RTE Player krachtige geografische blokkades, die zijn gebaseerd op de fysieke locatie van je IP-adres.

Het maakt niet uit of je nu in Sydney, Australië of Sofia, Bulgarije bent gevestigd. Als het ziet dat je buiten Ierland bent, blokkeert RTE Player je en kun je content niet live streamen.

Door een VPN te installeren, kun je RTE Player laten denken dat je in Ierland gevestigd bent. Met een VPN verberg je je echte locatie en kun je je IP-adres over de hele wereld verplaatsen. In dit geval wordt RTE Player gedeblokkeerd door je IP-adres naar Ierland te verplaatsen.

VPN's gebruiken krachtige beveiligingsfuncties om je online-activiteiten te verbergen, je identiteit verborgen te houden en zelfs je internetverbinding te versnellen. Je kunt niet alleen live RTE van overal ter wereld streamen, maar je bent ook veel veiliger online.

Niet alle VPN's zijn krachtig genoeg om RTE Player te deblokkeren. Streamingsites haten VPN's en doen er alles aan om ze te blokkeren. Zorg ervoor dat je een VPN kiest dat geografische blokkades kan omzeilen en niet wordt gedetecteerd door RTE Player.

We laten je snel zien hoe eenvoudig het is om een VPN op te zetten. Daarna kun je kiezen uit onze top 5 VPN's en beslissen welke het beste voor jou is.

Begin nu met streamen!

De top 4 VPN's voor RTE: een snelle blik

Een goed VPN moet meer doen dan alleen RTE streamen. Het moet ook robuuste beveiliging en een breed scala aan andere functies bieden. We hebben de 5 beste VPN's geselecteerd die aan al die behoeften voldoen.

1. ExpressVPN

Aanbieding ExpressVPN Februari 2024: Voor beperkte tijd kun je een ExpressVPN- abonnement krijgen met tot wel 49% korting! Mis het niet!

ExpressVPN, het snelste VPN op de markt, garandeert consistente verbindingen en naadloze streaming. De snelheid van het VPN gaat gepaard met een eenvoudige interface, beveiliging van militaire kwaliteit en een groot aantal functies voor configuratie.

2. CyberGhost

Februari 2024 Deal: CyberGhost biedt momenteel 84% korting op zijn meest populaire abonnement! Profiteer nu van deze aanbieding en bespaar meer op je CyberGhost-abonnement.

CyberGhost is toegewijd aan privacy en maakt je onzichtbaar voor de buitenwereld. Dit VPN geeft je niet alleen toegang tot RTE Player, maar houdt je ook anoniem en beschermt je terwijl je online bent.

3. PrivateVPN

PrivateVPN is een goede keuze voor beginners. De interface is ongelofelijk eenvoudig, en er is geen snelheid of veiligheid aan verloren gegaan. Gecombineerd met een uitstekende ondersteuning biedt dit PrivateVPN waar voor je geld en is het de moeite waard om te overwegen.

4. VyprVPN 

VyprVPN's gepatenteerde Chameleon-protocol kan geografische blokkades en VPN-blokkades omzeilen zonder gedetecteerd te worden. Het bedrijf exploiteert meer dan 700 hogesnelheidsservers in landen over de hele wereld, waaronder Ierland.

Om meer te weten te komen over deze VPN's, bekijk dan onze volledige review van de beste VPN's ter wereld.

Kun je een gratis VPN voor RTE Player gebruiken?

Gratis VPN's beweren net zo effectief en veilig te zijn als premium VPN's, maar dit is meestal niet mogelijk. Als dat wel het geval was, zouden er geen premium VPN's zijn. Dit geldt met name voor het omzeilen van geografische blokkades. Gratis VPN's hebben beperkte servers en basisbescherming, en zijn te zwak en beperkt om onopgemerkt te blijven door streamingsites, zoals RTE Player.

Ze brengen ook een hoop veiligheids- en gebruikersproblemen met zich mee. Veel gratis VPN's zijn betrapt op het monitoren van online activiteiten van gebruikers en het verkopen van deze gegevens aan adverteerders. Ze vertragen ook bewust je internetverbinding en bombarderen je met advertenties, in de hoop dat je een upgrade neemt naar een betaald pakket.

Voor een aangenamere en veiligere ervaring is het aan te raden om in een premium VPN te investeren. Naast dat je toegang tot RTE Player krijgt, profiteer je ook van meer privacy en veiligheid tijdens het gebruik van het internet. Alle beste premium VPN's bieden ook een risicovrije 30 dagen geld-terug-garantie, zodat je ze gratis kunt uitproberen en het verschil kunt zien.

Probeer ExpressVPN nu uit: risicovrij!

Samenvatting

Door een goed VPN te combineren met RTE Player, krijg je overal ter wereld toegang tot al je favoriete Ierse tv-programma’s. Je hoeft je nooit meer zorgen te maken over het missen van een GAA toernooi of een aflevering van The Late Late Show.

Met het juiste VPN stream je niet alleen snel en eenvoudig RTE live, maar transformeer je ook heel je internetervaring. Een VPN maakt het internet sneller, veiliger, meer privé, open en veel leuker.

Je kunt het binnen enkele minuten zelf ervaren door je aan te melden op ExpressVPN, en het risicovrij te proberen met hun 30 dagen geld-terug-garantie.

Begin nu met streamen!

Verder lezen

Meer weten over VPN's? Bekijk onze complete gids voor beginners.

Als je de ongelooflijke voordelen van VPN's inziet, kijk dan eens naar onze exclusieve aanbiedingen en kortingscodes.

Hoe zit het met Netflix? Alleen de krachtigste VPN's kunnen de content daarvan deblokkeren. We hebben de beste getest en geselecteerd.

Privacywaarschuwing!

Je data wordt blootgesteld aan de websites die je bezoekt!

Uw IP-adres:

Uw locatie:

Uw internetprovider:

De bovenstaande informatie kan worden gebruikt om u te volgen, u te targeten voor advertenties en te controleren wat u online doet.

VPN's kunnen u helpen deze informatie voor websites te verbergen, zodat u te allen tijde bent beschermd. Wij raden ExpressVPN aan - de nummer 1 VPN van meer dan 350 providers die we hebben getest. ExpressVPN biedt versleuteling van militair niveau en privacyfuncties die uw digitale veiligheid garanderen en heeft momenteel 49% korting.

Bezoek ExpressVPN

We beoordelen aanbieders op basis van strenge tests en onderzoek, maar houden ook rekening met je feedback en onze affiliate commissie met aanbieders. Sommige aanbieders zijn eigendom van ons moederbedrijf.
Meer informatie
vpnMentor werd in 2014 opgericht als een onafhankelijke site, die VPN-diensten beoordeelt en privacy gerelateerde verhalen publiceert. In samenwerking met Kape Technologies PLC blijft ons team van honderden cyberbeveiligingsonderzoekers, schrijvers en redacteuren lezers helpen met het vechten voor hun online vrijheid. Kape Technologies PLC is ook eigenaar van ExpressVPN, CyberGhost en Private Internet Access, die mogelijk op deze website worden gerangschikt en beoordeeld. Aangenomen wordt dat de beoordelingen die op vpnMentor zijn gepubliceerd op de datum van elk artikel accuraat zijn en zijn geschreven volgens onze strikte beoordelingsnormen, die prioriteit geven aan het onafhankelijke, professionele en eerlijke onderzoek van de recensent, rekening houdend met de technische mogelijkheden en kwaliteiten van het product samen met de commerciële waarde ervan voor gebruikers. Bij de ranglijsten en reviews die wij publiceren, kan ook rekening worden gehouden met het hierboven genoemde gemeenschappelijke eigendom en de partnercommissies, die wij verdienen voor aankopen via links op onze website. We beoordelen niet alle VPN-providers en aangenomen wordt dat de informatie op de datum van elk artikel accuraat is.

Over de Auteur

Lea is een schrijfster die zich richt op cyberbeveiliging. Online privacy en veiligheid zijn haar topprioriteiten in haar onderzoek.

Vond je dit artikel leuk? Geef een beoordeling!
Ik vond het verschrikkelijk Ik vond het echt niet leuk Het was redelijk Best goed! Ik vond het geweldig!
van 10 - Beoordeeld door gebruikers
Bedankt voor je feedback.