We beoordelen aanbieders op basis van strenge tests en onderzoek, maar houden ook rekening met je feedback en onze affiliate commissie met aanbieders. Sommige aanbieders zijn eigendom van ons moederbedrijf.
Meer informatie
vpnMentor werd in 2014 opgericht met als doel VPN-diensten te evalueren en privacygerelateerde artikelen te bespreken. Op dit moment helpt ons team van honderden cybersecurity-onderzoekers, schrijvers en redacteuren lezers nog steeds bij het verdedigen van hun online vrijheid. Dit doen we in samenwerking met Kape Technologies PLC, dat ook eigenaar is van de volgende producten: ExpressVPN, CyberGhost, ZenMate, Private Internet Access en Intego, die op deze website kunnen worden beoordeeld. We gaan ervan uit dat de reviews die op vpnMentor worden gepubliceerd accuraat zijn op de datum van elk artikel, en ze zijn geschreven volgens onze strenge beoordelingsnormen, die prioriteit geven aan een professioneel en eerlijk onderzoek door de recensent, waarbij de technische mogelijkheden en kwaliteiten van het product samen met de commerciële waarde ervan voor gebruikers worden overwogen. Bij de ranglijsten en reviews die we publiceren, kan ook rekening worden gehouden met het eerder genoemde gemeenschappelijke eigendom en de partnercommissies die we verdienen voor aankopen via links op onze website. We beoordelen niet alle VPN-providers en we gaan ervan uit dat de informatie accuraat is op de datum van elk artikel.
Openbaarmaking advertentie

vpnMentor werd in 2014 opgericht met als doel VPN-diensten te evalueren en privacygerelateerde artikelen te bespreken. Op dit moment helpt ons team van honderden cybersecurity-onderzoekers, schrijvers en redacteuren lezers nog steeds bij het verdedigen van hun online vrijheid. Dit doen we in samenwerking met Kape Technologies PLC, dat ook eigenaar is van de volgende producten: ExpressVPN, CyberGhost, ZenMate, Private Internet Access en Intego, die op deze website kunnen worden beoordeeld. We gaan ervan uit dat de reviews die op vpnMentor worden gepubliceerd accuraat zijn op de datum van elk artikel, en ze zijn geschreven volgens onze strenge beoordelingsnormen, die prioriteit geven aan een professioneel en eerlijk onderzoek door de recensent, waarbij de technische mogelijkheden en kwaliteiten van het product samen met de commerciële waarde ervan voor gebruikers worden overwogen. Bij de ranglijsten en reviews die we publiceren, kan ook rekening worden gehouden met het eerder genoemde gemeenschappelijke eigendom en de partnercommissies die we verdienen voor aankopen via links op onze website. We beoordelen niet alle VPN-providers en we gaan ervan uit dat de informatie accuraat is op de datum van elk artikel.

Is gebruik van Kodi veilig en legaal in 2024? Zo wel!

Guy Fawkes Bijgewerkt op 28-02-2024 Anonieme Cybersecurity Experts

Of je Kodi nu al lange tijd gebruikt of net begint, waarschijnlijk denk je soms dat het te mooi is om waar te zijn. Al die films en tv-programma's binnen handbereik... is het echt legaal, of schuilt er een addertje onder het gras?

Het goede nieuws is dat Kodi zelf volledig legaal is om te downloaden en te gebruiken - en de selectie van officiële Kodi add-ons voor diensten zoals ESPN of YouTube zijn ook legaal.

Waar het lastig wordt, is met de add-ons die door derden zijn ontwikkeld.

Het open-source karakter van Kodi betekent dat ontwikkelaars de functionaliteit van Kodi voortdurend uitbreiden, en sommige add-ons geven gebruikers toegang tot content waarvan de oorsprong in een juridisch grijs gebied ligt.

Het streamen van auteursrechtelijk beschermde inhoud is waar sommige van de juridische problemen zich voordoen, maar die apps van derden kunnen ook veiligheidsproblemen veroorzaken. Dit komt omdat ze je blootstellen aan malware en andere online bedreigingen.

De beste manier om jezelf te beschermen tegen online bedreigingen en om juridische problemen te voorkomen, is door een VPN te gebruiken om content op Kodi te bekijken.

Probeer ExpressVPN Nu Zonder Risico!

Snelle Gids: Hoe Gebruik Je Een VPN Met Kodi

  1. Kies een VPN en schrijf je in. ExpressVPN is momenteel onze best gewaardeerde provider.
  2. Download de applicatie en installeer deze op je apparaat.
  3. Kies een serverlocatie, maak verbinding en start met het streamen van je favoriete content op Kodi.

Waarom Je Een VPN Nodig Hebt Om Veilig Kodi Te Gebruiken

Is Kodi Illegaal?

Je wilt geen juridische problemen alleen maar omdat je een film kijkt, toch?

De wetten over dit onderwerp zijn op zijn best vaag. Ze veranderen niet alleen voortdurend, maar ze zijn ook afhankelijk van de lokale regelgeving van het land of de regio van waaruit je toegang hebt tot de content. Het is heel goed mogelijk dat door het streamen van auteursrechtelijk beschermde content je in juridische problemen komt met de lokale autoriteiten.

Hoewel we geen illegale activiteiten aanmoedigen, geloven we wel in online privacy en vrijheid. Er is misschien niet altijd een manier om te weten of de content die je bekijkt legaal is of niet - en om deze reden alleen al is het verstandig om je identiteit te maskeren terwijl je content online streamt.

Daarnaast zijn er nog andere dingen die je moet weten als je ervoor kiest om Kodi onbeschermd te gebruiken.

Als je bijvoorbeeld veel content online streamt via Kodi, kan je ISP het merken en je verbinding vertragen of zelfs je contract opzeggen. En dat wil niemand.

Is Kodi Veilig?

De apps die beschikbaar zijn in Kodi's officiële database geven je waarschijnlijk geen problemen. Maar de add-ons van derden die je toegang geven tot content buiten de officiële add-on database van Kodi, kunnen spyware of malware bevatten die je apparaat kunnen beschadigen.

De beste manier om jezelf en je apparaat te beschermen is door het gebruik van een VPN.

Een VPN codeert je verkeer en verbergt je identiteit voor je ISP en de autoriteiten. Daarnaast beschermt het je persoonlijke gegevens en apparaten tegen mogelijke beveiligingszwakheden in add-ons van derden.

Waar Je Op Moet Letten Bij Een VPN Voor Kodi

Een VPN is verreweg de beste manier om veilig online te zijn en is een absolute must als je content wilt streamen zonder problemen.

Maar als het aankomt op het kiezen van een VPN, kan de variëteit eindeloos lijken. Hoe weet je welke het beste bij je past?

Als je van plan bent om content te streamen met Kodi, moet je op zoek gaan naar goede verbindingssnelheden en onbeperkte bandbreedte. De grootte van het server netwerk is ook belangrijk - hoe meer locaties en server opties, hoe beter. Als je toegang wilt hebben tot geografisch blokkeerde content op Kodi, heb je een VPN nodig met servers in de landen waar de content vandaan komt.

Als je van plan bent om inhoud van providers zoals Netflix of de BBC te streamen, zorg er dan voor dat je VPN hun VPN-blokkades kan omzeilen.

24/7 live chat klantenservice is altijd handig en een ander groot pluspunt is een gratis proefperiode of “niet-goed-geld-terug”-garantie, zodat je je VPN kunt testen voordat je jezelf vastlegt voor de lange termijn.

Als je privacy bijzonder belangrijk vindt, heb je een VPN-provider nodig met een no-logs beleid en geavanceerde beveiligingsfuncties zoals een kill switch en DNS-lekbeveiliging.

Onze top VPN-aanbevelingen geven je al het bovenstaande en nog veel meer.

Wat Kan Een VPN Nog Meer Voor Je Doen?

Als je overal ter wereld veilig en anoniem wilt genieten van het internet, dan is het gebruik van een VPN wanneer je verbinding maakt gewoon een goed advies. Veel van de problemen die een VPN voor Kodi-gebruikers oplost, gelden ook voor dagelijks internetgebruik.

Een VPN beschermt je tegen hackers, malware en andere online bedreigingen. Dit is vooral belangrijk als je openbare Wi-Fi gebruikt en je er zeker van wilt zijn dat niemand toegang heeft tot de privé-informatie die je via het web verstuurt.

Een VPN maskeert je locatie en identiteit, zodat je geografische blokkades en censuur kunt omzeilen. Dit betekent dat je overal ter wereld toegang hebt tot al je favoriete inhoud - een groot pluspunt als je op reis bent en de shows die je thuis kijkt wilt volgen, of als je probeert toegang te krijgen tot content die geblokkeerd is in een ander land.

Voor meer informatie over hoe een VPN werkt en wat het voor jou kan betekenen, lees je onze VPN-Gids voor Beginners.

Veilig Streamen

Veiligheid, betrouwbaarheid, privacy en anonimiteit staan centraal in het dagelijks gebruik van het internet, en er is echt geen betere voorzorgsmaatregel bij het gebruik van applicaties zoals Kodi dan een hoogwaardig VPN.

Hier bij vpnMentor doen we ons best om je de weg te helpen vinden in de wereld van de digitale beveiliging en testen we voortdurend de privacy tools om er zeker van te zijn dat we de beste producten voor onze lezers aanbevelen. Mis onze lijst met De Beste VPN's voor Kodi Streaming niet.

Als je een geweldige VPN wilt hebben voor een geweldige prijs, kijk dan op onze aanbiedingen en coupons pagina.

Verder Lezen:

De Beste VPN's voor Kodi Streaming
Hoe Installeer Je Netflix op Kodi
Top Kodi Add-ons voor Films en TV

Om samen te vatten, zijn de beste VPN's voor Kodi...

Rang
Aanbieder
Onze Score
Korting
Bezoek site
1
medal
9.9 /10
9.9 Onze Score
Bespaar 49%!
2
9.2 /10
9.2 Onze Score
Bespaar 83%!
3
9.7 /10
9.7 Onze Score
Bespaar 84%!
Privacywaarschuwing!

Je data wordt blootgesteld aan de websites die je bezoekt!

Uw IP-adres:

Uw locatie:

Uw internetprovider:

De bovenstaande informatie kan worden gebruikt om u te volgen, u te targeten voor advertenties en te controleren wat u online doet.

VPN's kunnen u helpen deze informatie voor websites te verbergen, zodat u te allen tijde bent beschermd. Wij raden ExpressVPN aan - de nummer 1 VPN van meer dan 350 providers die we hebben getest. ExpressVPN biedt versleuteling van militair niveau en privacyfuncties die uw digitale veiligheid garanderen en heeft momenteel 49% korting.

Bezoek ExpressVPN

We beoordelen aanbieders op basis van strenge tests en onderzoek, maar houden ook rekening met je feedback en onze affiliate commissie met aanbieders. Sommige aanbieders zijn eigendom van ons moederbedrijf.
Meer informatie
vpnMentor werd in 2014 opgericht met als doel VPN-diensten te evalueren en privacygerelateerde artikelen te bespreken. Op dit moment helpt ons team van honderden cybersecurity-onderzoekers, schrijvers en redacteuren lezers nog steeds bij het verdedigen van hun online vrijheid. Dit doen we in samenwerking met Kape Technologies PLC, dat ook eigenaar is van de volgende producten: ExpressVPN, CyberGhost, ZenMate, Private Internet Access en Intego, die op deze website kunnen worden beoordeeld. We gaan ervan uit dat de reviews die op vpnMentor worden gepubliceerd accuraat zijn op de datum van elk artikel, en ze zijn geschreven volgens onze strenge beoordelingsnormen, die prioriteit geven aan een professioneel en eerlijk onderzoek door de recensent, waarbij de technische mogelijkheden en kwaliteiten van het product samen met de commerciële waarde ervan voor gebruikers worden overwogen. Bij de ranglijsten en reviews die we publiceren, kan ook rekening worden gehouden met het eerder genoemde gemeenschappelijke eigendom en de partnercommissies die we verdienen voor aankopen via links op onze website. We beoordelen niet alle VPN-providers en we gaan ervan uit dat de informatie accuraat is op de datum van elk artikel.

Over de Auteur

Anonieme experts die voor vpnMentor schrijven, maar hun identiteit geheim houden.

Vond je dit artikel leuk? Geef een beoordeling!
Ik vond het verschrikkelijk Ik vond het echt niet leuk Het was redelijk Best goed! Ik vond het geweldig!
van 10 - Beoordeeld door gebruikers
Bedankt voor je feedback.

Voel je vrij om een reactie te geven over hoe dit artikel kan worden verbeterd. Jouw feedback is waardevol!

Laat een reactie achter

Sorry, links zijn in dit veld niet toegestaan!

Naam moet minimaal 3 letters bevatten

Dit veld mag niet meer dan 80 letters bevatten

Sorry, links zijn in dit veld niet toegestaan!

Geef een geldig e-mailadres op

Bedankt voor het geven van een reactie %%name%%!

We controleren alle reacties binnen 48 uur om er zeker van te zijn dat ze echt en niet aanstootgevend zijn. Voel je vrij om dit artikel in de tussentijd te delen.