We beoordelen aanbieders op basis van strenge tests en onderzoek, maar houden ook rekening met je feedback en onze affiliate commissie met aanbieders. Sommige aanbieders zijn eigendom van ons moederbedrijf.
Meer informatie
vpnMentor werd in 2014 opgericht als een onafhankelijke site, die VPN-diensten beoordeelt en privacy gerelateerde verhalen publiceert. In samenwerking met Kape Technologies PLC blijft ons team van honderden cyberbeveiligingsonderzoekers, schrijvers en redacteuren lezers helpen met het vechten voor hun online vrijheid. Kape Technologies PLC is ook eigenaar van ExpressVPN, CyberGhost en Private Internet Access, die mogelijk op deze website worden gerangschikt en beoordeeld. Aangenomen wordt dat de beoordelingen die op vpnMentor zijn gepubliceerd op de datum van elk artikel accuraat zijn en zijn geschreven volgens onze strikte beoordelingsnormen, die prioriteit geven aan het onafhankelijke, professionele en eerlijke onderzoek van de recensent, rekening houdend met de technische mogelijkheden en kwaliteiten van het product samen met de commerciële waarde ervan voor gebruikers. Bij de ranglijsten en reviews die wij publiceren, kan ook rekening worden gehouden met het hierboven genoemde gemeenschappelijke eigendom en de partnercommissies, die wij verdienen voor aankopen via links op onze website. We beoordelen niet alle VPN-providers en aangenomen wordt dat de informatie op de datum van elk artikel accuraat is.
Openbaarmaking advertentie

vpnMentor werd in 2014 opgericht als een onafhankelijke site, die VPN-diensten beoordeelt en privacy gerelateerde verhalen publiceert. In samenwerking met Kape Technologies PLC blijft ons team van honderden cyberbeveiligingsonderzoekers, schrijvers en redacteuren lezers helpen met het vechten voor hun online vrijheid. Kape Technologies PLC is ook eigenaar van ExpressVPN, CyberGhost en Private Internet Access, die mogelijk op deze website worden gerangschikt en beoordeeld. Aangenomen wordt dat de beoordelingen die op vpnMentor zijn gepubliceerd op de datum van elk artikel accuraat zijn en zijn geschreven volgens onze strikte beoordelingsnormen, die prioriteit geven aan het onafhankelijke, professionele en eerlijke onderzoek van de recensent, rekening houdend met de technische mogelijkheden en kwaliteiten van het product samen met de commerciële waarde ervan voor gebruikers. Bij de ranglijsten en reviews die wij publiceren, kan ook rekening worden gehouden met het hierboven genoemde gemeenschappelijke eigendom en de partnercommissies, die wij verdienen voor aankopen via links op onze website. We beoordelen niet alle VPN-providers en aangenomen wordt dat de informatie op de datum van elk artikel accuraat is.

Hoe je in 2024 Gmail opent in China - Blijf veilig en anoniem

Guy Fawkes Bijgewerkt op 15-02-2024 Anonieme Cybersecurity Experts

De Chinese overheid heeft veel moeite gedaan om barrières op te richten tussen mensen in China en sommige delen van het internet – vooral de delen die kritiek uiten op de Chinese overheid. Helaas staat Gmail op de lijst van websites die geblokkeerd worden door de zogenoemde Grote Firewall van China.

gmail blocked in china_445

Ook al is internetcensuur in China erg sterk, er zijn manieren om de barrières te overkomen. Als u naar China gaat reizen, kunt u geen gebruik maken van alle Google diensten, waaronder Gmail, de zoekmachine zelf, en veel andere diensten van Google.

Welke andere websites worden geblokkeerd door de Chinese overheid?

In deze lijst ziet u een paar voorbeelden…

– Facebook

– YouTube

– Twitter

– Dropbox

– Instagram

– Netflix

– Flickr

– The New York Times

– The Wall Street Journal

Hoe kan ik de Chinese censuur omzeilen en toegang krijgen tot Gmail?

De eenvoudigste manier om de Grote Firewall van China te omzeilen is om uw verkeer van de Chinese internetservers te verbergen. Om dit te doen moet u versleuteling gebruiken vanaf het eerste moment dat u online komt.

VPNs stellen u in staat om precies dat te doen, door alle apparaten die u gebruikt te versleutelen, zoals computers, laptops, smartphones, en tablets. Met een VPN kunt u versleutelingen gebruiken om uw online activiteiten te verbergen vanaf het moment dat u verbinding maakt met het internet. De firewall kan geen toegang tot de websites tegenhouden, omdat het niet weet welke websites u bezoekt.

Ons team heeft alle beste VPN diensten onderzocht, maar China is een unieke uitdaging. De Chinese overheid hebben toegang tot sommige VPN aanbieders kunnen tegenhouden, dus we hebben extra aandacht besteed om te kijken welke VPNs op dit moment in China gebruikt kunnen worden.

Top VPN aanbieders om toegang te krijgen tot Gmail in China

Belangrijk! VPN's die niet zijn goedgekeurd door de overheid zijn illegaal in China. Hoewel er geen openbare meldingen zijn van toeristen die bestraft worden voor het gebruik ervan, moet je je wel bewust zijn van de wetten en regels. Gezien de steeds veranderende VPN-beperkingen in China, kunnen VPN's af en toe te maken krijgen met functionele storingen. Hoewel alle VPN-diensten periodes van downtime kunnen hebben, bleken de VPN's die we hier hebben getest en genoemd het meest betrouwbaar.

Rang
Aanbieder
Onze Score
Korting
Bezoek site
1
medal
9.9 /10
9.9 Onze Score
Bespaar 49%!
2
9.7 /10
9.7 Onze Score
Bespaar 59%!
3
9.5 /10
9.5 Onze Score
Bespaar 85%!

Degenen die momenteel in China zijn kunnen moeite hebben om deze sites te bezoeken. Dit is vanwege het feit dat de Chinese overheid toegang tot de sites van de VPNs kan afsluiten. In elk geval is het het waard om te kijken of u ze kunt gebruiken. Degenen die nog niet in China zijn aangekomen worden geadviseerd om een van deze VPNs van te voren te installeren, zodat u problemen kunt voorkomen. Deze VPNs zijn weergegeven in volgorde van kwaliteit, beginnend met de beste. Elke VPN heeft zijn sterke punten, maar ze kunnen allemaal op dit moment in China gebruikt worden om de censuur van de Chinese overheid te omzeilen.

Als u anderen wilt helpen om internetcensuur te omzeilen, kunt u dit artikel delen! 

Privacywaarschuwing!

Je data wordt blootgesteld aan de websites die je bezoekt!

Uw IP-adres:

Uw locatie:

Uw internetprovider:

De bovenstaande informatie kan worden gebruikt om u te volgen, u te targeten voor advertenties en te controleren wat u online doet.

VPN's kunnen u helpen deze informatie voor websites te verbergen, zodat u te allen tijde bent beschermd. Wij raden ExpressVPN aan - de nummer 1 VPN van meer dan 350 providers die we hebben getest. ExpressVPN biedt versleuteling van militair niveau en privacyfuncties die uw digitale veiligheid garanderen en heeft momenteel 49% korting.

Bezoek ExpressVPN

We beoordelen aanbieders op basis van strenge tests en onderzoek, maar houden ook rekening met je feedback en onze affiliate commissie met aanbieders. Sommige aanbieders zijn eigendom van ons moederbedrijf.
Meer informatie
vpnMentor werd in 2014 opgericht als een onafhankelijke site, die VPN-diensten beoordeelt en privacy gerelateerde verhalen publiceert. In samenwerking met Kape Technologies PLC blijft ons team van honderden cyberbeveiligingsonderzoekers, schrijvers en redacteuren lezers helpen met het vechten voor hun online vrijheid. Kape Technologies PLC is ook eigenaar van ExpressVPN, CyberGhost en Private Internet Access, die mogelijk op deze website worden gerangschikt en beoordeeld. Aangenomen wordt dat de beoordelingen die op vpnMentor zijn gepubliceerd op de datum van elk artikel accuraat zijn en zijn geschreven volgens onze strikte beoordelingsnormen, die prioriteit geven aan het onafhankelijke, professionele en eerlijke onderzoek van de recensent, rekening houdend met de technische mogelijkheden en kwaliteiten van het product samen met de commerciële waarde ervan voor gebruikers. Bij de ranglijsten en reviews die wij publiceren, kan ook rekening worden gehouden met het hierboven genoemde gemeenschappelijke eigendom en de partnercommissies, die wij verdienen voor aankopen via links op onze website. We beoordelen niet alle VPN-providers en aangenomen wordt dat de informatie op de datum van elk artikel accuraat is.

Over de Auteur

Anonieme experts die voor vpnMentor schrijven, maar hun identiteit geheim houden.

Vond je dit artikel leuk? Geef een beoordeling!
Ik vond het verschrikkelijk Ik vond het echt niet leuk Het was redelijk Best goed! Ik vond het geweldig!
van 10 - Beoordeeld door gebruikers
Bedankt voor je feedback.