We beoordelen aanbieders op basis van strenge tests en onderzoek, maar houden ook rekening met je feedback en onze affiliate commissie met aanbieders. Sommige aanbieders zijn eigendom van ons moederbedrijf.
Meer informatie
vpnMentor werd in 2014 opgericht met als doel VPN-diensten te evalueren en privacygerelateerde artikelen te bespreken. Op dit moment helpt ons team van honderden cybersecurity-onderzoekers, schrijvers en redacteuren lezers nog steeds bij het verdedigen van hun online vrijheid. Dit doen we in samenwerking met Kape Technologies PLC, dat ook eigenaar is van de volgende producten: ExpressVPN, CyberGhost, ZenMate, Private Internet Access en Intego, die op deze website kunnen worden beoordeeld. We gaan ervan uit dat de reviews die op vpnMentor worden gepubliceerd accuraat zijn op de datum van elk artikel, en ze zijn geschreven volgens onze strenge beoordelingsnormen, die prioriteit geven aan een professioneel en eerlijk onderzoek door de recensent, waarbij de technische mogelijkheden en kwaliteiten van het product samen met de commerciële waarde ervan voor gebruikers worden overwogen. Bij de ranglijsten en reviews die we publiceren, kan ook rekening worden gehouden met het eerder genoemde gemeenschappelijke eigendom en de partnercommissies die we verdienen voor aankopen via links op onze website. We beoordelen niet alle VPN-providers en we gaan ervan uit dat de informatie accuraat is op de datum van elk artikel.
Openbaarmaking advertentie

vpnMentor werd in 2014 opgericht met als doel VPN-diensten te evalueren en privacygerelateerde artikelen te bespreken. Op dit moment helpt ons team van honderden cybersecurity-onderzoekers, schrijvers en redacteuren lezers nog steeds bij het verdedigen van hun online vrijheid. Dit doen we in samenwerking met Kape Technologies PLC, dat ook eigenaar is van de volgende producten: ExpressVPN, CyberGhost, ZenMate, Private Internet Access en Intego, die op deze website kunnen worden beoordeeld. We gaan ervan uit dat de reviews die op vpnMentor worden gepubliceerd accuraat zijn op de datum van elk artikel, en ze zijn geschreven volgens onze strenge beoordelingsnormen, die prioriteit geven aan een professioneel en eerlijk onderzoek door de recensent, waarbij de technische mogelijkheden en kwaliteiten van het product samen met de commerciële waarde ervan voor gebruikers worden overwogen. Bij de ranglijsten en reviews die we publiceren, kan ook rekening worden gehouden met het eerder genoemde gemeenschappelijke eigendom en de partnercommissies die we verdienen voor aankopen via links op onze website. We beoordelen niet alle VPN-providers en we gaan ervan uit dat de informatie accuraat is op de datum van elk artikel.

Hoe in 2024 vanuit Nederland Top Gear op Netflix te bekijken

Gemma Davison Bijgewerkt op 24-02-2024 Researcher Cybersecurity

Goed nieuws voor autoliefhebbers: Top Gear is nu te zien op Netflix. Helaas is het niet toegankelijk in Nederland. Top Gear is momenteel alleen beschikbaar op de Britse Netflix, wat betekent dat je een Brits IP-adres nodig hebt om ernaar te kunnen kijken.

Netflix heeft geografische blokkades om te voorkomen dat gebruikers toegang krijgen tot content van buiten hun eigen locatie. Als je niet in het VK woont, denk je misschien dat het onmogelijk is om naar Top Gear te kunnen kijken.

Er is echter een hele eenvoudige manier om dit probleem op te lossen, zodat je wel verbinding kunt maken met de Britse Netflix.

Met een premium VPN kun je verbinding maken met een server in het VK en de geografische blokkades van Netflix omzeilen, zodat je toegang hebt tot de volledige Netflix-catalogus in het VK, inclusief Top Gear.

Voor betrouwbare toegang tot de Britse Netflix is het vinden van een goede VPN geen eenvoudige opgave. Je hebt een VPN nodig die consequent geografische beperkingen en anti-VPN-technologie kan verslaan en die over de nodige snelheid en beveiliging beschikt voor een soepele en veilige streamingservaring.

In dit artikel wordt uitgelegd hoe je een VPN kunt gebruiken voor het bekijken van Top Gear op de Britse Netflix en wat de beste VPN’s hiervoor zijn.

Kijk vandaag nog naar Top Gear!

Beknopte handleiding: Hoe je vanuit Nederland Top Gear op Netflix kunt bekijken

  1. Kies een solide VPN. ExpressVPN is een geweldige keuze omdat het consequent geografische blokkades omzeilt en alles biedt wat je nodig hebt voor veilige en snelle streamingservaring.
  2. Installeer de VPN en maak verbinding met een server in het VK.
  3. Log in/registreer je bij de Britse Netflix, leun achterover en geniet van de avonturen van het Top Gear-team.

Waarom je een VPN nodig hebt om Top Gear te kunnen bekijken

De content die beschikbaar is op Netflix, verschilt van land tot land vanwege licentie- en auteursrechtkwesties. Netflix investeert veel middelen om het gebruik van VPN's (die hun geografische blokkades omzeilen) te voorkomen.

Als je je buiten het VK bevindt, moet je Netflix laten denken dat je een echt Brits IP-adres gebruikt. Niet alle VPN's kunnen dit op een betrouwbare manier doen.

Veel VPN's kunnen de anti-VPN-technologie van Netflix niet omzeilen. Als je een van deze VPN's gebruikt en buiten het VK toegang probeert te krijgen tot de Britse Netflix, krijg je de gevreesde foutmelding: "Oeps, er is iets fout gegaan... Streamingsfout." Je kunt Top Gear niet bekijken en je VPN wordt geblokkeerd.

Maar maak je geen zorgen: een krachtige VPN kan de anti-VPN-software van Netflix eenvoudig verslaan, waardoor je vanuit Nederland onbeperkte toegang hebt tot de volledige Britse catalogus.

Als je een VPN gebruikt met een indrukwekkend netwerk van servers in het VK en regelmatig bijgewerkte IP-adressen, zal Netflix veel minder snel detecteren dat je een VPN gebruikt voor het bekijken van Top Gear.

Je wilt ook een VPN met ‘obfuscated’ servers (voor extra anonimiteit), aangezien deze verbergen dat je gegevens zijn versleuteld door een VPN. Daarom kan Netflix geen onderscheid maken tussen alledaagse ‘legitieme’ data en VPN-data.

Als je meer informatie over geografische blokkering wilt, bekijk dan onze uitgebreide handleiding.

Dat is niet alles wat een VPN kan doen

Een VPN kan voor zoveel meer dingen worden gebruikt dan het ‘vervalsen’ van je IP-adres om toegang te krijgen tot streamingscontent buiten je regio.

Een solide VPN heeft sterke beveiligingsprotocollen, evenals supersnelle servers waarmee je ook kunt browsen, online winkelen, gamen en torrents kunt downloaden zonder vertraging en de angst dat je gevoelige data worden blootgesteld.

Beveiligingsfuncties waar je op moet letten bij het zoeken naar een VPN zijn onder meer versleuteling van militaire kwaliteit, een strikt beleid zonder logboekregistratie, lekvrije apps en een kill switch-functie, die voorkomt dat je data en locatie worden blootgesteld als je VPN-verbinding plotseling wegvalt.

Als je een VPN met eersteklas beveiligingsfuncties hebt, weet je zeker dat je online activiteiten worden beschermd tegen hackers en malware, zelfs wanneer je bent verbonden met onbeveiligde openbare wifi-netwerken.

Premium VPN's bieden betrouwbare klantenservice met snelle responstijden, die eventuele problemen oplossen waar je tegenaan kunt lopen bij het verbinden met Netflix of andere streamingdiensten.

De beste VPN's voor het bekijken van Top Gear

We bevelen de onderstaande drie VPN's aan voor het streamen van Top Gear op Netflix:

1. ExpressVPN — Snelle Britse servers om Top Gear in HD te kunnen bekijken

Met een indrukwekkend servernetwerk in het VK en de hoogste snelheden van alle VPN's die we hebben getest, is ExpressVPN een uitstekende keuze voor probleemloos kijken naar Top Gear.

Dankzij de innovatieve MediaSteamer-functie kun je zelfs via Netflix streamen op platforms, die geen VPN's ondersteunen, zoals smart-tv's, gameconsoles en Apple TV.

De beveiliging van ExpressVPN is vergelijkbaar met zijn snelheid. Het biedt gebruikers de beste versleuteling, ondersteuning voor OpenVPN op alle platforms, een beleid zonder logboekregistratie, DNS-lekbescherming en een kill switch.

ExpressVPN kan dan een van de duurdere VPN-services in de branche zijn, toch zijn gebruikers van mening dat de VPN het geld waard is, dankzij de betrouwbaarheid bij het omzeilen van geografische blokkades, eersteklas beveiliging en de uitstekende klantenservice.

Express VPN is een van de weinige VPN's op de markt met een Nederlandstalige app voor Windows, iOS, Android, Chrome en Firefox. Dit is geweldig, omdat je de VPN in je voorkeurstaal op al je apparaten kunt gebruiken.

Je kunt geld besparen op je abonnement door onze exclusieve kortingscode te gebruiken of je kunt de service zelf uitproberen met de 30-daagse geld-terug-garantie.

ExpressVPN kan ontgrendelen:
  • Netflix, Hulu, HBO, Amazon Prime Video, Showtime, Sling TV, DAZN en BBC iPlayer.

Ondersteunt het downloaden van torrents:

  • Ja, alle servers ondersteunen P2P-activiteiten.

ExpressVPN werkt op deze apparaten:

  • Windows, macOS, Android, iOS, Android TV, Linux, Chrome en Firefox. Het biedt ook een app voor gebruik met bepaalde routers.

3. CyberGhost — Eenvoudig te gebruiken apps voor probleemloos streamen

CyberGhost is een gebruiksvriendelijke VPN die alles in huis heeft voor een snelle en veilige streamingservaring van Top Gear. Met meer dan 11.690 servers in het VK, ben je verzekerd van een betrouwbare en stabiele verbinding met de Britse Netflix, ideaal voor het non-stop bekijken van het iconische autoprogramma.

Wanneer je verbinding maakt met Netflix (of een andere streamingdienst), zal CyberGhost je bovendien automatisch verbinden met de snelste server voor een streamingservaring zonder vertraging en bufferen.

Hoewel CyberGhost misschien niet de snelheden van ExpressVPN haalt, zou je geen problemen moeten hebben met het bekijken van content. Als je problemen ondervindt, staat de live chat klantenondersteuning klaar je te helpen.

Express VPN is een van de weinige VPN's op de markt met een Nederlandstalige app voor Windows, iOS, Android, Chrome en Firefox. Dit is geweldig, omdat je de VPN in je voorkeurstaal op al je apparaten kunt gebruiken.

Gebruikers van CyberGhost zijn dol op de eenvoud en de geavanceerde beveiligingsfuncties. Probeer het zelf met de royale 45-daagse geld-terug-garantie.

CyberGhost kan ontgrendelen:
  • Speciaal streamingprofiel met servers die zijn geoptimaliseerd voor: Netflix, BBC iPlayer, Sky Go, Comedy Central, Eurosport, ESPN en anderen.

Ondersteunt het downloaden van torrents:

  • Ja, een speciaal profiel toont landen en het aantal gebruikers.

CyberGhost werkt op deze apparaten:

  • Windows, macOS, Android, iOS, Amazon Fire Stick, Android TV, Linux en Chrome.

Veelgestelde vragen over het kijken naar Top Gear op Netflix met een VPN

Welk landen hebben Top Gear op Netflix?

Top Gear is alleen beschikbaar op de Britse Netflix. Het is niet te zien op Netflix Australië, Canada, Nieuw-Zeeland, de VS, India of andere regio's. Je hebt een VPN nodig als je vanuit Nederland naar Top Gear op Netflix wilt kijken.

Het goede nieuws is dat dit zeer eenvoudig is. Je kiest gewoon een VPN die Netflix kan ontgrendelen en servers in het VK heeft. Download de VPN, maak verbinding met een Britse server en log in op je Netflix-account - je krijgt direct toegang tot alle Top Gear-afleveringen op de Britse Netflix!

Is Top Gear te zien op Hulu?

Nee, de BBC-versie van Top Gear is niet te zien op Hulu, alleen op de Britse Netflix. Als je UK Top Gear vanuit de VS wilt kijken, kun je de Britse Netflix met een VPN ontgrendelen.

Dat gezegd hebbende, de Amerikaanse versie van Top Gear staat wel op Hulu. Dat programma wordt gepresenteerd door Tanner Foust, Adam Ferrara en Rutledge Wood in plaats van Jeremy Clarkson, Richard Hammond en James May.

Kan ik Top Gear: The Perfect Road Trip op Netflix bekijken?

Ja! Top Gear: The Perfect Road Trip is ook te zien op de Britse Netflix. Als je in het VK bent gevestigd, kun je de tweedelige special op Netflix bekijken. Als je je buiten het VK bevindt, kun je Top Gear: The Perfect Road Trip bekijken met een VPN.

Waarom worden sommige Top Gear-afleveringen van Netflix verwijderd?

Als de distributierechten van Netflix op een programma stoppen, moeten ze deze verwijderen. Netflix heeft de rechten om bepaalde seizoenen van Top Gear weer te geven, maar er is niet opnieuw onderhandeld over de rechten aan anderen en daarom ontbreken sommige seizoenen of afleveringen.

Op de Britse Netflix kun je momenteel Top Gear seizoenen 7, 9, 10, 12 en 14-22 bekijken.

Samenvatting

Investeer in een VPN van hoge kwaliteit en je zult de geografische blokkades en anti-VPN-software van Netflix met gemak kunnen omzeilen. Je krijgt niet alleen toegang tot onbeperkte content van streamingsdiensten vanuit Nederland, maar je zorgt er ook voor dat je online activiteiten veilig en privé zijn.

Als je altijd een premium VPN gebruikt als je online gaat, hoef je je nooit meer zorgen te maken over het feit dat je data in handen komen van hackers of dat je apparaten worden geïnfecteerd door malware. Je veiligheid en privacy worden beschermd, zelfs wanneer je verbinding maakt met onbeveiligde openbare wifi-netwerken.

Onze nr. 1 VPN-keuze voor het bekijken van Top Gear op Netflix is ExpressVPN, dankzij het grote netwerk van supersnelle servers in het VK en de sterke beveiligingsfuncties. Maar je hoeft ons niet op ons woord te geloven – met de 30-daagse geld-terug-garantie kun je ExpressVPN zonder risico uitproberen.

Als je het meeste uit je Netflix-abonnement wilt halen, bekijk dan ons artikel over de beste VPN’s voor het ontgrendelen van Netflix.

Geef je de voorkeur aan BBC iPlayer?

Leer hoe je een van onze andere premiumleveranciers, ExpressVPN, kunt gebruiken om toegang te krijgen tot BBC iPlayer voor het bekijken van Top Gear. Klik gewoon op de onderstaande video en geniet!

Samenvattend, de beste VPN's voor het bekijken van Top Gear in 2024 zijn...

Rang
Aanbieder
Onze Score
Korting
Bezoek site
1
medal
9.9 /10
9.9 Onze Score
Bespaar 49%!
2
9.7 /10
9.7 Onze Score
Bespaar 83%!
Privacywaarschuwing!

Je data wordt blootgesteld aan de websites die je bezoekt!

Uw IP-adres:

Uw locatie:

Uw internetprovider:

De bovenstaande informatie kan worden gebruikt om u te volgen, u te targeten voor advertenties en te controleren wat u online doet.

VPN's kunnen u helpen deze informatie voor websites te verbergen, zodat u te allen tijde bent beschermd. Wij raden ExpressVPN aan - de nummer 1 VPN van meer dan 350 providers die we hebben getest. ExpressVPN biedt versleuteling van militair niveau en privacyfuncties die uw digitale veiligheid garanderen en heeft momenteel 49% korting.

Bezoek ExpressVPN

We beoordelen aanbieders op basis van strenge tests en onderzoek, maar houden ook rekening met je feedback en onze affiliate commissie met aanbieders. Sommige aanbieders zijn eigendom van ons moederbedrijf.
Meer informatie
vpnMentor werd in 2014 opgericht met als doel VPN-diensten te evalueren en privacygerelateerde artikelen te bespreken. Op dit moment helpt ons team van honderden cybersecurity-onderzoekers, schrijvers en redacteuren lezers nog steeds bij het verdedigen van hun online vrijheid. Dit doen we in samenwerking met Kape Technologies PLC, dat ook eigenaar is van de volgende producten: ExpressVPN, CyberGhost, ZenMate, Private Internet Access en Intego, die op deze website kunnen worden beoordeeld. We gaan ervan uit dat de reviews die op vpnMentor worden gepubliceerd accuraat zijn op de datum van elk artikel, en ze zijn geschreven volgens onze strenge beoordelingsnormen, die prioriteit geven aan een professioneel en eerlijk onderzoek door de recensent, waarbij de technische mogelijkheden en kwaliteiten van het product samen met de commerciële waarde ervan voor gebruikers worden overwogen. Bij de ranglijsten en reviews die we publiceren, kan ook rekening worden gehouden met het eerder genoemde gemeenschappelijke eigendom en de partnercommissies die we verdienen voor aankopen via links op onze website. We beoordelen niet alle VPN-providers en we gaan ervan uit dat de informatie accuraat is op de datum van elk artikel.

Over de Auteur

Gemma is schrijver en researcher op het gebied van cybersecurity. Ze gelooft in digitale privacy en het creëren van een vrijer en opener internet.

Vond je dit artikel leuk? Geef een beoordeling!
Ik vond het verschrikkelijk Ik vond het echt niet leuk Het was redelijk Best goed! Ik vond het geweldig!
van 10 - Beoordeeld door gebruikers
Bedankt voor je feedback.

Voel je vrij om een reactie te geven over hoe dit artikel kan worden verbeterd. Jouw feedback is waardevol!

Laat een reactie achter

Sorry, links zijn in dit veld niet toegestaan!

Naam moet minimaal 3 letters bevatten

Dit veld mag niet meer dan 80 letters bevatten

Sorry, links zijn in dit veld niet toegestaan!

Geef een geldig e-mailadres op

Bedankt voor het geven van een reactie %%name%%!

We controleren alle reacties binnen 48 uur om er zeker van te zijn dat ze echt en niet aanstootgevend zijn. Voel je vrij om dit artikel in de tussentijd te delen.