8 Beste (in 2019 Werkende) VPN’s voor China – 2 Zijn GRATIS

Neem geen risico! China blokkeert VPN's, dus zorg ervoor dat je beschermd bent voordat je aankomt. We hebben de top 8 VPN’s, die gegarandeerd de Great Firewall van China omzeilen, getest en gecontroleerd (2 zijn gratis!). Deze beproefde VPN's zorgen ervoor dat je onbeperkt toegang hebt tot je favoriete sites en kunt streamen terwijl je in China bent.

Best VPNs for China

Of je nu naar China reist voor zaken of voor je plezier, het is belangrijk om verbonden te blijven. China heeft enkele van de strengste censuurwetten ter wereld, dus je hebt een VPN nodig om toegang te krijgen tot normale websites. We hebben een groot aantal diensten getest om de beste VPN’s voor China te vinden die echt werken.

Hoewel we digitale vrijheid in de westerse wereld vanzelfsprekend vinden, is de situatie in China heel anders. De Chinese overheid blokkeert duizenden websites die wij dagelijks gebruiken, zoals Facebook, YouTube en Twitter. Een groot aantal nieuwskanalen is geblokkeerd, evenals messaging apps en streaming diensten. In China kun je je Gmail niet checken en ook niet chatten met je vrienden op WhatsApp.

Als je dit een nachtmerrie vindt, ben je niet de enige. Reis je naar China? Dan heb je een VPN nodig.

Kies je VPN echter zorgvuldig uit. De Chinese overheid houdt niet van VPN’s, omdat ze je helpen om de censuur te omzeilen – dus probeert de overheid ze allemaal te blokkeren.

Veel VPN’s die in het verleden in China werkten, werken daar nu niet meer. Ons teamlid in China test dagelijks verschillende VPN’s, zodat we de beste VPN’s kunnen aanbevelen die momenteel in China werken.

Als je zeker wilt weten dat je in China toegang hebt tot het internet, kies dan een VPN uit deze lijst. We delen een tip over hoe je geld kunt besparen op een premium VPN voor China, en hoe je het zelfs gratis kunt krijgen.

Ook introduceren we 2 gratis VPN’s. Deze zijn niet zo goed als een betaalde dienst, maar deblokkeren wel je favoriete websites en content terwijl je in China bent.

Snel Overzicht: De 6 Beste VPN’s voor China

 1. NordVPN – NordVPN heeft servers in nabijgelegen landen en kan vrijwel alles deblokkeren (inclusief US Netflix). Het is de meest populaire keuze voor volledige internettoegang in China. Lees meer >>
 2. ExpressVPN – ExpressVPN biedt bliksemsnelle verbindingen en heeft bewezen dat het de Great Firewall kan omzeilen. Lees meer >>
 3. VyprVPN – De unieke Chameleon-technologie helpt je om VPN-blokkades te omzeilen en tegelijkertijd je verbinding privé en veilig te houden. Lees meer >>
 4. PrivateVPN – Dankzij de Stealth-modus omzeilt PrivateVPN de Great Firewall en geeft je toegang tot je favoriete sites. Lees meer >>
 5. Ivacy – Dit in Singapore gevestigd VPN heeft servers in China, maar ook in buurlanden. Lees meer >>
 6. Astrill VPN – Indrukwekkende beveiliging en deblokkeringsmogelijkheden maken van Astrill VPN een favoriet onder gebruikers in China. Lees meer >>

BELANGRIJK! Installeer je VPN op al je apparaten voordat je naar China reist. Als je eenmaal bent geland, kun je geen VPN-software meer downloaden of installeren.

Wat Moet Je Weten Over VPNs in China VOORDAT Je Gaat

 • De Chinese regering kondigde aan dat ze van plan zijn om alle VPN’s te blokkeren. Hoewel dat nog niet is gebeurd, gaat het hardhandig optreden tegen VPN’s door.
 • Hoewel het in strijd is met de wet dat VPN-bedrijven zonder toestemming van de overheid in China opereren, is het gebruik van VPN’s nog steeds legaal.
 • China heeft bijna alle VPN-apps uit de Apple App Store verwijderd. Google Play is, net als de meeste andere Google-services, geblokkeerd.
 • Op dit moment werken de meeste VPN’s niet in China – zelfs niet als ze dat in het verleden wel deden.
 • Om een VPN in China te gebruiken, MOET je het installeren op je computer of mobiel VOORDAT je er bent.
 • Klik hier om te controleren of een website in China geblokkeerd is.

Neem geen risico met de strenge wetten en handhaving van de Chinese overheid. De VPN’s in onze lijst geven je niet alleen gegarandeerd onbeperkt toegang tot het internet. Ze bieden ook de beste veiligheid.

Het gebruik van het internet in China zonder de bescherming van een VPN is zelfs gevaarlijk. Daarom hebben we een lijst samengesteld van de beste en veiligste VPN’s voor China. Een goed VPN maskeert je identiteit en versleutelt al je online activiteiten, waardoor je gegevens beschermd zijn tegen de overheid en andere nieuwsgierige blikken.

Wat Heeft een VPN voor China Nodig

Je weet nu dat je een VPN nodig hebt als je gebruik wilt maken van het internet in China. Ook weet je dat niet alle VPN’s in China werken, dus kies er een uit dat de censuurwetten omzeilt en je beschermt.

Onze criteria voor de beste VPN’s voor China zijn:

 • Mogelijkheid om de Great Firewall van China te omzeilen. Deze firewall is een van de meest geavanceerde censuursystemen ter wereld. Voor de meeste VPN’s is het omzeilen een uitdaging, zo niet helemaal onmogelijk.
 • Hoge snelheden. Onbeperkt toegang tot het internet betekent niet dat je naar een leeg scherm kijkt terwijl je wacht tot je favoriete websites zijn geladen. Sommige VPN’s vertragen je verbinding in China aanzienlijk, dus we hebben alleen diensten gekozen die onze strenge snelheidstests doorstaan.
 • Servers in buurlanden. Een van de beste manieren om een snelle verbinding in China te krijgen is om verbinding te maken met een server in een nabijgelegen land, zoals Japan of Hong Kong (dat niet dezelfde internetwetten heeft).
 • Geavanceerde encryptie. Je moet zeker weten dat je identiteit en privégegevens privé blijven. Middelmatige, verouderde encryptie-technologie is niet voldoende om je in China te beschermen.
 • Kill switch. Deze belangrijke beveiligingsfunctie koppelt je direct los van het internet als je VPN de verbinding verbreekt. Dit houdt je identiteit en IP-adres te allen tijde veilig.
 • Gebruiksgemak. De VPN’s in onze lijst zijn gebruiksvriendelijk en intuïtief, zodat je een stressvrije ervaring hebt, zelfs als je nog nooit een VPN hebt gebruikt. Ze zijn allemaal eenvoudig te installeren en in te stellen – er is geen technische achtergrond vereist.

De 6 Beste Betrouwbare VPN’s Die in China Werken

We hebben alle VPN’s die we aanbevelen getest en gecontroleerd. Je kunt met deze VPN’s rekenen op een veilige en onbeperkte internettoegang in China.

1. NordVPN

 • De hoogste veiligheidsnormen
 • Meerdere servers in landen rond China
 • Betaalbaar
 • 24/7 live chat klantenondersteuning
 • Website beschikbaar in vereenvoudigd Chinees

Met zijn militaire encryptie en de mogelijkheid om de Great Firewall met gemak te omzeilen, is NordVPN onze beste keuze voor internetgebruik in China.

Dit super betrouwbaar VPN heeft servers in 10 Aziatisch-Pacifische landen in de buurt van China, waaronder 40+ in Hong Kong en 80+ in Japan. Dit betekent dat je gegarandeerd hoge verbindingssnelheden hebt.

Als je problemen ondervindt bij het aansluiten, is er de optie ‘Obfuscated Servers’ in het instellingenmenu. Dit opent een alternatieve lijst van servers die specifiek zijn geconfigureerd voor gebieden met zware beperkingen.

De vriendelijke 24/7 live chat ondersteuning is altijd aanwezig en helpt je graag verder. Geen wonder dat dit VPN zo populair is onder gebruikers.

Als je nog steeds niet zeker weet of NordVPN geschikt is voor jou, profiteer dan van de 30-dagen ‘niet-goed-geld-terug’-garantie en probeer het zonder risico uit.

Bekijk NordVPN Aanbiedingen

2. ExpressVPN

 • Consequent op nummer 1 in de wekelijkse snelheidstests
 • Heeft meer dan 3.000 servers in meer dan 90 landen, waaronder veel locaties in de buurt van China
 • Uitstekende klantenservice
 • Prijziger dan andere VPN’s, maar je krijgt veel waar voor je geld

ExpressVPN is een populaire keuze voor China. Het heeft bliksemsnelle verbindingen en omzeilt consequent de Great Firewall van China.

Het indrukwekkende servernetwerk van dit VPN bestrijkt 148+ locaties over de hele wereld, waaronder landen in de buurt van China zoals Hong Kong, Japan, Zuid-Korea, Taiwan, Thailand en Vietnam. Dit zorgt voor snellere verbindingssnelheden.

Bovendien neemt ExpressVPN je privacy serieus en biedt geavanceerde beveiligingsfuncties en een strikt no-logs beleid.

Het biedt klantenondersteuning in verschillende talen, waardoor het een favoriet is onder gebruikers over de hele wereld.

ExpressVPN heeft een 30 dagen ‘niet-goed-geld-terug’-garantie zonder dat er vragen worden gesteld. Zo kun je een van de beste VPN’s gratis uitproberen.

Bekijk ExpressVPN Aanbiedingen

3. VyprVPN

 • Servers in buurlanden voor snelle verbindingssnelheden
 • Unieke Chameleon-technologie
 • Beschikbaar voor aankoop vanuit China

VyprVPN is trots op zijn eigen Chameleon-technologie. Dit verdraait OpenVPN data via deep packet inspection (DPI) zodat de signature niet herkend wordt. In lekentaal betekent dit dat het gemakkelijk de Great Firewall van China kan omzeilen.

VyprVPN biedt een gratis proefperiode van 3 dagen als je hun service wil testen voordat je iets koopt.

Bekijk VyprVPN Aanbiedingen

4. PrivateVPN

 • Speciale Stealth-modus die de Great Firewall van China kan omzeilen
 • Servers in het nabijgelegen Hong Kong zorgen voor snelle verbindingssnelheden
 • No-logs beleid

PrivateVPN biedt fatsoenlijke snelheden en geavanceerde encryptie. Het heeft ook servers in lokale landen, zoals Hong Kong, Japan en Singapore.

Hoewel PrivateVPN niet zoveel functies biedt als andere VPN’s in deze lijst, omzeilt het alsnog de Chinese firewall, en dat is geen geringe prestatie. Gebruik de nieuwste versies van de apps, want die hebben een Stealth-modus die je VPN-verkeer verbergt. Het is een goed idee om voor je reis contact op te nemen met de klantenservice om te vragen met welke servers je verbinding moet maken in China.

Lees wat gebruikers van PrivateVPN vinden. Als je het zelf wilt uitproberen, is er een 7-daagse gratis proefversie en een 30 dagen ‘niet-goed-geld-terug’-garantie.

Bekijk PrivateVPN Aanbiedingen

5. Ivacy

ivacy-devices
 • Servers in China en de buurlanden
 • Hoge snelheden
 • Geavanceerde beveiligingsfuncties

Ivacy is een budgetvriendelijk VPN dat de Great Firewall omzeilt. Als je verbindingsproblemen ondervindt, kun je protocollen wijzigen via het instellingenmenu.

Ivacy is gebaseerd in Singapore, maar heeft servers in Shanghai, China. Als je probeert om de Great Firewall te omzeilen vanuit China, moet je verbinding maken met een server in een buurland. Als je je buiten China bevindt en verbinding moet maken met een Chinese server voor marktonderzoek of andere doeleinden, kan dit een goede oplossing zijn.

Ivacy biedt alle essentiële beveiligingsfuncties, zoals geavanceerde encryptie en een kill switch, en heeft apps voor alle belangrijke apparaten. Klik hier om de ervaringen van echte gebruikers te lezen. Helaas meldden onze gebruikers dat het product en de beveiliging van Ivacy niet zo goed zijn als die van de concurrentie.

Ivacy’s abonnement van 1 maand wordt geleverd met een ‘niet-goed-geld-terug’-garantie van 7 dagen, hoewel de langere abonnementen worden geleverd met een garantie van 30 dagen.

Bekijk Ivacy Deals

6. Astrill VPN

astrill devices
 • Omzeilt de Great Firewall
 • Ongelimiteerd apparaten verbinden met één account
 • Gemakkelijk te gebruiken

Astrill VPN neemt je privacy serieus en biedt geavanceerde beveiligingsfuncties en een no-logs beleid. Het heeft meerdere beveiligingsprotocollen, zodat het je goed beschermt in China. Het biedt apps voor alle belangrijke apparaten.

Het netwerk van Astrill VPN biedt meer dan 320 servers in meer dan 65 landen, waaronder nabijgelegen landen als Hong Kong en Japan. Het krijgt over het algemeen positieve recensies.

Het bedrijf biedt een 7-daagse gratis proefversie aan, maar helaas is de gratis proefversie niet beschikbaar in China. Er is een 7-daags terugbetalingsbeleid, maar alleen onder bepaalde voorwaarden. Als je zeker wilt weten dat je je geld terugkrijgt, kun je beter kiezen voor NordVPN of een van de andere VPN’s in deze lijst.

Bekijk AstrillVPN Deals

Onze Aanbevolen Gratis VPN’s

We hebben ook een aantal gratis VPN’s getest en we hebben er twee gevonden die in China werken. Deze twee bieden weliswaar een aanvaardbare bescherming, maar we raden je toch aan om voorzichtig te zijn. Gratis VPN’s zijn niet zo veilig, snel of betrouwbaar als betaalde premium diensten. Ze zijn gevoeliger voor lekken en hacks en bieden niet dezelfde indrukwekkende beveiligingsfuncties.

7. Hotspot Shield VPN

 • Militaire encryptie
 • Volledige internetvrijheid
 • Ondersteunt alle platformen

Dankzij de enorme en supersnelle serverbasis werkt Hotspot Shield goed in China. Het slaagt er zelfs in om je favoriete inhoud te deblokkeren. Hotspot Shield neemt je privacy serieus en gebruikt ondoordringbare militaire encryptie om je gegevens te beveiligen.

Hotspot Shield biedt multi-platform compatibiliteit en geavanceerde beveiligingsprotocollen. Maar pas op. Ze houden gedeeltelijk logs bij, iets wat de meeste veiligheidsbewuste gebruikers zorgen baart.

Al met al is het geen wonder dat deze gratis provider zoveel positieve recensies heeft.

8. Windscribe VPN

 • Sterke encryptie en gegevensbescherming
 • Servers in het nabijgelegen Hong Kong
 • No-logs beleid

Windscribe heeft servers over de hele wereld. Terwijl de gratis versie bepaalt met welke van deze servers je verbinding kunt maken, krijg je gegarandeerd toegang tot de servers in Hong Kong.

Windscribe maakt gebruik van de meest krachtige encryptie, houdt zich aan het no-logs beleid en gebruikt R.O.B.E.R.T.; een functie die malware en advertenties op al je apparaten blokkeert. Het is compatibel met meerdere apparaten.

Gezien het feit dat dit VPN gratis is, is het aantal functies dat het gebruikers biedt erg bijzonder.Lees wat gebruikers van Windscribe VPN vinden

Deze VPN’s Werken Niet in China

Tegenwoordig kunnen de meeste VPN’s de Great Firewall van China niet meer omzeilen – zelfs VPN’s die daar in het verleden wel hebben gewerkt. Als je zeker wilt weten dat je onbeperkt internettoegang krijgt in China, vermijd dan deze VPN’s:

CyberGhost – Hoewel het een uitstekend VPN is voor de meeste doeleinden, werkt CyberGhost momenteel niet in China.

Trust.Zone – Dit VPN is niet langer in staat om de censuur van China te omzeilen.

PureVPN – Hoewel we het in het verleden hebben aanbevolen, werkt PureVPN niet meer in China. Hoewel ons team een oplossing probeert te vinden, weten we nog niet wanneer de dienst wel weer gaat werken.

Hoe Krijg Je een Gratis VPN voor China

Het is je wellicht opgevallen dat de meeste VPN’s in onze lijst gratis proefversies of ‘niet-goed-geld-terug’-garanties bieden. Als je maar voor korte tijd reist, kun je je abonnement altijd opzeggen wanneer je thuiskomt.

Maar als je eenmaal gewend bent aan alle voordelen van een premium VPN-dienst, wil je deze misschien ook thuis blijven gebruiken.

Voordat je je aanmeldt voor een VPN-dienst, check dan eerst onze couponpagina voor de meest recente aanbiedingen van VPN’s op dit moment.

Als je meer wilt weten over VPN’s, hoe ze werken en wat ze voor je kunnen doen, is onze VPN newbie guide een goede plek om te beginnen.

Ontvang nu 75% korting op NordVPN!

Dit vind je misschien ook interessant:

Was dit nuttig? Deel het!
Wacht! Nord biedt 75% korting op hun VPN