We beoordelen aanbieders op basis van strenge tests en onderzoek, maar houden ook rekening met je feedback en onze affiliate commissie met aanbieders. Sommige aanbieders zijn eigendom van ons moederbedrijf.
Meer informatie
vpnMentor werd in 2014 opgericht met als doel VPN-diensten te evalueren en privacygerelateerde artikelen te bespreken. Op dit moment helpt ons team van honderden cybersecurity-onderzoekers, schrijvers en redacteuren lezers nog steeds bij het verdedigen van hun online vrijheid. Dit doen we in samenwerking met Kape Technologies PLC, dat ook eigenaar is van de volgende producten: ExpressVPN, CyberGhost, ZenMate, Private Internet Access en Intego, die op deze website kunnen worden beoordeeld. We gaan ervan uit dat de reviews die op vpnMentor worden gepubliceerd accuraat zijn op de datum van elk artikel, en ze zijn geschreven volgens onze strenge beoordelingsnormen, die prioriteit geven aan een professioneel en eerlijk onderzoek door de recensent, waarbij de technische mogelijkheden en kwaliteiten van het product samen met de commerciële waarde ervan voor gebruikers worden overwogen. Bij de ranglijsten en reviews die we publiceren, kan ook rekening worden gehouden met het eerder genoemde gemeenschappelijke eigendom en de partnercommissies die we verdienen voor aankopen via links op onze website. We beoordelen niet alle VPN-providers en we gaan ervan uit dat de informatie accuraat is op de datum van elk artikel.
Openbaarmaking advertentie

vpnMentor werd in 2014 opgericht met als doel VPN-diensten te evalueren en privacygerelateerde artikelen te bespreken. Op dit moment helpt ons team van honderden cybersecurity-onderzoekers, schrijvers en redacteuren lezers nog steeds bij het verdedigen van hun online vrijheid. Dit doen we in samenwerking met Kape Technologies PLC, dat ook eigenaar is van de volgende producten: ExpressVPN, CyberGhost, ZenMate, Private Internet Access en Intego, die op deze website kunnen worden beoordeeld. We gaan ervan uit dat de reviews die op vpnMentor worden gepubliceerd accuraat zijn op de datum van elk artikel, en ze zijn geschreven volgens onze strenge beoordelingsnormen, die prioriteit geven aan een professioneel en eerlijk onderzoek door de recensent, waarbij de technische mogelijkheden en kwaliteiten van het product samen met de commerciële waarde ervan voor gebruikers worden overwogen. Bij de ranglijsten en reviews die we publiceren, kan ook rekening worden gehouden met het eerder genoemde gemeenschappelijke eigendom en de partnercommissies die we verdienen voor aankopen via links op onze website. We beoordelen niet alle VPN-providers en we gaan ervan uit dat de informatie accuraat is op de datum van elk artikel.

Beste en goedkoopste alternatieven voor CyberGhost in 2024

Kate Veale Bijgewerkt op 18-02-2024 Senior redactrice

CyberGhost is een van de meest dynamische VPN's die er op de markt is. Met een wereldwijd netwerk van meer dan 11.690+ servers en de beste versleuteling voor gegevens is het een van de VPN's die het beste wordt beoordeeld.

Maar alleen het feit dat wij CyberGhost een goede provider vinden, hoeft nog niet te betekenen dat dit de VPN-dienst is die het best bij je past. CyberGhost kan blokkades op basis van je geografische locatie omzeilen, maar de dienst werkt bijvoorbeeld niet in China. Dus als je de Grote Firewall van China wilt omzeilen, zul je voor een andere optie moeten kiezen.

Elke VPN-provider biedt een aantal andere en unieke functies. Wil je voor de eerste keer een VPN gaan gebruiken of heb je CyberGhost al uitgeprobeerd en ben je op zoek naar iets anders? In dat geval zijn er veel andere mogelijkheden die je kunt ontdekken.

Hieronder zullen we de sterke en zwakke punten van CyberGhost bespreken en een overzicht geven van de functies die andere VPN's te bieden hebben. Hierdoor kun je de VPN-dienst kiezen die het best bij je past en over alle functies beschikt die je wilt gebruiken.

Het grootste voordeel is dat de meeste zeer goede VPN-providers een gratis proefperiode of geld-terug-garantie (of een combinatie van beide!) bieden zodat je de diensten zonder risico kunt uitproberen en kunt uitzoeken welke dienst aan al je wensen voldoet.

Beste VPN's als alternatief voor CyberGhost - kort overzicht

  1. ExpressVPN - Als snelheid en privacy voor jou de hoogste prioriteit hebben, dan is ExpressVPN voor jou de beste provider. Dankzij de razendsnelle verbindingen, onbeperkte bandbreedte en een keuze uit 148 virtuele locaties over de hele wereld, zul je bijna nooit meer met online beperkingen te maken krijgen.
  2. VyprVPN - VyprVPN is een razendsnelle dienst die je snelheid of bandbreedte niet beperkt. Dankzij de geavanceerde technologie kunnen alle soorten anti-VPN-software worden omzeild waardoor je geen last hebt van online censuur en inhoud van Netflix snel kunt ontgrendelen.
  3. TunnelBear - TunnelBear is een veelzijdige maar eenvoudige VPN en beschikt over een eenvoudige interface waarbij de beer een terugkomend thema is. Verder beschikt de provider over de innovatieve GhostBear-modus die voorkomt dat er deep packet inspection kan worden uitgevoerd. Als je voor het abonnement Little Bear kiest, kun je elke maand van 500 MB gratis data gebruikmaken.
  4. Private Internet Access - Private Internet Access Private is een provider die zich voornamelijk op privacy en veiligheid richt. Ondanks het feit dat er weinig reclame voor de dienst is gemaakt, is het toch een van de populairste providers ter wereld uitgegroeid. Als je online activiteiten uitvoert, ben je dankzij de ingebouwde advertentie- en malware-blockers extra beveiligd.

Waar je op moet letten als je voor een andere VPN dan CyberGhost wilt kiezen

CyberGhost biedt gebruikers een aantal geweldige functies, zoals beveiliging en versleuteling van de hoogste kwaliteit, een onbeperkte bandbreedte en superhoge snelheden. Dus als je op zoek naar een andere optie bent, dien je voor een dienst te kiezen die deze belangrijke functies ook te bieden heeft.

De belangrijkste kenmerken - beveiliging, privacy, snelheid van het netwerk en de mogelijkheid om geblokkeerde inhoud te ontgrendelen

Het is belangrijk om te kiezen voor een VPN die je gegevens beveiligt met versleuteling van militaire kwaliteit en een strikt beleid heeft waarbij geen logboeken worden opgeslagen zodat je browsegeschiedenis niet in verkeerde handen kan vallen.

Verder is het een groot voordeel wanneer een provider een onbeperkte bandbreedte en verbindingen met hoge snelheden biedt. Dit geldt met name als je een VPN wilt gebruiken om muziek en video's te streamen.

Als je toegang tot inhoud van bijvoorbeeld Netflix en HBO wilt krijgen die op basis van je geografische locatie wordt geblokkeerd, dient de VPN te beschikken over servers in het land waar de inhoud beschikbaar is. Als je bijvoorbeeld de meest recente aflevering van Last Week Tonight wilt bekijken, dien je verbinding met een server in de VS te maken om dit programma van HBO te deblokkeren.

Maar de Amerikaanse versie van Netflix en Sky Go gebruiken technologieën om het gebruik van VPN's te detecteren. Daarom is het niet voldoende wanneer een VPN-provider over een of meerdere servers in de VS beschikt om te garanderen dat je toegang tot deze inhoud kunt krijgen. De VPN dient geavanceerde functies te bieden om VPN-blokkades te kunnen omzeilen en alleen de beste diensten beschikken over deze opties.

In de meeste gevallen geldt dat hoe meer servers een VPN gebruikt, hoe kleiner de kans is dat je met overbelasting van de server en lage snelheden te maken krijgt. (Al zijn er een aantal uitzonderingen op deze regel).

Voor dagelijkse zaken zoals internetbankieren, kun je het best verbinding maken met een server die zich in de buurt van je fysieke locatie bevindt. Diensten zoals PayPal en verschillende banken zullen het als een verdachte activiteit zien als je via een buitenlandse server inlogt. Bekijk onze handleiding met de beste VPN's voor PayPal voor meer informatie hierover.

Als je verbinding maakt met een server die zich dicht bij je daadwerkelijke locatie bevindt, kun je daarnaast van de hoogst mogelijke snelheden gebruikmaken. Hoe groter de afstand tussen je fysieke locatie en de server, des te langzamer je snelheden over het algemeen zullen zijn.

Extra functies die de beste VPN's te bieden hebben

Alle VPN's die op onze lijst met de beste diensten voorkomen, bieden je de functies de we hierboven hebben beschreven. Dit zijn een aantal aanvullende functies die de beste VPN's van elkaar onderscheiden.

NAT-firewall

Een NAT-firewall is een extra beveiligingslaag die hackers blokkeert door je apparaat te scannen en verzoeken voor de verbinding te verzenden. Als je deze optie in combinatie met een VPN gebruikt, is een NAT-firewall een van de krachtigste beveiligingsfuncties om je apparaat te beschermen.

CyberGhost biedt geen bescherming door middel van een NAT-firewall, maar VypyrVPN bieden deze functies standaard als je een abonnement afsluit.

Speciale IP-adressen

Veel websites met geoblokkades maken gebruik van anti-VPN-software om gedeelde IP-adressen die bij VPN-servers horen te detecteren en blokkeren. Als meerdere mensen via hetzelfde IP-adres toegang tot de website krijgen, zal de software ervoor zorgen dat dit IP-adres op een zwarte lijst wordt gezet. Dit is een van de redenen is waarom zeer weinig VPN's inhoud van Netflix kunnen deblokkeren.

Een speciaal IP-adres wordt alleen door jou gebruikt en niemand anders die een VPN gebruikt, kan hier toegang tot krijgen. Dat maakt het zeer onwaarschijnlijk dat anti-VPN-software je IP-adres kan blokkeren. Speciale IP-adressen worden niet door CyberGhost aangeboden, maar Private Internet Access biedt je de mogelijk om een dergelijk adres tegen een meerprijs aan te schaffen.

Split tunneling

Als je op kantoor werkt of thuis een draadloos netwerk gebruikt om verbinding met je printer of scanner te maken, zorgt een VPN met een functie voor split tunneling ervoor dat de lokale verbinding actief blijft terwijl je online activiteiten door de VPN beveiligd blijven.

Met split tunneling kun je bepalen welk verkeer via je VPN-tunnel wordt verstuurd, zodat je rechtstreeks toegang hebt tot lokale apparaten en websites die je vertrouwt. Er zijn maar weinig VPN's die over deze optie beschikken, maar ExpressVPN biedt deze functie standaard aan.

De beste alternatieven voor CyberGhost en waarom we dit goede diensten vinden

1. ExpressVPN

ExpressVPN is een van de snelste VPN's die er beschikbaar zijn. Sterker nog, deze provider leverde tijdens onze snelheidstest de beste prestaties! Dankzij de onbeperkte bandbreedte en eenvoudige gebruikersinterface is het een enorm makkelijk om je persoonlijke gegevens met ExpressVPN te beschermen.

CyberGhost beschikt over veel servers die zich in 100+ landen bevinden, maar het netwerk van ExpressVPN is met meer dan 3.000 servers in 100 landen nog veel uitgebreider.

En in tegenstelling tot CyberGhost biedt ExpressVPN split tunneling. Hoewel dit voor de meeste particuliere gebruikers niet de hoogste prioriteit heeft, is split tunneling een zeer handige functie als je op kantoor of thuis gebruik van een groot netwerk maakt.

ExpressVPN biedt voor alle diensten een geld-terug-garantie van 30 dagen waarbij je geen reden voor het verzoek voor terugbetaling hoeft te geven. Daarnaast kun je de VPN 7 dagen gratis op al je Android- en iOS-apparaten testen. Er is geen betere manier om deze VPN die de hoogste beoordelingen krijgt zelf te testen.

Dit vinden wij de grootste voordelen van ExpressVPN:

  • Innovatieve functie voor split-tunneling die ervoor zorgt dat je apparaten met het lokale netwerk verbonden blijven
  • Klantenservice die 24/7 beschikbaar is via de live chat
  • Kan inhoud van streamingplatforms zoals Netflix en de BBC iPlayer deblokkeren
Aanbieding ExpressVPN Juni 2024: Voor beperkte tijd kun je een ExpressVPN- abonnement krijgen met tot wel 49% korting! Mis het niet!

2. VyprVPN

De Chameleon-technologie van VyprVPN zorgt ervoor dat je de anti-VPN-software van streamingdiensten zoals Netflix kunt omzeilen. De dienst is snel en veilig en je kunt gebruikmaken van een onbeperkte bandbreedte via meer dan 700 servers die zich over de hele wereld bevinden.

Naast versleuteling van militaire kwaliteit wordt je apparaat door een NAT-firewall beschermd.

Het servernetwerk is in vergelijking met CyberGhost relatief klein, maar VyprVPN heeft ieder server die wordt gebruikt in eigen beheer. Hierdoor levert de provider op het gebied van verbindingssnelheid en betrouwbaarheid duidelijk betere prestaties.

Je kunt alle diensten van deze toonaangevende VPN zelf ervaren door van de gratis proefperiode van 3 dagen en de geld-terug-garantie van 30 dagen te profiteren.

Dit vinden wij de grootste voordelen van VyprVPN:

  • Werkt in combinatie met Netflix
  • Apps voor bijna elk platform
  • NAT-firewall voor extra beveiliging

3. TunnelBear

TunnelBear is een van de populairste en meest transparante VPN's die er beschikbaar zijn. Het is niet alleen eenvoudig te gebruiken, maar de creatieve interface met de beer als thema zal ook een lach op je gezicht toveren.

Maar belangrijker zijn de beveiligingsfuncties van hoge kwaliteit zoals 256-bit-versleuteling en de optie Always On-bescherming die ervoor zorgen dat je verbinding altijd beschermd is.

Het grootste verschil tussen CyberGhost en TunnelBear is de innovatieve GhostBear-modus die TunnelBear biedt.

GhostBear biedt je de mogelijkheid om online censuur te voorkomen. Daarnaast kan er geen DPI (deep packet inspection) worden uitgevoerd omdat je versleutelde gegevens door de VPN worden omgezet in gegevens die er als normaal internetverkeer uitzien. Hierdoor heb je tevens de mogelijkheid om de Grote Firewall van China te omzeilen.

Hoewel de provider over een kleiner servernetwerk dan CyberGhost beschikt, kun je met deze VPN verbinding met servers over de hele wereld zoals servers in de VS maken.

Je kunt TunnelBear gratis uitproberen door voor de gratis versie Little Beer met een maandelijkse datalimiet van 500 MB te kiezen. Dit is geen grote databundel, maar het biedt je wel de mogelijkheid om de prestaties van deze VPN zelf uit te testen.

4. Private Internet Access

Private Internet Access (PIA) is gericht op het beschermen van je online privacy en biedt je onbeperkt en supersnel toegang tot internet. Verder biedt de provider ondersteuning voor het delen van P2P-bestanden, installatie met slechts één klik en servers op 52 locaties over de hele wereld.

Naast 256-bit-versleuteling en een automatische kill-schakelaar, beschermt PIA je apparaat met een ingebouwde advertentie- en malware-blocker om te voorkomen dat bijvoorbeeld hackers toegang tot je persoonlijke gegevens kunnen krijgen.

PIA heeft apps voor Windows, Mac, iOS, Android en routers en biedt je de mogelijkheid om met maximaal vijf apparaten tegelijk verbinding te maken. Vanwege al deze geweldige functies is het niet moeilijk om te begrijpen waarom Private Internet Access een van de populairste VPN's ter wereld is.

Het grootste verschil tussen PIA en CyberGhost is de prijs. Voor een VPN die enorm veelzijdig is, hanteert PIA zeer lage prijzen waardoor het een uitstekende optie is als je op zoek naar voordelige VPN-dienst bent.

Je kunt de dienst zelf risicoloos proberen door van de niet-goed-geld-terug-garantie van 30 dagen te profiteren.

Juni 2024 Update: PIA heeft meestal geen deals of kortingen (het is al zo betaalbaar), maar je kunt nu een nieuw abonnement krijgen voor een waanzinnige korting van 82%!

Samenvatting

Je mag ongeacht je persoonlijke wensen van een zeer goede VPN verwachten dat de dienst beveiligingsfuncties van hoge kwaliteit, snelle verbindingen en een onbeperkte bandbreedte biedt. Als je in plaats van CyberGhost naar een andere provider op zoek bent, dien je er dus op te letten dat een VPN-dienst over deze opties beschikt.

Hoewel CyberGhost een provider is die zeer goede beoordelingen krijgt, is het mogelijk dat een van de andere zeer goede diensten voor jou de beste keuze is.

Welke VPN je ook kiest, één ding is zeker: je moet niet meer betalen dan nodig is. Om ervoor te zorgen dat dit niet zal gebeuren, verzamelen we voortdurend de beste aanbiedingen die er voor elke betrouwbare VPN-dienst beschikbaar zijn.

Om samen te vatten, zijn de beste alternatieve VPN's voor CyberGhost...

Rang
Aanbieder
Onze Score
Korting
Bezoek site
1
medal
9.9 /10
9.9 Onze Score
Bespaar 49%!
2
9.0 /10
9.0 Onze Score
Bespaar 50%!
3
9.0 /10
9.0 Onze Score
Bespaar 67%!
Privacywaarschuwing!

Je data wordt blootgesteld aan de websites die je bezoekt!

Uw IP-adres:

Uw locatie:

Uw internetprovider:

De bovenstaande informatie kan worden gebruikt om u te volgen, u te targeten voor advertenties en te controleren wat u online doet.

VPN's kunnen u helpen deze informatie voor websites te verbergen, zodat u te allen tijde bent beschermd. Wij raden ExpressVPN aan - de nummer 1 VPN van meer dan 350 providers die we hebben getest. ExpressVPN biedt versleuteling van militair niveau en privacyfuncties die uw digitale veiligheid garanderen en heeft momenteel 49% korting.

Bezoek ExpressVPN

We beoordelen aanbieders op basis van strenge tests en onderzoek, maar houden ook rekening met je feedback en onze affiliate commissie met aanbieders. Sommige aanbieders zijn eigendom van ons moederbedrijf.
Meer informatie
vpnMentor werd in 2014 opgericht met als doel VPN-diensten te evalueren en privacygerelateerde artikelen te bespreken. Op dit moment helpt ons team van honderden cybersecurity-onderzoekers, schrijvers en redacteuren lezers nog steeds bij het verdedigen van hun online vrijheid. Dit doen we in samenwerking met Kape Technologies PLC, dat ook eigenaar is van de volgende producten: ExpressVPN, CyberGhost, ZenMate, Private Internet Access en Intego, die op deze website kunnen worden beoordeeld. We gaan ervan uit dat de reviews die op vpnMentor worden gepubliceerd accuraat zijn op de datum van elk artikel, en ze zijn geschreven volgens onze strenge beoordelingsnormen, die prioriteit geven aan een professioneel en eerlijk onderzoek door de recensent, waarbij de technische mogelijkheden en kwaliteiten van het product samen met de commerciële waarde ervan voor gebruikers worden overwogen. Bij de ranglijsten en reviews die we publiceren, kan ook rekening worden gehouden met het eerder genoemde gemeenschappelijke eigendom en de partnercommissies die we verdienen voor aankopen via links op onze website. We beoordelen niet alle VPN-providers en we gaan ervan uit dat de informatie accuraat is op de datum van elk artikel.

Over de Auteur

Kate schrijft en redigeert sinds 2018 voor vpnMentor. Ze wordt gedreven door haar passie om mensen te helpen zichzelf te beschermen tegen online bedreigingen.

Vond je dit artikel leuk? Geef een beoordeling!
Ik vond het verschrikkelijk Ik vond het echt niet leuk Het was redelijk Best goed! Ik vond het geweldig!
van 10 - Beoordeeld door gebruikers
Bedankt voor je feedback.

Voel je vrij om een reactie te geven over hoe dit artikel kan worden verbeterd. Jouw feedback is waardevol!

Laat een reactie achter

Sorry, links zijn in dit veld niet toegestaan!

Naam moet minimaal 3 letters bevatten

Dit veld mag niet meer dan 80 letters bevatten

Sorry, links zijn in dit veld niet toegestaan!

Geef een geldig e-mailadres op

Bedankt voor het geven van een reactie %%name%%!

We controleren alle reacties binnen 48 uur om er zeker van te zijn dat ze echt en niet aanstootgevend zijn. Voel je vrij om dit artikel in de tussentijd te delen.