We beoordelen aanbieders op basis van strenge tests en onderzoek, maar houden ook rekening met je feedback en onze affiliate commissie met aanbieders. Sommige aanbieders zijn eigendom van ons moederbedrijf.
Meer informatie
vpnMentor werd in 2014 opgericht met als doel VPN-diensten te evalueren en privacygerelateerde artikelen te bespreken. Op dit moment helpt ons team van honderden cybersecurity-onderzoekers, schrijvers en redacteuren lezers nog steeds bij het verdedigen van hun online vrijheid. Dit doen we in samenwerking met Kape Technologies PLC, dat ook eigenaar is van de volgende producten: ExpressVPN, CyberGhost, ZenMate, Private Internet Access en Intego, die op deze website kunnen worden beoordeeld. We gaan ervan uit dat de reviews die op vpnMentor worden gepubliceerd accuraat zijn op de datum van elk artikel, en ze zijn geschreven volgens onze strenge beoordelingsnormen, die prioriteit geven aan een professioneel en eerlijk onderzoek door de recensent, waarbij de technische mogelijkheden en kwaliteiten van het product samen met de commerciële waarde ervan voor gebruikers worden overwogen. Bij de ranglijsten en reviews die we publiceren, kan ook rekening worden gehouden met het eerder genoemde gemeenschappelijke eigendom en de partnercommissies die we verdienen voor aankopen via links op onze website. We beoordelen niet alle VPN-providers en we gaan ervan uit dat de informatie accuraat is op de datum van elk artikel.
Openbaarmaking advertentie

vpnMentor werd in 2014 opgericht met als doel VPN-diensten te evalueren en privacygerelateerde artikelen te bespreken. Op dit moment helpt ons team van honderden cybersecurity-onderzoekers, schrijvers en redacteuren lezers nog steeds bij het verdedigen van hun online vrijheid. Dit doen we in samenwerking met Kape Technologies PLC, dat ook eigenaar is van de volgende producten: ExpressVPN, CyberGhost, ZenMate, Private Internet Access en Intego, die op deze website kunnen worden beoordeeld. We gaan ervan uit dat de reviews die op vpnMentor worden gepubliceerd accuraat zijn op de datum van elk artikel, en ze zijn geschreven volgens onze strenge beoordelingsnormen, die prioriteit geven aan een professioneel en eerlijk onderzoek door de recensent, waarbij de technische mogelijkheden en kwaliteiten van het product samen met de commerciële waarde ervan voor gebruikers worden overwogen. Bij de ranglijsten en reviews die we publiceren, kan ook rekening worden gehouden met het eerder genoemde gemeenschappelijke eigendom en de partnercommissies die we verdienen voor aankopen via links op onze website. We beoordelen niet alle VPN-providers en we gaan ervan uit dat de informatie accuraat is op de datum van elk artikel.

Beste VPN voor PayPal – Het meest veilig in 2024

Guy Fawkes Bijgewerkt op 03-03-2024 Gefactcheckt door Aleksandra Kovacevic Anonieme Cybersecurity Experts

Waarom heb je een VPN voor PayPal nodig?

Miljoenen mensen gebruiken PayPal dagelijks om over de hele wereld geld te verzenden en ontvangen, maar een VPN kan je extra veiligheid en toegang bieden bij het gebruik van deze populaire online betaaldienst. Dit zijn drie redenen waarom het een goed idee is om je PayPal-activiteiten met behulp van een VPN uit te voeren:

 1. Je maakt vaak gebruik van een openbare/onbeveiligde internetverbinding

  Of het nu gaat om een openbare wifi-hotspot of de internetverbinding van een hotel, een openbare/gedeelde verbinding kan een bedreiging voor je privacy vormen. Zonder extra beveiligingslagen loop je een aantal serieuze risico's, waaronder diefstal van je persoonlijke gegevens of het gevaar dat je account wordt gehackt.

  Verstandig met je geld omgaan is een topprioriteit - een betrouwbare VPN kan je de bescherming bieden die je nodig hebt als je veel reist of om een andere reden vaak openbare internetverbindingen gebruikt. De beste providers onderscheiden zich door de standaardnormen voor versleuteling en de vele extra beveiligingsmaatregelen die ze bieden.

 2. Je wilt ondanks de beperkingen die in jouw land gelden een PayPal-rekening gebruiken

  VPN's staan bekend om de mogelijkheid om geblokkeerde inhoud te ontgrendelen, maar deze functies worden meestal geassocieerd met streamingdiensten zoals Netflix. Maar ook Paypal beperkt de diensten die ze bieden op basis van je locatie. PayPal is in de meeste landen beschikbaar, maar er zijn een aantal landen, waaronder Montenegro, waar je wel geld naar anderen kunt sturen, maar geen geld kunt ontvangen. Deze beperking geldt ook in een aantal andere landen en in sommige landen is het zelfs helemaal niet mogelijk om een PayPal-rekening te gebruiken. Met behulp van een goede VPN kun je dit probleem oplossen.

 3. Je bent altijd op zoek naar de beste aanbiedingen

  Er is geen twijfel over mogelijk dat PayPal online winkelen een fluitje van een cent maakt. Een van de voorbeelden hiervan is de samenwerking met eBay. Als je handig bent in het vinden van aanbiedingen, dan kun je met slim gebruik van een VPN geweldige deals sluiten. Of het nu gaat om producten of diensten, de prijzen en het soort abonnement kunnen per land aanzienlijk verschillen. Dus als je een online aankoop doet of op vakantie wilt, kun je korting krijgen als je Paypal gebruikt. En goede VPN kan je hierbij helpen waardoor je bijvoorbeeld geld kunt besparen op de prijzen van hotels.

Waarom je een VPN in combinatie met PayPal zou moeten gebruiken

Een VPN voegt een extra beveiligingslaag toe aan je PayPal-rekening:

Dit geldt in vrijwel alle gevallen, maar het is vooral erg handig op het moment dat je een openbare internetverbinding gebruikt. Dankzij de manier waarop VPN's werken, wordt je verkeer omgeleid naar de server die je hebt geselecteerd en wordt je verkeer niet verzonden via een onbeveiligde hotspot die door duizenden mensen wordt gedeeld.

Hierdoor wordt je privacy beschermt en wordt het risico dat je gevoelige gegevens gevaar lopen, tot een minimum beperkt.

Uiteraard is je beveiliging slechts zo goed als die van je VPN-provider. Daarom willen we je adviseren om een betrouwbare VPN te kiezen waarvan bekend is dat de provider een perfecte beveiliging biedt.

Dan kun je profiteren van alle gemakken die PayPal biedt, zelfs als je je in een gebied bevindt waar PayPal normaal gesproken niet beschikbaar is:

Als je de pech hebt dat je in zo'n land woont, kun je er met een VPN voor zorgen dat je toch toegang tot alle functies hebt.

Door de locatie van je IP-adres te wijzigen, kun je alle beperkingen omzeilen zodat je volledige toegang tot PayPal hebt. Hierdoor kun je ook btw en andere specifieke belastingen vermijden! Maar houd er wel rekening mee dat je nog steeds problemen kunt ervaren. In Egypte is het bijvoorbeeld niet mogelijk om met gebruik van een VPN toegang tot PayPal te krijgen.

Bovendien lijkt het erop dat het beleid van PayPal de laatste tijd aan het veranderen is. Accounts zijn steeds gevoeliger voor de locatie van IP-adressen. Hierdoor is het mogelijk dat je contact met PayPal moet opnemen om je account te deblokkeren als je meerdere keren achter elkaar met verschillende IP-adressen toegang tot PayPal hebt gekregen.

Het goede nieuws is dat deze IP-adresconflicten nog steeds erg gemakkelijk kunnen worden opgelost. En als je dit probleem helemaal wilt vermijden, kun je je provider altijd om een statisch IP-adres vragen. Alleen de beste VPN's bieden de mogelijk om een statisch IP-adres te gebruiken, maar naar onze mening is dit voor PayPal de beste optie.

De beste VPN voor PayPal in 2024

1. ExpressVPN

 • Gebruikt SSL-beveiliging en de beste protocollen voor een volledig veilige verbinding
 • Meer dan 3.000 servers in 105 landen
 • Kan op 8 apparaten tegelijk worden gebruikt
 • Uitstekende 24/7 klantenservice, met handleidingen voor de installatie en het oplossen van problemen
 • 30 dagen geld terug garantie

Bezoek hun website of bekijk de recensies.

Kortom, PayPal behoort tot een van de beste dingen die het internet te bieden heeft. Als je de betaaldienst koppelt aan een goede VPN, kun je van alle geweldige functies profiteren en hoef je je geen zorgen te maken over je beveiliging of de mogelijkheid om toegang te krijgen.

Samenvattend is de beste VPN voor PayPal in 2024...

Rang
Aanbieder
Onze Score
Korting
Bezoek site
1
medal
9.9 /10
9.9 Onze Score
Bespaar 49%!
Privacywaarschuwing!

Je data wordt blootgesteld aan de websites die je bezoekt!

Uw IP-adres:

Uw locatie:

Uw internetprovider:

De bovenstaande informatie kan worden gebruikt om u te volgen, u te targeten voor advertenties en te controleren wat u online doet.

VPN's kunnen u helpen deze informatie voor websites te verbergen, zodat u te allen tijde bent beschermd. Wij raden ExpressVPN aan - de nummer 1 VPN van meer dan 350 providers die we hebben getest. ExpressVPN biedt versleuteling van militair niveau en privacyfuncties die uw digitale veiligheid garanderen en heeft momenteel 49% korting.

Bezoek ExpressVPN

We beoordelen aanbieders op basis van strenge tests en onderzoek, maar houden ook rekening met je feedback en onze affiliate commissie met aanbieders. Sommige aanbieders zijn eigendom van ons moederbedrijf.
Meer informatie
vpnMentor werd in 2014 opgericht met als doel VPN-diensten te evalueren en privacygerelateerde artikelen te bespreken. Op dit moment helpt ons team van honderden cybersecurity-onderzoekers, schrijvers en redacteuren lezers nog steeds bij het verdedigen van hun online vrijheid. Dit doen we in samenwerking met Kape Technologies PLC, dat ook eigenaar is van de volgende producten: ExpressVPN, CyberGhost, ZenMate, Private Internet Access en Intego, die op deze website kunnen worden beoordeeld. We gaan ervan uit dat de reviews die op vpnMentor worden gepubliceerd accuraat zijn op de datum van elk artikel, en ze zijn geschreven volgens onze strenge beoordelingsnormen, die prioriteit geven aan een professioneel en eerlijk onderzoek door de recensent, waarbij de technische mogelijkheden en kwaliteiten van het product samen met de commerciële waarde ervan voor gebruikers worden overwogen. Bij de ranglijsten en reviews die we publiceren, kan ook rekening worden gehouden met het eerder genoemde gemeenschappelijke eigendom en de partnercommissies die we verdienen voor aankopen via links op onze website. We beoordelen niet alle VPN-providers en we gaan ervan uit dat de informatie accuraat is op de datum van elk artikel.

Over de Auteur

Anonieme experts die voor vpnMentor schrijven, maar hun identiteit geheim houden.

Vond je dit artikel leuk? Geef een beoordeling!
Ik vond het verschrikkelijk Ik vond het echt niet leuk Het was redelijk Best goed! Ik vond het geweldig!
van 10 - Beoordeeld door gebruikers
Bedankt voor je feedback.

Voel je vrij om een reactie te geven over hoe dit artikel kan worden verbeterd. Jouw feedback is waardevol!

Laat een reactie achter

Sorry, links zijn in dit veld niet toegestaan!

Naam moet minimaal 3 letters bevatten

Dit veld mag niet meer dan 80 letters bevatten

Sorry, links zijn in dit veld niet toegestaan!

Geef een geldig e-mailadres op

Bedankt voor het geven van een reactie %%name%%!

We controleren alle reacties binnen 48 uur om er zeker van te zijn dat ze echt en niet aanstootgevend zijn. Voel je vrij om dit artikel in de tussentijd te delen.