We beoordelen aanbieders op basis van strenge tests en onderzoek, maar houden ook rekening met je feedback en onze affiliate commissie met aanbieders. Sommige aanbieders zijn eigendom van ons moederbedrijf.
Meer informatie
vpnMentor werd in 2014 opgericht als een onafhankelijke site, die VPN-diensten beoordeelt en privacy gerelateerde verhalen publiceert. In samenwerking met Kape Technologies PLC blijft ons team van honderden cyberbeveiligingsonderzoekers, schrijvers en redacteuren lezers helpen met het vechten voor hun online vrijheid. Kape Technologies PLC is ook eigenaar van ExpressVPN, CyberGhost en Private Internet Access, die mogelijk op deze website worden gerangschikt en beoordeeld. Aangenomen wordt dat de beoordelingen die op vpnMentor zijn gepubliceerd op de datum van elk artikel accuraat zijn en zijn geschreven volgens onze strikte beoordelingsnormen, die prioriteit geven aan het onafhankelijke, professionele en eerlijke onderzoek van de recensent, rekening houdend met de technische mogelijkheden en kwaliteiten van het product samen met de commerciële waarde ervan voor gebruikers. Bij de ranglijsten en reviews die wij publiceren, kan ook rekening worden gehouden met het hierboven genoemde gemeenschappelijke eigendom en de partnercommissies, die wij verdienen voor aankopen via links op onze website. We beoordelen niet alle VPN-providers en aangenomen wordt dat de informatie op de datum van elk artikel accuraat is.
Openbaarmaking advertentie

vpnMentor werd in 2014 opgericht als een onafhankelijke site, die VPN-diensten beoordeelt en privacy gerelateerde verhalen publiceert. In samenwerking met Kape Technologies PLC blijft ons team van honderden cyberbeveiligingsonderzoekers, schrijvers en redacteuren lezers helpen met het vechten voor hun online vrijheid. Kape Technologies PLC is ook eigenaar van ExpressVPN, CyberGhost en Private Internet Access, die mogelijk op deze website worden gerangschikt en beoordeeld. Aangenomen wordt dat de beoordelingen die op vpnMentor zijn gepubliceerd op de datum van elk artikel accuraat zijn en zijn geschreven volgens onze strikte beoordelingsnormen, die prioriteit geven aan het onafhankelijke, professionele en eerlijke onderzoek van de recensent, rekening houdend met de technische mogelijkheden en kwaliteiten van het product samen met de commerciële waarde ervan voor gebruikers. Bij de ranglijsten en reviews die wij publiceren, kan ook rekening worden gehouden met het hierboven genoemde gemeenschappelijke eigendom en de partnercommissies, die wij verdienen voor aankopen via links op onze website. We beoordelen niet alle VPN-providers en aangenomen wordt dat de informatie op de datum van elk artikel accuraat is.

Beste VPN’s voor BitTorrent – Supersnel Downloaden (2024)

Guy Fawkes Anonieme Cybersecurity Experts

Online piraterij van auteursrechtelijk beschermde inhoud is in veel landen illegaal. Zolang je een torrent downloadt van een bestand dat gedeeld mag worden, is er geen enkel probleem. BitTorrent wordt pas illegaal als je materiaal downloadt dat auteursrechtelijk beschermd is.

BitTorrent is om verschillende redenen nog steeds ongelooflijk handig. Maar wees gewaarschuwd: het is ook een broeinest van virussen, hackers en malware.

Waarom heb je een VPN voor BitTorrent nodig?

 1. Je wilt toegang tot torrentwebsites krijgen
  Er zijn veel landen die torrentwebsites blokkeren. The Pirate Bay is bijvoorbeeld in meer dan 25 landen (waaronder in Duitsland, Frankrijk en Australië) vanwege het schenden van auteursrechten geblokkeerd. Als je in een van de landen woont waar de torrent is geblokkeerd, dan kun je de website niet bezoeken en je kunt geen torrents downloaden. Om toegang tot hun bibliotheek te krijgen, moet je een VPN gebruiken. Met een VPN kan je internetprovider niet zien welke websites je opent, waardoor er geen beperkingen zijn. Je kunt gewoon verbinding met een VPN maken en toegang tot The Pirate Bay of elke andere torrentwebsite krijgen.
 1. Je wilt je aan de wet houden
  De Indiase overheid heeft onlangs bepaalde torrentwebsites geblokkeerd en iedereen die wordt ontdekt als ze deze websites bezoeken en torrents downloaden kan voor maximaal drie jaar in de gevangenis belanden. In de VS kunnen zaken met betrekking tot online piraterij onder de DMCA- of de NET-wet vallen. Online piraterij is in verschillende landen verboden, dus controleer goed welke wetten er in jouw land gelden voordat je iets illegaals downloadt. Als je niet een aantal jaar in een gevangeniscel wilt doorbrengen omdat je illegaal een film hebt gedownload, dan moet je voorzichtig zijn. Elke keer wanneer je een torrentwebsite opent, moet je ervoor zorgen dat je niet te traceren bent zodat je internetprovider niet kan controleren wat je doet.
 1. Je hebt een hekel aan throttling (het afknijpen van de bandbreedte)
  Internetproviders kunnen je verkeer controleren en de snelheid van bepaalde diensten verlagen. Alle internetproviders beperken de downloadsnelheden van torrentwebsites. Het is niet bepaald een lekker gevoel als je ziet staan "2 uur resterend" terwijl je een seizoen van een serie aan het downloaden bent. Als je een VPN gebruikt, kan je internetprovider niet zien hoe je de bandbreedte gebruikt en kunnen ze je snelheid dus niet beperken. Internetproviders knijpen bandbreedte ook af als er veel verkeer is, waardoor je internetverbinding een stuk langzamer wordt. Als je razendsnel via een torrentwebsite wilt downloaden, moet je throttling omzeilen. Om dit te kunnen doen, heb je een VPN nodig die P2P-verbindingen ondersteunt.

Wat zijn de beste VPN's voor BitTorrent?

De VPN’s die hier worden weergegeven, bieden ondersteuning voor P2P en BitTorrent en leveren een hoge downloadsnelheid. Daardoor heb je je bestanden snel binnen en kun je meteen genieten van wat je hebt gedownload.

Waarom je een VPN zou moeten gebruiken

Er zijn veel landen waar torrentwebsites worden geblokkeerd. Met een gewone internetverbinding kun je geen toegang tot deze websites krijgen. Maar als je een VPN gebruikt, kun je deze websites wel openen en torrents downloaden.

Een VPN zorgt er ook voor dat de overheid je identiteit niet kan achterhalen waardoor je geen problemen met cyberwetten krijgt. Overheden van over de hele wereld volgen de online activiteiten van hun burgers om de gegevens te bekijken die ze via een onbeveiligde verbinding verzenden.

Een VPN beveiligd je niet alleen tegen overheidsinstanties, maar ook tegen hackers. Een virtueel privénetwerk versleutelt je gegevens als deze je computer verlaten. Dit is vooral belangrijk met betrekking tot de veiligheid op het moment dat je een openbaar wifi-netwerk gebruikt.

Zoals je wellicht weet, kan een gratis en openbare wifi-verbinding een val zijn die door hackers is gezet. Ze kunnen heel makkelijk openbare hotspots instellen om de gegevens die je via deze verbinding verzendt te kunnen traceren.

Als je een beveiligde VPN-verbinding hebt, wordt je verkeer versleuteld en kunnen ze de gegevens die je verstuurd niet zien.

We zullen nu meer informatie geven over twee VPN's die we sterk aanbevelen:

 • Mogelijkheid voor het delen van P2P-bestanden en het downloaden van torrents
 • Biedt ultrahoge snelheden.
 • Houdt geen logboekbestanden bij waardoor het downloaden van torrents zeer veilig is
 • Biedt sterke versleuteling en beveiliging

Bezoek hun website of bekijk hun recensies.

Als je torrents gaat downloaden, dan moet je er rekening mee houden dat een goede online piraat geen sporen achterlaat. Door het gebruik van een VPN ben je zelf veilig en zijn je gegevens beveiligd.

Om samen te vatten, zijn hier de beste VPN's voor BitTorrent in 2024...

Rang
Aanbieder
Onze Score
Korting
Bezoek site
1
medal
9.9 /10
9.9 Onze Score
Bespaar 49%!
Privacywaarschuwing!

Je data wordt blootgesteld aan de websites die je bezoekt!

Uw IP-adres:

Uw locatie:

Uw internetprovider:

De bovenstaande informatie kan worden gebruikt om u te volgen, u te targeten voor advertenties en te controleren wat u online doet.

VPN's kunnen u helpen deze informatie voor websites te verbergen, zodat u te allen tijde bent beschermd. Wij raden ExpressVPN aan - de nummer 1 VPN van meer dan 350 providers die we hebben getest. ExpressVPN biedt versleuteling van militair niveau en privacyfuncties die uw digitale veiligheid garanderen en heeft momenteel 49% korting.

Bezoek ExpressVPN

We beoordelen aanbieders op basis van strenge tests en onderzoek, maar houden ook rekening met je feedback en onze affiliate commissie met aanbieders. Sommige aanbieders zijn eigendom van ons moederbedrijf.
Meer informatie
vpnMentor werd in 2014 opgericht als een onafhankelijke site, die VPN-diensten beoordeelt en privacy gerelateerde verhalen publiceert. In samenwerking met Kape Technologies PLC blijft ons team van honderden cyberbeveiligingsonderzoekers, schrijvers en redacteuren lezers helpen met het vechten voor hun online vrijheid. Kape Technologies PLC is ook eigenaar van ExpressVPN, CyberGhost en Private Internet Access, die mogelijk op deze website worden gerangschikt en beoordeeld. Aangenomen wordt dat de beoordelingen die op vpnMentor zijn gepubliceerd op de datum van elk artikel accuraat zijn en zijn geschreven volgens onze strikte beoordelingsnormen, die prioriteit geven aan het onafhankelijke, professionele en eerlijke onderzoek van de recensent, rekening houdend met de technische mogelijkheden en kwaliteiten van het product samen met de commerciële waarde ervan voor gebruikers. Bij de ranglijsten en reviews die wij publiceren, kan ook rekening worden gehouden met het hierboven genoemde gemeenschappelijke eigendom en de partnercommissies, die wij verdienen voor aankopen via links op onze website. We beoordelen niet alle VPN-providers en aangenomen wordt dat de informatie op de datum van elk artikel accuraat is.

Over de Auteur

Anonieme experts die voor vpnMentor schrijven, maar hun identiteit geheim houden.

Vond je dit artikel leuk? Geef een beoordeling!
Ik vond het verschrikkelijk Ik vond het echt niet leuk Het was redelijk Best goed! Ik vond het geweldig!
van 10 - Beoordeeld door gebruikers
Bedankt voor je feedback.