We beoordelen aanbieders op basis van strenge tests en onderzoek, maar houden ook rekening met je feedback en onze affiliate commissie met aanbieders. Sommige aanbieders zijn eigendom van ons moederbedrijf.
Meer informatie
vpnMentor werd in 2014 opgericht met als doel VPN-diensten te evalueren en privacygerelateerde artikelen te bespreken. Op dit moment helpt ons team van honderden cybersecurity-onderzoekers, schrijvers en redacteuren lezers nog steeds bij het verdedigen van hun online vrijheid. Dit doen we in samenwerking met Kape Technologies PLC, dat ook eigenaar is van de volgende producten: ExpressVPN, CyberGhost, ZenMate, Private Internet Access en Intego, die op deze website kunnen worden beoordeeld. We gaan ervan uit dat de reviews die op vpnMentor worden gepubliceerd accuraat zijn op de datum van elk artikel, en ze zijn geschreven volgens onze strenge beoordelingsnormen, die prioriteit geven aan een professioneel en eerlijk onderzoek door de recensent, waarbij de technische mogelijkheden en kwaliteiten van het product samen met de commerciële waarde ervan voor gebruikers worden overwogen. Bij de ranglijsten en reviews die we publiceren, kan ook rekening worden gehouden met het eerder genoemde gemeenschappelijke eigendom en de partnercommissies die we verdienen voor aankopen via links op onze website. We beoordelen niet alle VPN-providers en we gaan ervan uit dat de informatie accuraat is op de datum van elk artikel.
Openbaarmaking advertentie

vpnMentor werd in 2014 opgericht met als doel VPN-diensten te evalueren en privacygerelateerde artikelen te bespreken. Op dit moment helpt ons team van honderden cybersecurity-onderzoekers, schrijvers en redacteuren lezers nog steeds bij het verdedigen van hun online vrijheid. Dit doen we in samenwerking met Kape Technologies PLC, dat ook eigenaar is van de volgende producten: ExpressVPN, CyberGhost, ZenMate, Private Internet Access en Intego, die op deze website kunnen worden beoordeeld. We gaan ervan uit dat de reviews die op vpnMentor worden gepubliceerd accuraat zijn op de datum van elk artikel, en ze zijn geschreven volgens onze strenge beoordelingsnormen, die prioriteit geven aan een professioneel en eerlijk onderzoek door de recensent, waarbij de technische mogelijkheden en kwaliteiten van het product samen met de commerciële waarde ervan voor gebruikers worden overwogen. Bij de ranglijsten en reviews die we publiceren, kan ook rekening worden gehouden met het eerder genoemde gemeenschappelijke eigendom en de partnercommissies die we verdienen voor aankopen via links op onze website. We beoordelen niet alle VPN-providers en we gaan ervan uit dat de informatie accuraat is op de datum van elk artikel.

Beste VPN’s voor BitTorrent – Supersnel Downloaden (2024)

Guy Fawkes Anonieme Cybersecurity Experts

Online piraterij van auteursrechtelijk beschermde inhoud is in veel landen illegaal. Zolang je een torrent downloadt van een bestand dat gedeeld mag worden, is er geen enkel probleem. BitTorrent wordt pas illegaal als je materiaal downloadt dat auteursrechtelijk beschermd is.

BitTorrent is om verschillende redenen nog steeds ongelooflijk handig. Maar wees gewaarschuwd: het is ook een broeinest van virussen, hackers en malware.

Waarom heb je een VPN voor BitTorrent nodig?

 1. Je wilt toegang tot torrentwebsites krijgen
  Er zijn veel landen die torrentwebsites blokkeren. The Pirate Bay is bijvoorbeeld in meer dan 25 landen (waaronder in Duitsland, Frankrijk en Australië) vanwege het schenden van auteursrechten geblokkeerd. Als je in een van de landen woont waar de torrent is geblokkeerd, dan kun je de website niet bezoeken en je kunt geen torrents downloaden. Om toegang tot hun bibliotheek te krijgen, moet je een VPN gebruiken. Met een VPN kan je internetprovider niet zien welke websites je opent, waardoor er geen beperkingen zijn. Je kunt gewoon verbinding met een VPN maken en toegang tot The Pirate Bay of elke andere torrentwebsite krijgen.
 1. Je wilt je aan de wet houden
  De Indiase overheid heeft onlangs bepaalde torrentwebsites geblokkeerd en iedereen die wordt ontdekt als ze deze websites bezoeken en torrents downloaden kan voor maximaal drie jaar in de gevangenis belanden. In de VS kunnen zaken met betrekking tot online piraterij onder de DMCA- of de NET-wet vallen. Online piraterij is in verschillende landen verboden, dus controleer goed welke wetten er in jouw land gelden voordat je iets illegaals downloadt. Als je niet een aantal jaar in een gevangeniscel wilt doorbrengen omdat je illegaal een film hebt gedownload, dan moet je voorzichtig zijn. Elke keer wanneer je een torrentwebsite opent, moet je ervoor zorgen dat je niet te traceren bent zodat je internetprovider niet kan controleren wat je doet.
 1. Je hebt een hekel aan throttling (het afknijpen van de bandbreedte)
  Internetproviders kunnen je verkeer controleren en de snelheid van bepaalde diensten verlagen. Alle internetproviders beperken de downloadsnelheden van torrentwebsites. Het is niet bepaald een lekker gevoel als je ziet staan "2 uur resterend" terwijl je een seizoen van een serie aan het downloaden bent. Als je een VPN gebruikt, kan je internetprovider niet zien hoe je de bandbreedte gebruikt en kunnen ze je snelheid dus niet beperken. Internetproviders knijpen bandbreedte ook af als er veel verkeer is, waardoor je internetverbinding een stuk langzamer wordt. Als je razendsnel via een torrentwebsite wilt downloaden, moet je throttling omzeilen. Om dit te kunnen doen, heb je een VPN nodig die P2P-verbindingen ondersteunt.

Wat zijn de beste VPN's voor BitTorrent?

De VPN’s die hier worden weergegeven, bieden ondersteuning voor P2P en BitTorrent en leveren een hoge downloadsnelheid. Daardoor heb je je bestanden snel binnen en kun je meteen genieten van wat je hebt gedownload.

Waarom je een VPN zou moeten gebruiken

Er zijn veel landen waar torrentwebsites worden geblokkeerd. Met een gewone internetverbinding kun je geen toegang tot deze websites krijgen. Maar als je een VPN gebruikt, kun je deze websites wel openen en torrents downloaden.

Een VPN zorgt er ook voor dat de overheid je identiteit niet kan achterhalen waardoor je geen problemen met cyberwetten krijgt. Overheden van over de hele wereld volgen de online activiteiten van hun burgers om de gegevens te bekijken die ze via een onbeveiligde verbinding verzenden.

Een VPN beveiligd je niet alleen tegen overheidsinstanties, maar ook tegen hackers. Een virtueel privénetwerk versleutelt je gegevens als deze je computer verlaten. Dit is vooral belangrijk met betrekking tot de veiligheid op het moment dat je een openbaar wifi-netwerk gebruikt.

Zoals je wellicht weet, kan een gratis en openbare wifi-verbinding een val zijn die door hackers is gezet. Ze kunnen heel makkelijk openbare hotspots instellen om de gegevens die je via deze verbinding verzendt te kunnen traceren.

Als je een beveiligde VPN-verbinding hebt, wordt je verkeer versleuteld en kunnen ze de gegevens die je verstuurd niet zien.

We zullen nu meer informatie geven over twee VPN's die we sterk aanbevelen:

Opmerking van de redactie: Transparantie is één van onze kernwaarden bij vpnMentor, dus weet dat we deel uitmaken van dezelfde eigendomsgroep als ExpressVPN. Dit heeft echter geen invloed op ons evaluatieproces.
 • Mogelijkheid voor het delen van P2P-bestanden en het downloaden van torrents
 • Biedt ultrahoge snelheden.
 • Houdt geen logboekbestanden bij waardoor het downloaden van torrents zeer veilig is
 • Biedt sterke versleuteling en beveiliging

Bezoek hun website of bekijk hun recensies.

Als je torrents gaat downloaden, dan moet je er rekening mee houden dat een goede online piraat geen sporen achterlaat. Door het gebruik van een VPN ben je zelf veilig en zijn je gegevens beveiligd.

Om samen te vatten, zijn hier de beste VPN's voor BitTorrent in 2024...

Rang
Aanbieder
Onze Score
Korting
Bezoek site
1
medal
9.9 /10
9.9 Onze Score
Bespaar 49%!

Opmerking van de redactie: We waarderen de relatie met onze lezers en streven ernaar om jullie vertrouwen te verdienen door middel van transparantie en integriteit. We zitten in dezelfde eigendomsgroep als enkele van de toonaangevende producten die op deze site worden beoordeeld: Intego, Cyberghost, ExpressVPN en Private Internet Access. Dit heeft echter geen invloed op ons evaluatieproces, omdat we ons houden aan een strikte manier van testen.

Privacywaarschuwing!

Je data wordt blootgesteld aan de websites die je bezoekt!

Uw IP-adres:

Uw locatie:

Uw internetprovider:

De bovenstaande informatie kan worden gebruikt om u te volgen, u te targeten voor advertenties en te controleren wat u online doet.

VPN's kunnen u helpen deze informatie voor websites te verbergen, zodat u te allen tijde bent beschermd. Wij raden ExpressVPN aan - de nummer 1 VPN van meer dan 350 providers die we hebben getest. ExpressVPN biedt versleuteling van militair niveau en privacyfuncties die uw digitale veiligheid garanderen en heeft momenteel 49% korting.

Bezoek ExpressVPN

We beoordelen aanbieders op basis van strenge tests en onderzoek, maar houden ook rekening met je feedback en onze affiliate commissie met aanbieders. Sommige aanbieders zijn eigendom van ons moederbedrijf.
Meer informatie
vpnMentor werd in 2014 opgericht met als doel VPN-diensten te evalueren en privacygerelateerde artikelen te bespreken. Op dit moment helpt ons team van honderden cybersecurity-onderzoekers, schrijvers en redacteuren lezers nog steeds bij het verdedigen van hun online vrijheid. Dit doen we in samenwerking met Kape Technologies PLC, dat ook eigenaar is van de volgende producten: ExpressVPN, CyberGhost, ZenMate, Private Internet Access en Intego, die op deze website kunnen worden beoordeeld. We gaan ervan uit dat de reviews die op vpnMentor worden gepubliceerd accuraat zijn op de datum van elk artikel, en ze zijn geschreven volgens onze strenge beoordelingsnormen, die prioriteit geven aan een professioneel en eerlijk onderzoek door de recensent, waarbij de technische mogelijkheden en kwaliteiten van het product samen met de commerciële waarde ervan voor gebruikers worden overwogen. Bij de ranglijsten en reviews die we publiceren, kan ook rekening worden gehouden met het eerder genoemde gemeenschappelijke eigendom en de partnercommissies die we verdienen voor aankopen via links op onze website. We beoordelen niet alle VPN-providers en we gaan ervan uit dat de informatie accuraat is op de datum van elk artikel.

Over de Auteur

Anonieme experts die voor vpnMentor schrijven, maar hun identiteit geheim houden.

Vond je dit artikel leuk? Geef een beoordeling!
Ik vond het verschrikkelijk Ik vond het echt niet leuk Het was redelijk Best goed! Ik vond het geweldig!
van 10 - Beoordeeld door gebruikers
Bedankt voor je feedback.

Voel je vrij om een reactie te geven over hoe dit artikel kan worden verbeterd. Jouw feedback is waardevol!

Laat een reactie achter

Sorry, links zijn in dit veld niet toegestaan!

Naam moet minimaal 3 letters bevatten

Dit veld mag niet meer dan 80 letters bevatten

Sorry, links zijn in dit veld niet toegestaan!

Geef een geldig e-mailadres op

Bedankt voor het geven van een reactie %%name%%!

We controleren alle reacties binnen 48 uur om er zeker van te zijn dat ze echt en niet aanstootgevend zijn. Voel je vrij om dit artikel in de tussentijd te delen.