We beoordelen aanbieders op basis van strenge tests en onderzoek, maar houden ook rekening met je feedback en onze affiliate commissie met aanbieders. Sommige aanbieders zijn eigendom van ons moederbedrijf.
Meer informatie
vpnMentor werd in 2014 opgericht met als doel VPN-diensten te evalueren en privacygerelateerde artikelen te bespreken. Op dit moment helpt ons team van honderden cybersecurity-onderzoekers, schrijvers en redacteuren lezers nog steeds bij het verdedigen van hun online vrijheid. Dit doen we in samenwerking met Kape Technologies PLC, dat ook eigenaar is van de volgende producten: ExpressVPN, CyberGhost, ZenMate, Private Internet Access en Intego, die op deze website kunnen worden beoordeeld. We gaan ervan uit dat de reviews die op vpnMentor worden gepubliceerd accuraat zijn op de datum van elk artikel, en ze zijn geschreven volgens onze strenge beoordelingsnormen, die prioriteit geven aan een professioneel en eerlijk onderzoek door de recensent, waarbij de technische mogelijkheden en kwaliteiten van het product samen met de commerciële waarde ervan voor gebruikers worden overwogen. Bij de ranglijsten en reviews die we publiceren, kan ook rekening worden gehouden met het eerder genoemde gemeenschappelijke eigendom en de partnercommissies die we verdienen voor aankopen via links op onze website. We beoordelen niet alle VPN-providers en we gaan ervan uit dat de informatie accuraat is op de datum van elk artikel.
Openbaarmaking advertentie

vpnMentor werd in 2014 opgericht met als doel VPN-diensten te evalueren en privacygerelateerde artikelen te bespreken. Op dit moment helpt ons team van honderden cybersecurity-onderzoekers, schrijvers en redacteuren lezers nog steeds bij het verdedigen van hun online vrijheid. Dit doen we in samenwerking met Kape Technologies PLC, dat ook eigenaar is van de volgende producten: ExpressVPN, CyberGhost, ZenMate, Private Internet Access en Intego, die op deze website kunnen worden beoordeeld. We gaan ervan uit dat de reviews die op vpnMentor worden gepubliceerd accuraat zijn op de datum van elk artikel, en ze zijn geschreven volgens onze strenge beoordelingsnormen, die prioriteit geven aan een professioneel en eerlijk onderzoek door de recensent, waarbij de technische mogelijkheden en kwaliteiten van het product samen met de commerciële waarde ervan voor gebruikers worden overwogen. Bij de ranglijsten en reviews die we publiceren, kan ook rekening worden gehouden met het eerder genoemde gemeenschappelijke eigendom en de partnercommissies die we verdienen voor aankopen via links op onze website. We beoordelen niet alle VPN-providers en we gaan ervan uit dat de informatie accuraat is op de datum van elk artikel.

Beste VPN voor beveiliging (bescherm gevoelige data in 2024)

Guy Fawkes Bijgewerkt op 08-07-2024 Anonieme Cybersecurity Experts

Als je je bewust bent van de veiligheidsrisico's die je gegevens lopen als je deze via internet verstuurt, dan is het een goed idee om een VPN te gebruiken. Als je rechtstreeks verbinding met internet maakt, worden je gegevens via een onbeveiligd netwerk verstuurd dat gemakkelijk kan worden gehackt.

Maar hackers vormen niet het enige veiligheidsrisico voor je gegevens. Je internetprovider kan alle gegevens controleren die je via internet verzendt of ontvangt. Als je niet voorzichtig bent, kunnen je gegevens worden gestolen. Daarbij kan het bijvoorbeeld om je persoonlijke gegevens, medische geschiedenis, bank- en creditcardinformatie of je foto's en video's gaan.

Waarom je een VPN nodig hebt om jezelf online te beveiligen

 1. Je wilt niet dat je internetprovider je kan bespieden:

  Of het nu gaat om een online chat, een e-mail of om belangrijke documenten die je online verzendt - je internetprovider kan het allemaal zien. Internetproviders kunnen (en dat doen ze ook) al je activiteiten bekijken en controleren welke websites je hebt bezocht. Je kunt de incognitomodus gebruiken om te voorkomen dat je browsergeschiedenis wordt opgeslagen, maar voor je internetprovider blijf je dan nog steeds zichtbaar.

  Hoewel het niet zo is dat er iemand is die constant iedere klik controleert, wordt je geschiedenis wel opgeslagen in het systeem en voor je internetprovider is dit een bron van inkomsten. Marketingbedrijven zijn bereid om voor je browsergeschiedenis te betalen zodat ze je gerichte advertenties kunnen tonen. Als er een onderzoek naar je loopt, dan zijn de gegevens die je internetprovider heeft opgeslagen ook toegankelijk voor de politie. De beste manier om je gegevens voor je internetprovider te verbergen, is door een VPN te gebruiken.

 1. Je wilt niet dat hackers je gegevens verzamelen:

  Hackers kunnen gemakkelijk toegang tot je gegevens krijgen, vooral als je een openbaar wifi-netwerk gebruikt. Als je je wilt beveiligen tegen pogingen van hackers om je gegevens in te zien, kun je het best een VPN gebruiken die je gegevens kan versleutelen.

  Sommige openbare wifi-hotspots zijn veilig, maar de meeste zijn dat niet.
  Openbare wifi-netwerken kunnen door hackers worden opgezet om toegang tot je gebruikersnamen en wachtwoorden te krijgen. Als je een VPN gebruikt wanneer je verbinding met een openbaar wifi-netwerk maakt, dan zijn je gegevens afgeschermd en beveiligd tegen hackers.

 1. Je hebt vast wel eens van Snowden gehoord:

  Edward Snowden is een voormalig medewerker van de CIA die veel toezichtsprogramma's van de overheid openbaar heeft gemaakt en heeft bekendgemaakt dat de overheid iedereen bespioneert en hun online activiteiten registreert. Als je je beveiliging serieus neemt en niet wilt dat overheidsinstanties je activiteiten controleren, moet je praktische voorzorgsmaatregelen nemen om je gegevens te beschermen.

  Een van de makkelijkste manieren om dit te doen is door een VPN te gebruiken om op die manier je gegevens te verbergen. Met een VPN kun je veilig berichten verzenden en ontvangen zonder dat iemand deze gegevens kan inzien.

Waarom je een VPN zou moeten gebruiken

Een VPN creëert een veilige tunnel zodat je gegevens op een veilige manier kunnen worden verstuurd. VPN's maken gebruik van verschillende soorten versleuteling. Als er een 256-bit sleutel wordt gebruikt, dan heb je de beste beveiliging. Met deze sleutel zijn er 1,1 miljoen x 10 pogingen voor nodig om je pakket met gegevens met brute kracht te kraken.

Omdat dit praktisch onmogelijk is, zijn je gegevens veilig. Er zijn verschillende protocollen zoals PPTP, L2TP en SSTP die in combinatie met VPN's worden gebruikt. De meest veilige van allemaal is OpenVPN. Als je een VPN gebruikt met een OpenVPN-protocol op een 256-bits versleuteling, is je verbinding goed beveiligd.

Zorg ervoor dat je je belangrijke gegevens beschermt. Zelfs als je denkt dat je niets te verbergen hebt voor de overheid, is het altijd een goed idee om je gegevens te beschermen. Met een goede VPN worden je gegevens versleuteld en houd je deze veilig en verborgen.

Dit is onze meest aanbevolen VPN:

Aanbieding ExpressVPN Juli 2024: Voor beperkte tijd kun je een ExpressVPN- abonnement krijgen met tot wel 49% korting! Mis het niet!
 • Biedt AES-256 bit-versleuteling
 • Mogelijk om via OpenVPN verbinding te maken
 • Garandeert dat de VPN-verbinding in 99,9% van de gevallen werkt.
 • Heeft servers in meer dan 105 landen
 • Klantenservice die 24 uur per dag en zeven dagen per week beschikbaar is

Bezoek hun website of bekijk hun recensies.

Om jezelf te beveiligen, moet je een betrouwbare VPN kiezen die de beste functies gebruikt om ervoor te zorgen dat je online veiligheid is gegarandeerd.

Samenvattend is de beste VPN voor beveiliging in 2024...

Rang
Aanbieder
Onze Score
Korting
Bezoek site
1
medal
9.9 /10
9.9 Onze Score
Bespaar 49%!
Privacywaarschuwing!

Je data wordt blootgesteld aan de websites die je bezoekt!

Uw IP-adres:

Uw locatie:

Uw internetprovider:

De bovenstaande informatie kan worden gebruikt om u te volgen, u te targeten voor advertenties en te controleren wat u online doet.

VPN's kunnen u helpen deze informatie voor websites te verbergen, zodat u te allen tijde bent beschermd. Wij raden ExpressVPN aan - de nummer 1 VPN van meer dan 350 providers die we hebben getest. ExpressVPN biedt versleuteling van militair niveau en privacyfuncties die uw digitale veiligheid garanderen en heeft momenteel 49% korting.

Bezoek ExpressVPN

We beoordelen aanbieders op basis van strenge tests en onderzoek, maar houden ook rekening met je feedback en onze affiliate commissie met aanbieders. Sommige aanbieders zijn eigendom van ons moederbedrijf.
Meer informatie
vpnMentor werd in 2014 opgericht met als doel VPN-diensten te evalueren en privacygerelateerde artikelen te bespreken. Op dit moment helpt ons team van honderden cybersecurity-onderzoekers, schrijvers en redacteuren lezers nog steeds bij het verdedigen van hun online vrijheid. Dit doen we in samenwerking met Kape Technologies PLC, dat ook eigenaar is van de volgende producten: ExpressVPN, CyberGhost, ZenMate, Private Internet Access en Intego, die op deze website kunnen worden beoordeeld. We gaan ervan uit dat de reviews die op vpnMentor worden gepubliceerd accuraat zijn op de datum van elk artikel, en ze zijn geschreven volgens onze strenge beoordelingsnormen, die prioriteit geven aan een professioneel en eerlijk onderzoek door de recensent, waarbij de technische mogelijkheden en kwaliteiten van het product samen met de commerciële waarde ervan voor gebruikers worden overwogen. Bij de ranglijsten en reviews die we publiceren, kan ook rekening worden gehouden met het eerder genoemde gemeenschappelijke eigendom en de partnercommissies die we verdienen voor aankopen via links op onze website. We beoordelen niet alle VPN-providers en we gaan ervan uit dat de informatie accuraat is op de datum van elk artikel.

Over de Auteur

Anonieme experts die voor vpnMentor schrijven, maar hun identiteit geheim houden.

Vond je dit artikel leuk? Geef een beoordeling!
Ik vond het verschrikkelijk Ik vond het echt niet leuk Het was redelijk Best goed! Ik vond het geweldig!
van 10 - Beoordeeld door gebruikers
Bedankt voor je feedback.

Voel je vrij om een reactie te geven over hoe dit artikel kan worden verbeterd. Jouw feedback is waardevol!

Laat een reactie achter

Sorry, links zijn in dit veld niet toegestaan!

Naam moet minimaal 3 letters bevatten

Dit veld mag niet meer dan 80 letters bevatten

Sorry, links zijn in dit veld niet toegestaan!

Geef een geldig e-mailadres op

Bedankt voor het geven van een reactie %%name%%!

We controleren alle reacties binnen 48 uur om er zeker van te zijn dat ze echt en niet aanstootgevend zijn. Voel je vrij om dit artikel in de tussentijd te delen.