We beoordelen aanbieders op basis van strenge tests en onderzoek, maar houden ook rekening met je feedback en onze affiliate commissie met aanbieders. Sommige aanbieders zijn eigendom van ons moederbedrijf.
Meer informatie
vpnMentor werd in 2014 opgericht als een onafhankelijke site, die VPN-diensten beoordeelt en privacy gerelateerde verhalen publiceert. In samenwerking met Kape Technologies PLC blijft ons team van honderden cyberbeveiligingsonderzoekers, schrijvers en redacteuren lezers helpen met het vechten voor hun online vrijheid. Kape Technologies PLC is ook eigenaar van ExpressVPN, CyberGhost en Private Internet Access, die mogelijk op deze website worden gerangschikt en beoordeeld. Aangenomen wordt dat de beoordelingen die op vpnMentor zijn gepubliceerd op de datum van elk artikel accuraat zijn en zijn geschreven volgens onze strikte beoordelingsnormen, die prioriteit geven aan het onafhankelijke, professionele en eerlijke onderzoek van de recensent, rekening houdend met de technische mogelijkheden en kwaliteiten van het product samen met de commerciële waarde ervan voor gebruikers. Bij de ranglijsten en reviews die wij publiceren, kan ook rekening worden gehouden met het hierboven genoemde gemeenschappelijke eigendom en de partnercommissies, die wij verdienen voor aankopen via links op onze website. We beoordelen niet alle VPN-providers en aangenomen wordt dat de informatie op de datum van elk artikel accuraat is.
Openbaarmaking advertentie

vpnMentor werd in 2014 opgericht als een onafhankelijke site, die VPN-diensten beoordeelt en privacy gerelateerde verhalen publiceert. In samenwerking met Kape Technologies PLC blijft ons team van honderden cyberbeveiligingsonderzoekers, schrijvers en redacteuren lezers helpen met het vechten voor hun online vrijheid. Kape Technologies PLC is ook eigenaar van ExpressVPN, CyberGhost en Private Internet Access, die mogelijk op deze website worden gerangschikt en beoordeeld. Aangenomen wordt dat de beoordelingen die op vpnMentor zijn gepubliceerd op de datum van elk artikel accuraat zijn en zijn geschreven volgens onze strikte beoordelingsnormen, die prioriteit geven aan het onafhankelijke, professionele en eerlijke onderzoek van de recensent, rekening houdend met de technische mogelijkheden en kwaliteiten van het product samen met de commerciële waarde ervan voor gebruikers. Bij de ranglijsten en reviews die wij publiceren, kan ook rekening worden gehouden met het hierboven genoemde gemeenschappelijke eigendom en de partnercommissies, die wij verdienen voor aankopen via links op onze website. We beoordelen niet alle VPN-providers en aangenomen wordt dat de informatie op de datum van elk artikel accuraat is.

Anoniem betalen? De ins & outs van anonieme betaalmethoden

Daniel Krohn Onderzoeker Cybersecurity

In een wereld van data snatchers en cyber piraten weten we al dat het vinden van manieren om online aankopen anoniem te maken is een must. Daardoor kunnen persoonlijke gegevens worden beschermd, de hoeveelheid gegevens die met bedrijven wordt gedeeld minimaliseren, en nog belangrijker, tegen fraude beschermen. Toch is het niet altijd gemakkelijk om de wereld van anonieme betaalmethoden te navigeren. Er zijn wendingen om te navigeren met elk van de bestaande services. Sommige zijn snel en makkelijk te gebruiken, terwijl anderen locatiespecifiek zijn en onmogelijk zijn om geld te betalen. We willen ervoor zorgen dat u precies weet wat u zelf krijgt, zelfs als u inderdaad anoniem bent.

1. Masked Kaarten:

image1

Voors:

De gratis wegwerpkaartkaartdienst, gemaakt door Abine.com, is volledig wettelijk en stelt u in staat om online te kopen met een fictieve naam. Wat goed is met deze dienst, is dat de kaart nooit automatisch in rekening wordt gebracht - zoals het typisch is met andere creditcards - zonder uw goedkeuring.

Schrijf u in voor de creditcard online en gebruik het dan om artikelen online te kopen, en in sommige gevallen in winkels, door retailers de kaartgegevens te geven. Het werkt net als een betaalbare SIM-kaart, daarmee voegt u er geld aan toe en gebruikt het dan.

Masked betekent letterlijk dat alle relevante informatie over u, inclusief uw adres, door de dienst gemaskeerd wordt, inclusief hoe uw transacties aan uw creditcardaanbieders worden getoond.

"Masked cards zijn nuttig omdat ze geen spoor van uw echte creditcard achterlaten op al die databases waar je winkelt," zegt Abine mede-oprichter en CEO Rob Shavell. "Het principe achter wat we voor veiligheid doen is heel simpel: hackers kunnen niet stelen wat ze niet hebben. "

Nadelen:

Ten eerste is het probleem van kaartlimieten. Met gemaskeerde kaarten kunt u meestal niet meer dan 500 dollar uitgeven. Een andere combinatie met gemaskeerde kaarten is dat je ze niet kunt gebruiken voor terugkerende betalingen, zoals dat lidmaatschap van je gymnasium waar je naar wilt. Tenslotte kunnen gemaskerde kaarten zo verwarrend worden. Stel je eens een valse naam voor één ding voor, en een andere valse naam voor een ander ding. Het is enorm ingewikkeld.

Wat te doen:

Gebruik gemaskeerde kaarten voor eenvoudige aankopen die niet meer dan $ 500 zijn en dat hoeft geen maandelijkse betalingen te krijgen - zoals telefoonrekeningen of fitness-lidmaatschappen.

2. Prepaid kaarten:

image2

Voordelen:

U kunt een prepaid kaart bijna overal krijgen, met name drogisterijen en supermarkten. Het enige wat u hoeft te doen is om contant te betalen en de kaart is van u. U kunt ook online online, maar dat zou nodig zijn om uw gegevens te geven aan het bedrijf waaruit u het koopt. Wat het beste is van deze optie is dat de kaart helemaal niet herkenbaar is.

Nadelen:

Hoewel het simpel klinkt om een ​​prepaid kaart te krijgen, zijn er enkele obstakels om in gedachten te houden. De meeste prepaid kaarten - in tegenstelling tot gemaskerde kaarten, die een maximale limiet hebben - hebben een minimumlimiet van $ 20. Zelfs als u iets voor minder kunt vinden, vragen zij u meestal aan te melden met uw naam, e-mail en adres, waardoor het hele aspect van anonimiteit wordt vernietigd. Tenslotte zijn de kaarten nogal lastig om aan te vullen. Als u dit online probeert te doen, moet u uw persoonlijke gegevens opgeven, waardoor u uw identiteit geheel weggeeft.

Wat te doen:

Overweeg waarom u precies voor een prepaid kaart kiest. In wezen is het een fijne cadeaubon.

Dus, de logica is dat als u ervoor kiest om een ​​prepaid kaart te krijgen, dan moet u het als een cadeaubon gebruiken - een eenmalige, eenvoudige anonieme aankoopoptie.

3. Bitcoin:

image3

Voordelen:

Stel u voor dat u het vermogen hebt om te kopen, te verkopen, te investeren en te kopen met een gloednieuwe valuta.

Zeker de meest populaire keuze op de markt, Bitcoin is trots op zichzelf als "een innovatief betaalnetwerk en een nieuw soort geld."

"Het maakt gebruik van peer-to-peer-technologie om te functioneren zonder centrale autoriteit of banken; het beheer van transacties en de afgifte van Bitcoins wordt collectief door het netwerk uitgevoerd." Het belangrijkste in dit artikel is het inderdaad mogelijk om Bitcoins te verzenden en te ontvangen zonder dat je gegevens uit te geven, en dat is ook niet gekoppeld aan de identiteit van gebruikers.

Klink als een droomwereld. Eigenlijk is het dat. Nou, tot op zekere hoogte.

Nadelen:

Bitcoin-adressen kunnen gekoppeld worden aan echte identiteiten, als deze echte identiteiten op een of andere manier in combinatie met de Bitcoin-adressen worden gebruikt. Dit wordt met name waar wanneer u donaties verzendt en een echt adres gebruikt of wanneer u geld aan iemand anders stuurt en uw adres gebruikt.

Misschien is de grootste uitdaging met Bitcoin dat alle transacties volledig transparant en traceerbaar zijn. Dit maakt helaas de mogelijkheid om Bitcoin-adressen samen te bundelen en gekoppeld te zijn aan dezelfde gebruiker.

Hmm, niet zo anoniem.

Hoe te gebruiken:

Dit artikel schetst eenvoudigweg de trucs van de handel en hoe het snel en slim kopen Bitcoins anoniem is.

De anderen:

Zeker, er zijn een heleboel andere diensten waarmee u anoniem betaalt voor artikelen en diensten. Deze omvatten Litecoin, Ripple, OpenCoin, MintChip en Linden Dollars. Elke dienst heeft zijn plussen en minnen. Ons advies bij het selecteren van een van de diensten: definieer specifiek wat u zoekt in een dienst. Als u dit weet, zult u de beste optie voor u kunnen kiezen.

Je vindt dit misschien ook interessant:

We beoordelen aanbieders op basis van strenge tests en onderzoek, maar houden ook rekening met je feedback en onze affiliate commissie met aanbieders. Sommige aanbieders zijn eigendom van ons moederbedrijf.
Meer informatie
vpnMentor werd in 2014 opgericht als een onafhankelijke site, die VPN-diensten beoordeelt en privacy gerelateerde verhalen publiceert. In samenwerking met Kape Technologies PLC blijft ons team van honderden cyberbeveiligingsonderzoekers, schrijvers en redacteuren lezers helpen met het vechten voor hun online vrijheid. Kape Technologies PLC is ook eigenaar van ExpressVPN, CyberGhost en Private Internet Access, die mogelijk op deze website worden gerangschikt en beoordeeld. Aangenomen wordt dat de beoordelingen die op vpnMentor zijn gepubliceerd op de datum van elk artikel accuraat zijn en zijn geschreven volgens onze strikte beoordelingsnormen, die prioriteit geven aan het onafhankelijke, professionele en eerlijke onderzoek van de recensent, rekening houdend met de technische mogelijkheden en kwaliteiten van het product samen met de commerciële waarde ervan voor gebruikers. Bij de ranglijsten en reviews die wij publiceren, kan ook rekening worden gehouden met het hierboven genoemde gemeenschappelijke eigendom en de partnercommissies, die wij verdienen voor aankopen via links op onze website. We beoordelen niet alle VPN-providers en aangenomen wordt dat de informatie op de datum van elk artikel accuraat is.

Over de Auteur

Technisch schrijver met een passie voor online privacy.

Vond je dit artikel leuk? Geef een beoordeling!
Ik vond het verschrikkelijk Ik vond het echt niet leuk Het was redelijk Best goed! Ik vond het geweldig!
van 10 - Beoordeeld door gebruikers
Bedankt voor je feedback.