We beoordelen aanbieders op basis van strenge tests en onderzoek, maar houden ook rekening met je feedback en onze affiliate commissie met aanbieders. Sommige aanbieders zijn eigendom van ons moederbedrijf.
Meer informatie
vpnMentor werd in 2014 opgericht met als doel VPN-diensten te evalueren en privacygerelateerde artikelen te bespreken. Op dit moment helpt ons team van honderden cybersecurity-onderzoekers, schrijvers en redacteuren lezers nog steeds bij het verdedigen van hun online vrijheid. Dit doen we in samenwerking met Kape Technologies PLC, dat ook eigenaar is van de volgende producten: ExpressVPN, CyberGhost, ZenMate, Private Internet Access en Intego, die op deze website kunnen worden beoordeeld. We gaan ervan uit dat de reviews die op vpnMentor worden gepubliceerd accuraat zijn op de datum van elk artikel, en ze zijn geschreven volgens onze strenge beoordelingsnormen, die prioriteit geven aan een professioneel en eerlijk onderzoek door de recensent, waarbij de technische mogelijkheden en kwaliteiten van het product samen met de commerciële waarde ervan voor gebruikers worden overwogen. Bij de ranglijsten en reviews die we publiceren, kan ook rekening worden gehouden met het eerder genoemde gemeenschappelijke eigendom en de partnercommissies die we verdienen voor aankopen via links op onze website. We beoordelen niet alle VPN-providers en we gaan ervan uit dat de informatie accuraat is op de datum van elk artikel.
Openbaarmaking advertentie

vpnMentor werd in 2014 opgericht met als doel VPN-diensten te evalueren en privacygerelateerde artikelen te bespreken. Op dit moment helpt ons team van honderden cybersecurity-onderzoekers, schrijvers en redacteuren lezers nog steeds bij het verdedigen van hun online vrijheid. Dit doen we in samenwerking met Kape Technologies PLC, dat ook eigenaar is van de volgende producten: ExpressVPN, CyberGhost, ZenMate, Private Internet Access en Intego, die op deze website kunnen worden beoordeeld. We gaan ervan uit dat de reviews die op vpnMentor worden gepubliceerd accuraat zijn op de datum van elk artikel, en ze zijn geschreven volgens onze strenge beoordelingsnormen, die prioriteit geven aan een professioneel en eerlijk onderzoek door de recensent, waarbij de technische mogelijkheden en kwaliteiten van het product samen met de commerciële waarde ervan voor gebruikers worden overwogen. Bij de ranglijsten en reviews die we publiceren, kan ook rekening worden gehouden met het eerder genoemde gemeenschappelijke eigendom en de partnercommissies die we verdienen voor aankopen via links op onze website. We beoordelen niet alle VPN-providers en we gaan ervan uit dat de informatie accuraat is op de datum van elk artikel.

Hoe je met een gratis VPN in 2024 overal Sky Go kunt bekijken

Guy Fawkes Gefactcheckt door Christine Johansen Anonieme Cybersecurity Experts

Sky Go is zeer populair onder Britse televisieliefhebbers die liever programma's op hun pc, Mac, tablet of smartphone kijken.

Dankzij de enorme hoeveelheid beschikbare inhoud - van het klassieke kanaal Sky One tot sport-, nieuws- en filmzenders - kun je je met Sky Go gegarandeerd urenlang vermaken.

Maar abonnees die vanuit het buitenland toegang tot het platform proberen te krijgen, kunnen niet veel inhoud bekijken:

Wat hiervoor de reden is?

De toegang tot de inhoud van Sky Go wordt op basis van je geografische locatie beperkt tot het Verenigd Koninkrijk en Ierland. Dus als je in een ander land bent en je favoriete programma's wilt bekijken, dan loop je tegen problemen aan.

Maar maak je geen zorgen! Je kunt de beperkingen van Sky Go op basis van geolocatie met een VPN omzeilen. En weet je wat het grootste voordeel is? Dit is volledig gratis. Lees verder om hier alles over te weten te komen.

Dankzij een VPN overal toegang tot Sky Go

Hoe kan een VPN je hierbij helpen?

Simpel gezegd kun je hiermee je IP-adres wijzigen en instellen op een locatie naar keuze. Als je verbinding met een server in het VK of Ierland maakt, krijgt je apparaat toestemming om toegang tot inhoud te krijgen en worden de beperkingen van Sky Go op basis van je locatie omzeild.

Heb je nog nooit een VPN gebruikt? Hier vertellen we je alles wat je moet weten.

Gelukkig is het systeem van Sky Go dat inhoud op basis van je locatie beperkt lang niet zo geavanceerd als de systemen van andere streamingwebsites zoals Netflix. Daarom hoef je geen complicaties te verwachten. Het is namelijk een zeer eenvoudig proces. De enige vraag is, welke gratis VPN's kun je hier het best voor gebruiken?

Gratis VPN's kunnen minder betrouwbaar dan de betaalde versies zijn. Opslag van gegevens, malware en het voortdurend tonen van advertenties zijn slechts een aantal van de mogelijke bedreigingen. Maar dit betekent niet dat er geen degelijke apps zijn die je gratis kunt gebruiken.

We willen je twee providers aanbevelen die we zelf hebben gebruikt en getest: Windscribe en TunnelBear. Beide diensten hebben een gratis versie en beschikken over Britse servers die je gegarandeerd toegang tot Sky Go bieden.

Een groot voordeel van Windscribe is dat je elke maand maar liefst 10 GB data krijgt. En je kunt de datalimiet zelfs naar 15 GB verhogen als je een tweet over deze VPN-dienst plaatst. Hierdoor heb je voldoende bandbreedte om je favoriete programma's te bekijken terwijl je geen cent hoeft te betalen.

Om je uit te leggen hoe je een VPN kunt installeren, gebruiken we Windscribe als voorbeeld. Maar dit proces werkt bij TunnelBear vrijwel op dezelfde manier. Dus als je liever deze provider kiest, dan kun je dezelfde stappen uitvoeren.

Hoe kun je Sky Go met WindScribe in het buitenland bekijken

1. Download en installeer de Windscribe VPN voor je apparaat.

Vrijwel elk besturingssysteem voor pc's en mobiele apparaten wordt ondersteund. Dit geldt ook voor bijna alle tv's en routers. De installatie is zeer eenvoudig - je hebt dit in een paar seconden geïnstalleerd.

2. Start de VPN en selecteer een Britse server.

De gratis versie van Windscribe geeft je toegang tot een beperkt aantal servers, maar je kunt zonder problemen verbinding met een server in het VK maken. Je hoeft alleen maar een server uit de lijst te kiezen en op de grote activeringsknop te klikken:

3. Ga naar de website van Sky Go.

Zodra je verbinding met de Britse server hebt gemaakt, hoef je alleen nog maar Sky Go te openen. Waar je eerder de foutmelding "niet beschikbaar" te zien kreeg, wordt nu de volledig functionele pagina weergegeven:

BELANGRIJK: Sky Go heeft momenteel een aantal problemen met Chrome en Firefox. Dit komt omdat Microsoft Silverlight door verschillende browsers niet meer wordt ondersteund. Er wordt gewerkt aan een oplossing en op dit moment raden we je aan om Internet Explorer te gebruiken (sorry daarvoor!) om Sky Go zonder problemen te kunnen gebruiken.

Dat is alles. Vanaf nu is Sky Go altijd en overal voor je beschikbaar.  

Als je wilt upgraden en op zoek bent naar een betaalde versie, dan kunnen we je helpen om voor weinig geld een betrouwbare VPN te vinden. Je kunt ook de onderstaande lijst bekijken.

Goedkope VPN's om Sky Go te bekijken

Rang
Aanbieder
Onze Score
Korting
Bezoek site
1
medal
9.9 /10
9.9 Onze Score
Bespaar 49%!
2
9.7 /10
9.7 Onze Score
Bespaar 84%!
3
9.5 /10
9.5 Onze Score
Bespaar 83%!
Privacywaarschuwing!

Je data wordt blootgesteld aan de websites die je bezoekt!

Uw IP-adres:

Uw locatie:

Uw internetprovider:

De bovenstaande informatie kan worden gebruikt om u te volgen, u te targeten voor advertenties en te controleren wat u online doet.

VPN's kunnen u helpen deze informatie voor websites te verbergen, zodat u te allen tijde bent beschermd. Wij raden ExpressVPN aan - de nummer 1 VPN van meer dan 350 providers die we hebben getest. ExpressVPN biedt versleuteling van militair niveau en privacyfuncties die uw digitale veiligheid garanderen en heeft momenteel 49% korting.

Bezoek ExpressVPN

We beoordelen aanbieders op basis van strenge tests en onderzoek, maar houden ook rekening met je feedback en onze affiliate commissie met aanbieders. Sommige aanbieders zijn eigendom van ons moederbedrijf.
Meer informatie
vpnMentor werd in 2014 opgericht met als doel VPN-diensten te evalueren en privacygerelateerde artikelen te bespreken. Op dit moment helpt ons team van honderden cybersecurity-onderzoekers, schrijvers en redacteuren lezers nog steeds bij het verdedigen van hun online vrijheid. Dit doen we in samenwerking met Kape Technologies PLC, dat ook eigenaar is van de volgende producten: ExpressVPN, CyberGhost, ZenMate, Private Internet Access en Intego, die op deze website kunnen worden beoordeeld. We gaan ervan uit dat de reviews die op vpnMentor worden gepubliceerd accuraat zijn op de datum van elk artikel, en ze zijn geschreven volgens onze strenge beoordelingsnormen, die prioriteit geven aan een professioneel en eerlijk onderzoek door de recensent, waarbij de technische mogelijkheden en kwaliteiten van het product samen met de commerciële waarde ervan voor gebruikers worden overwogen. Bij de ranglijsten en reviews die we publiceren, kan ook rekening worden gehouden met het eerder genoemde gemeenschappelijke eigendom en de partnercommissies die we verdienen voor aankopen via links op onze website. We beoordelen niet alle VPN-providers en we gaan ervan uit dat de informatie accuraat is op de datum van elk artikel.

Over de Auteur

Anonieme experts die voor vpnMentor schrijven, maar hun identiteit geheim houden.

Vond je dit artikel leuk? Geef een beoordeling!
Ik vond het verschrikkelijk Ik vond het echt niet leuk Het was redelijk Best goed! Ik vond het geweldig!
van 10 - Beoordeeld door gebruikers
Bedankt voor je feedback.

Voel je vrij om een reactie te geven over hoe dit artikel kan worden verbeterd. Jouw feedback is waardevol!

Laat een reactie achter

Sorry, links zijn in dit veld niet toegestaan!

Naam moet minimaal 3 letters bevatten

Dit veld mag niet meer dan 80 letters bevatten

Sorry, links zijn in dit veld niet toegestaan!

Geef een geldig e-mailadres op

Bedankt voor het geven van een reactie %%name%%!

We controleren alle reacties binnen 48 uur om er zeker van te zijn dat ze echt en niet aanstootgevend zijn. Voel je vrij om dit artikel in de tussentijd te delen.