We beoordelen aanbieders op basis van strenge tests en onderzoek, maar houden ook rekening met je feedback en onze affiliate commissie met aanbieders. Sommige aanbieders zijn eigendom van ons moederbedrijf.
Meer informatie
vpnMentor werd in 2014 opgericht met als doel VPN-diensten te evalueren en privacygerelateerde artikelen te bespreken. Op dit moment helpt ons team van honderden cybersecurity-onderzoekers, schrijvers en redacteuren lezers nog steeds bij het verdedigen van hun online vrijheid. Dit doen we in samenwerking met Kape Technologies PLC, dat ook eigenaar is van de volgende producten: ExpressVPN, CyberGhost, ZenMate, Private Internet Access en Intego, die op deze website kunnen worden beoordeeld. We gaan ervan uit dat de reviews die op vpnMentor worden gepubliceerd accuraat zijn op de datum van elk artikel, en ze zijn geschreven volgens onze strenge beoordelingsnormen, die prioriteit geven aan een professioneel en eerlijk onderzoek door de recensent, waarbij de technische mogelijkheden en kwaliteiten van het product samen met de commerciële waarde ervan voor gebruikers worden overwogen. Bij de ranglijsten en reviews die we publiceren, kan ook rekening worden gehouden met het eerder genoemde gemeenschappelijke eigendom en de partnercommissies die we verdienen voor aankopen via links op onze website. We beoordelen niet alle VPN-providers en we gaan ervan uit dat de informatie accuraat is op de datum van elk artikel.
Openbaarmaking advertentie

vpnMentor werd in 2014 opgericht met als doel VPN-diensten te evalueren en privacygerelateerde artikelen te bespreken. Op dit moment helpt ons team van honderden cybersecurity-onderzoekers, schrijvers en redacteuren lezers nog steeds bij het verdedigen van hun online vrijheid. Dit doen we in samenwerking met Kape Technologies PLC, dat ook eigenaar is van de volgende producten: ExpressVPN, CyberGhost, ZenMate, Private Internet Access en Intego, die op deze website kunnen worden beoordeeld. We gaan ervan uit dat de reviews die op vpnMentor worden gepubliceerd accuraat zijn op de datum van elk artikel, en ze zijn geschreven volgens onze strenge beoordelingsnormen, die prioriteit geven aan een professioneel en eerlijk onderzoek door de recensent, waarbij de technische mogelijkheden en kwaliteiten van het product samen met de commerciële waarde ervan voor gebruikers worden overwogen. Bij de ranglijsten en reviews die we publiceren, kan ook rekening worden gehouden met het eerder genoemde gemeenschappelijke eigendom en de partnercommissies die we verdienen voor aankopen via links op onze website. We beoordelen niet alle VPN-providers en we gaan ervan uit dat de informatie accuraat is op de datum van elk artikel.

Hoe je NordVPN-account opent en installeert op Windows

Ditsa Keren Onderzoeker Technologie

We raden uw aan om nog voor u iets doet, eerst deze review pagina voor NordVPN te bekijken en de laatste updates van onze gebruikers te lezen. Dit zal u helpen om een goede keuze te maken als het gaat om de best passende VPN.

Een account openen bij NordVPN

Open eerst NordVPN's website en klik op Get VPN Now. Kies de aanbieding die u het beste past. Merk op dat er eigenlijk geen verschil is tussen de plannen, de enige veranderende factor is de lengte van abonnement en de prijs per maand, die over het algemeen vrij aantrekkelijk is.

NordVPN updates subscription plans

Daarna opent u een veilig account door uw details en betalingsmethode in te vullen. Interessant genoeg biedt NordVPN een verscheidenheid aan betalingsmethodes, met inbegrip van paypal, creditcard, bitcoin en anderen. Na paypal te kiezen, worden we gevraagd om met de termijnen van de dienst akkoord te gaan alvorens naar het afrekenen te gaan. Een nog goedkopere VPN is CyberGhost, die abonnementen aanbiedt vanaf $2,19/maand. Je kunt de service zelfs gedurende 45 dagen zonder risico uitproberen.

Login bij uw NordVPN dashboard

Na de voltooiing van de betaling, zult u een bevestigingsbericht met een login verbinding zien. Klik erop om uw dashboard te zien, dat er zo uitziet:

login bij nordvpn

Download NordVPN naar Windows

Het klikken op het DownloadArea zal een verscheidenheid aan downloadopties tonen, afhankelijk van uw apparaat. Let op: het systeem zal uw besturingssysteem niet identificeren, dus let erop dat u zeker weet welke versie van Windows u gebruikt.

download nordvpn

Na de download, klikte ik om het bestand te openen, maar niets gebeurde tot ongeveer 60 seconden later, toen de app opende met een vraag om mijn gebruikersnaam en wachtwoord.

nordvpn

NordVPN op Windows gebruiken

Het eerste dat u na het inloggen moet doen, is het land vanwaar u wilt browsen kiezen en op connect klikken.

configureren van nordvpn op windows

U kunt ook klikken op Server om meer gedetailleerde informatie over de aangeboden servers te zien.

nordvpn

Zodra u bent verbonden, zult u dit zien:

verbinden met nordvpn

Nu bent u klaar om veilig over het web te surfen

Uitgebreide configuraties

Klik op Settings om een paar meer opties om uit te kiezen te bekijken. Hier kunt u uw DNS servers kiezen, uw standaardprotocol kiezen, of lopende processen toevoegen aan de kill lijst.

nordvpn settings

Als je uiteindelijk voor NordVPN kiest, hoop ik dat je het meeste uit hun fantastische service zult halen! Maar als dat niet zo is, dan zou ik je aanraden ExpressVPN te proberen, dat wordt ondersteund door een 30-daagse geld-terug-garantie zodat je het zonder risico kunt uitproberen.

Je vindt dit misschien ook interessant:

Privacywaarschuwing!

Je data wordt blootgesteld aan de websites die je bezoekt!

Uw IP-adres:

Uw locatie:

Uw internetprovider:

De bovenstaande informatie kan worden gebruikt om u te volgen, u te targeten voor advertenties en te controleren wat u online doet.

VPN's kunnen u helpen deze informatie voor websites te verbergen, zodat u te allen tijde bent beschermd. Wij raden ExpressVPN aan - de nummer 1 VPN van meer dan 350 providers die we hebben getest. ExpressVPN biedt versleuteling van militair niveau en privacyfuncties die uw digitale veiligheid garanderen en heeft momenteel 49% korting.

Bezoek ExpressVPN

We beoordelen aanbieders op basis van strenge tests en onderzoek, maar houden ook rekening met je feedback en onze affiliate commissie met aanbieders. Sommige aanbieders zijn eigendom van ons moederbedrijf.
Meer informatie
vpnMentor werd in 2014 opgericht met als doel VPN-diensten te evalueren en privacygerelateerde artikelen te bespreken. Op dit moment helpt ons team van honderden cybersecurity-onderzoekers, schrijvers en redacteuren lezers nog steeds bij het verdedigen van hun online vrijheid. Dit doen we in samenwerking met Kape Technologies PLC, dat ook eigenaar is van de volgende producten: ExpressVPN, CyberGhost, ZenMate, Private Internet Access en Intego, die op deze website kunnen worden beoordeeld. We gaan ervan uit dat de reviews die op vpnMentor worden gepubliceerd accuraat zijn op de datum van elk artikel, en ze zijn geschreven volgens onze strenge beoordelingsnormen, die prioriteit geven aan een professioneel en eerlijk onderzoek door de recensent, waarbij de technische mogelijkheden en kwaliteiten van het product samen met de commerciële waarde ervan voor gebruikers worden overwogen. Bij de ranglijsten en reviews die we publiceren, kan ook rekening worden gehouden met het eerder genoemde gemeenschappelijke eigendom en de partnercommissies die we verdienen voor aankopen via links op onze website. We beoordelen niet alle VPN-providers en we gaan ervan uit dat de informatie accuraat is op de datum van elk artikel.

Over de Auteur

Ditsa Keren is een cybersecurity expert met een grote interesse in technologie en digitale privacy.

Vond je dit artikel leuk? Geef een beoordeling!
Ik vond het verschrikkelijk Ik vond het echt niet leuk Het was redelijk Best goed! Ik vond het geweldig!
van 10 - Beoordeeld door gebruikers
Bedankt voor je feedback.

Voel je vrij om een reactie te geven over hoe dit artikel kan worden verbeterd. Jouw feedback is waardevol!

Laat een reactie achter

Sorry, links zijn in dit veld niet toegestaan!

Naam moet minimaal 3 letters bevatten

Dit veld mag niet meer dan 80 letters bevatten

Sorry, links zijn in dit veld niet toegestaan!

Geef een geldig e-mailadres op

Bedankt voor het geven van een reactie %%name%%!

We controleren alle reacties binnen 48 uur om er zeker van te zijn dat ze echt en niet aanstootgevend zijn. Voel je vrij om dit artikel in de tussentijd te delen.