We beoordelen aanbieders op basis van strenge tests en onderzoek, maar houden ook rekening met je feedback en onze affiliate commissie met aanbieders. Sommige aanbieders zijn eigendom van ons moederbedrijf.
Meer informatie
vpnMentor werd in 2014 opgericht als een onafhankelijke site, die VPN-diensten beoordeelt en privacy gerelateerde verhalen publiceert. In samenwerking met Kape Technologies PLC blijft ons team van honderden cyberbeveiligingsonderzoekers, schrijvers en redacteuren lezers helpen met het vechten voor hun online vrijheid. Kape Technologies PLC is ook eigenaar van ExpressVPN, CyberGhost en Private Internet Access, die mogelijk op deze website worden gerangschikt en beoordeeld. Aangenomen wordt dat de beoordelingen die op vpnMentor zijn gepubliceerd op de datum van elk artikel accuraat zijn en zijn geschreven volgens onze strikte beoordelingsnormen, die prioriteit geven aan het onafhankelijke, professionele en eerlijke onderzoek van de recensent, rekening houdend met de technische mogelijkheden en kwaliteiten van het product samen met de commerciële waarde ervan voor gebruikers. Bij de ranglijsten en reviews die wij publiceren, kan ook rekening worden gehouden met het hierboven genoemde gemeenschappelijke eigendom en de partnercommissies, die wij verdienen voor aankopen via links op onze website. We beoordelen niet alle VPN-providers en aangenomen wordt dat de informatie op de datum van elk artikel accuraat is.
Openbaarmaking advertentie

vpnMentor werd in 2014 opgericht als een onafhankelijke site, die VPN-diensten beoordeelt en privacy gerelateerde verhalen publiceert. In samenwerking met Kape Technologies PLC blijft ons team van honderden cyberbeveiligingsonderzoekers, schrijvers en redacteuren lezers helpen met het vechten voor hun online vrijheid. Kape Technologies PLC is ook eigenaar van ExpressVPN, CyberGhost en Private Internet Access, die mogelijk op deze website worden gerangschikt en beoordeeld. Aangenomen wordt dat de beoordelingen die op vpnMentor zijn gepubliceerd op de datum van elk artikel accuraat zijn en zijn geschreven volgens onze strikte beoordelingsnormen, die prioriteit geven aan het onafhankelijke, professionele en eerlijke onderzoek van de recensent, rekening houdend met de technische mogelijkheden en kwaliteiten van het product samen met de commerciële waarde ervan voor gebruikers. Bij de ranglijsten en reviews die wij publiceren, kan ook rekening worden gehouden met het hierboven genoemde gemeenschappelijke eigendom en de partnercommissies, die wij verdienen voor aankopen via links op onze website. We beoordelen niet alle VPN-providers en aangenomen wordt dat de informatie op de datum van elk artikel accuraat is.

Hoe je NordVPN-account opent en installeert op Windows

Ditsa Keren Onderzoeker Technologie

We raden uw aan om nog voor u iets doet, eerst deze review pagina voor NordVPN te bekijken en de laatste updates van onze gebruikers te lezen. Dit zal u helpen om een goede keuze te maken als het gaat om de best passende VPN.

Een account openen bij NordVPN

Open eerst NordVPN's website en klik op Get VPN Now. Kies de aanbieding die u het beste past. Merk op dat er eigenlijk geen verschil is tussen de plannen, de enige veranderende factor is de lengte van abonnement en de prijs per maand, die over het algemeen vrij aantrekkelijk is.

NordVPN updates subscription plans

Daarna opent u een veilig account door uw details en betalingsmethode in te vullen. Interessant genoeg biedt NordVPN een verscheidenheid aan betalingsmethodes, met inbegrip van paypal, creditcard, bitcoin en anderen. Na paypal te kiezen, worden we gevraagd om met de termijnen van de dienst akkoord te gaan alvorens naar het afrekenen te gaan. Een nog goedkopere VPN is CyberGhost, die abonnementen aanbiedt vanaf $2,03/maand. Je kunt de service zelfs gedurende 45 dagen zonder risico uitproberen.

Login bij uw NordVPN dashboard

Na de voltooiing van de betaling, zult u een bevestigingsbericht met een login verbinding zien. Klik erop om uw dashboard te zien, dat er zo uitziet:

login bij nordvpn

Download NordVPN naar Windows

Het klikken op het DownloadArea zal een verscheidenheid aan downloadopties tonen, afhankelijk van uw apparaat. Let op: het systeem zal uw besturingssysteem niet identificeren, dus let erop dat u zeker weet welke versie van Windows u gebruikt.

download nordvpn

Na de download, klikte ik om het bestand te openen, maar niets gebeurde tot ongeveer 60 seconden later, toen de app opende met een vraag om mijn gebruikersnaam en wachtwoord.

nordvpn

NordVPN op Windows gebruiken

Het eerste dat u na het inloggen moet doen, is het land vanwaar u wilt browsen kiezen en op connect klikken.

configureren van nordvpn op windows

U kunt ook klikken op Server om meer gedetailleerde informatie over de aangeboden servers te zien.

nordvpn

Zodra u bent verbonden, zult u dit zien:

verbinden met nordvpn

Nu bent u klaar om veilig over het web te surfen

Uitgebreide configuraties

Klik op Settings om een paar meer opties om uit te kiezen te bekijken. Hier kunt u uw DNS servers kiezen, uw standaardprotocol kiezen, of lopende processen toevoegen aan de kill lijst.

nordvpn settings

Als je uiteindelijk voor NordVPN kiest, hoop ik dat je het meeste uit hun fantastische service zult halen! Maar als dat niet zo is, dan zou ik je aanraden ExpressVPN te proberen, dat wordt ondersteund door een 30-daagse geld-terug-garantie zodat je het zonder risico kunt uitproberen.

Je vindt dit misschien ook interessant:

Privacywaarschuwing!

Je data wordt blootgesteld aan de websites die je bezoekt!

Uw IP-adres:

Uw locatie:

Uw internetprovider:

De bovenstaande informatie kan worden gebruikt om u te volgen, u te targeten voor advertenties en te controleren wat u online doet.

VPN's kunnen u helpen deze informatie voor websites te verbergen, zodat u te allen tijde bent beschermd. Wij raden ExpressVPN aan - de nummer 1 VPN van meer dan 350 providers die we hebben getest. ExpressVPN biedt versleuteling van militair niveau en privacyfuncties die uw digitale veiligheid garanderen en heeft momenteel 49% korting.

Bezoek ExpressVPN

We beoordelen aanbieders op basis van strenge tests en onderzoek, maar houden ook rekening met je feedback en onze affiliate commissie met aanbieders. Sommige aanbieders zijn eigendom van ons moederbedrijf.
Meer informatie
vpnMentor werd in 2014 opgericht als een onafhankelijke site, die VPN-diensten beoordeelt en privacy gerelateerde verhalen publiceert. In samenwerking met Kape Technologies PLC blijft ons team van honderden cyberbeveiligingsonderzoekers, schrijvers en redacteuren lezers helpen met het vechten voor hun online vrijheid. Kape Technologies PLC is ook eigenaar van ExpressVPN, CyberGhost en Private Internet Access, die mogelijk op deze website worden gerangschikt en beoordeeld. Aangenomen wordt dat de beoordelingen die op vpnMentor zijn gepubliceerd op de datum van elk artikel accuraat zijn en zijn geschreven volgens onze strikte beoordelingsnormen, die prioriteit geven aan het onafhankelijke, professionele en eerlijke onderzoek van de recensent, rekening houdend met de technische mogelijkheden en kwaliteiten van het product samen met de commerciële waarde ervan voor gebruikers. Bij de ranglijsten en reviews die wij publiceren, kan ook rekening worden gehouden met het hierboven genoemde gemeenschappelijke eigendom en de partnercommissies, die wij verdienen voor aankopen via links op onze website. We beoordelen niet alle VPN-providers en aangenomen wordt dat de informatie op de datum van elk artikel accuraat is.

Over de Auteur

Ditsa Keren is een cybersecurity expert met een grote interesse in technologie en digitale privacy.

Vond je dit artikel leuk? Geef een beoordeling!
Ik vond het verschrikkelijk Ik vond het echt niet leuk Het was redelijk Best goed! Ik vond het geweldig!
van 10 - Beoordeeld door gebruikers
Bedankt voor je feedback.