We beoordelen aanbieders op basis van strenge tests en onderzoek, maar houden ook rekening met je feedback en onze affiliate commissie met aanbieders. Sommige aanbieders zijn eigendom van ons moederbedrijf.
Meer informatie
vpnMentor werd in 2014 opgericht met als doel VPN-diensten te evalueren en privacygerelateerde artikelen te bespreken. Op dit moment helpt ons team van honderden cybersecurity-onderzoekers, schrijvers en redacteuren lezers nog steeds bij het verdedigen van hun online vrijheid. Dit doen we in samenwerking met Kape Technologies PLC, dat ook eigenaar is van de volgende producten: ExpressVPN, CyberGhost, ZenMate, Private Internet Access en Intego, die op deze website kunnen worden beoordeeld. We gaan ervan uit dat de reviews die op vpnMentor worden gepubliceerd accuraat zijn op de datum van elk artikel, en ze zijn geschreven volgens onze strenge beoordelingsnormen, die prioriteit geven aan een professioneel en eerlijk onderzoek door de recensent, waarbij de technische mogelijkheden en kwaliteiten van het product samen met de commerciële waarde ervan voor gebruikers worden overwogen. Bij de ranglijsten en reviews die we publiceren, kan ook rekening worden gehouden met het eerder genoemde gemeenschappelijke eigendom en de partnercommissies die we verdienen voor aankopen via links op onze website. We beoordelen niet alle VPN-providers en we gaan ervan uit dat de informatie accuraat is op de datum van elk artikel.
Openbaarmaking advertentie

vpnMentor werd in 2014 opgericht met als doel VPN-diensten te evalueren en privacygerelateerde artikelen te bespreken. Op dit moment helpt ons team van honderden cybersecurity-onderzoekers, schrijvers en redacteuren lezers nog steeds bij het verdedigen van hun online vrijheid. Dit doen we in samenwerking met Kape Technologies PLC, dat ook eigenaar is van de volgende producten: ExpressVPN, CyberGhost, ZenMate, Private Internet Access en Intego, die op deze website kunnen worden beoordeeld. We gaan ervan uit dat de reviews die op vpnMentor worden gepubliceerd accuraat zijn op de datum van elk artikel, en ze zijn geschreven volgens onze strenge beoordelingsnormen, die prioriteit geven aan een professioneel en eerlijk onderzoek door de recensent, waarbij de technische mogelijkheden en kwaliteiten van het product samen met de commerciële waarde ervan voor gebruikers worden overwogen. Bij de ranglijsten en reviews die we publiceren, kan ook rekening worden gehouden met het eerder genoemde gemeenschappelijke eigendom en de partnercommissies die we verdienen voor aankopen via links op onze website. We beoordelen niet alle VPN-providers en we gaan ervan uit dat de informatie accuraat is op de datum van elk artikel.

Hoe krijg je in China toegang tot Dropbox? (2024)

Kate Veale Bijgewerkt op 15-02-2024 Senior redactrice

Ben je een reis naar China aan het plannen? En je wilt toegang tot je bestanden als je er bent? Dan moet je weten dat Dropbox is geblokkeerd in China. Maar maak je geen zorgen - er is een eenvoudige oplossing!

China blokkeert duizenden websites door een landelijke internet firewall, bijgenaamd de Grote Firewall van China. De Grote Firewall voorkomt dat Chinese burgers en bezoekers Dropbox gebruiken omdat het niet voldoet aan de voorschriften van de overheid. Maar we hebben wel goed nieuws - met een goede VPN kun je de censuur omzeilen en toegang krijgen tot je bestanden in Dropbox.

En als je andere platforms wil bereiken zoals WhatsApp en Facebook, zal je ook vooruit moeten plannen. Je kunt onze firewall testing tool gebruiken om te controleren welke sites door de Chinese overheid worden gecensureerd. Als je je zorgen maakt over het gebruik van een VPN in China, dan is dat niet nodig want de Chinese overheid bestrijdt VPN's door ze technologisch te blokkeren. Er zijn geen openbare meldingen van toeristen die worden gestraft voor het gebruik van een VPN.

Lees verder voor onze eenvoudige handleiding over het gebruik van Dropbox in China.

Snelle Oplossing

De snelste en veiligste manier om Dropbox in China te gebruiken is om een VPN te installeren voordat je aankomt. Zorg dat je een dienst kiest die in China werkt, want veel VPN's worden door de overheid geblokkeerd.

Belangrijk! Gezien de aard van de VPN-beperkingen in China kunnen VPN's met tussenpozen prestatieproblemen ondervinden. Hoewel alle VPN periodes kunnen hebben waarin ze niet operationeel zijn, lijkt de VPN die we hebben uitgelicht de meest consistente betrouwbaarheid te hebben.
  1. Download en installeer een VPN op al je apparaten voordat je vertrekt - ExpressVPN is onze #1 keuze!
  2. Maak verbinding met een server buiten China.
  3. Haal het meeste uit je onbeperkte gebruik van Dropbox in China.

Begin Je Gratis ExpressVPN Proefperiode Nu!

Opmerking van de redactie: Transparantie is één van onze kernwaarden bij vpnMentor, dus weet dat we deel uitmaken van dezelfde eigendomsgroep als ExpressVPN. Dit heeft echter geen invloed op ons evaluatieproces.

Waarom Je Een VPN Nodig Hebt Om Dropbox te Gebruiken in China

Net als tegenstrijdige politieke ideeën worden websites, die niet voldoen aan de strenge Chinese regels voor inhoudsfiltering, gecensureerd door de Grote Firewall. Dropbox is zo'n website, vooral omdat het gebruikers in staat stelt om ongecensureerde bestanden te delen.

Na het plotselinge en onaangekondigde verbod hadden gebruikers in China geen enkele toegang meer tot hun persoonlijke bestanden. Vier jaar later begon Dropbox het HTTPS-protocol te gebruiken, waardoor het de firewall kon vermijden, totdat de Chinese overheid ook de toegang tot dat beveiligde adres blokkeerde.

Het goede nieuws is dat je een VPN kunt gebruiken om de censuur van China te omzeilen en toegang te krijgen tot je Dropbox-account. Veel VPN's zijn geblokkeerd in China, dus is het belangrijk om een dienst te selecteren die werkt. Om je te helpen met je keuze, hebben onze experts een lijst van de 6 Beste VPN's voor China samengesteld.

Wanneer je een VPN gebruikt, verbindt het je apparaat met een externe server en maskeert het je IP-locatie. Hierdoor lijkt het alsof je toegang hebt tot het internet vanaf de locatie van je externe server, en niet vanuit China, waardoor je censuur kunt omzeilen en veilig gebruik kunt maken van Dropbox in China.

Een VPN codeert ook je internetverkeer om je te beschermen tegen cyberaanvallen en overheidstoezicht, wat vooral nuttig is bij het uploaden van bestanden naar de cloud. Als je bijvoorbeeld politiek materiaal of iets wat gezien kan worden als spottend voor de regerende partij (inclusief grappige memes) uploadt, wil je het privé houden.

De Chinese firewall blokkeert de toegang tot de meeste VPN-websites, dus je moet je VPN downloaden en installeren voordat je van huis gaat. Zodra je bent aangekomen, kun je Dropbox gebruiken door verbinding te maken met een externe server in een land buiten China.

Wat Kan Een VPN Nog Meer Voor Je Doen?

VPN's zijn krachtige internetbeveiligingstools en als zodanig hebben ze een breed scala aan toepassingen. Hier zijn slechts enkele voordelen van het gebruik van een VPN:

Beschermt je gegevens tegen hackers en spionnen

Een VPN versleutelt je persoonlijke gegevens, beschermt je identiteit en maakt deze volledig onleesbaar voor hackers en bewakingsagenten van de overheid.

De Chinese overheid gebruikt invasieve internetbewakingstechnieken, dus je privacy en anonimiteit zijn van vitaal belang wanneer je bestanden van en naar Dropbox verzendt. Als de overheid je gegevens onderschept, voorkomt een goede VPN dat ze je echte IP-adres of locatie ontdekken zodat je identiteit geheim blijft.

Ontgrendelt geografisch geblokkeerde websites en streamingdiensten

Wanneer je op reis bent, kan het moeilijk zijn om bij te blijven met je favoriete shows van thuis. De meeste streamingdiensten maken gebruik van geografische blokkades en VPN-blokkades om de toegang in bepaalde regio's te beperken, dus zodra je het land verlaat, kun je niet meer kijken.

Gelukkig maakt een goede VPN het makkelijk om geografische blokkades te omzeilen en bij te blijven met nieuwe afleveringen. Het enige wat je hoeft te doen is overschakelen naar een server in je eigen land en je hebt onbeperkte toegang tot alle streamingdiensten en tv-netwerken die je thuis bekijkt.

Omzeilt censuur om toegang te krijgen tot andere geblokkeerde websites

Een VPN deblokkeert niet alleen Dropbox terwijl je in China bent, maar ook andere websites die de Grote Firewall blokkeert, inclusief Facebook, Gmail en YouTube.

Bekijk voor meer informatie onze uitgebreide gidsen voor het deblokkeren van Gmail, YouTube en Facebook.

Samenvatting

De beste manier om Dropbox in China te gebruiken is om een VPN op je apparaten te installeren voordat je erheen gaat.

Een VPN beschermt je identiteit en je recht op vrijheid door je IP-adres te maskeren en je internetverkeer te versleutelen. Hiermee kun je geografisch geblokkeerde content en andere gecensureerde websites van overal ter wereld bekijken.

ExpressVPN heeft keer op keer bewezen dat het de Grote Firewall omzeilt en soepel werkt in China, en zijn militaire encryptie en geavanceerde beveiligingsfuncties zorgen ervoor dat je identiteit te allen tijde privé blijft. Daarnaast biedt het bedrijf ook een 7-daagse gratis proefversie en een 30-dagen “niet-goed-geld-terug”-garantie, zodat je het zonder risico kunt uitproberen.

Neem ExpressVPN Nu!

Andere Artikelen Die Interessant Voor Je Zijn

Als je geïnteresseerd bent in censuur in China, hebben we een lijst met informatieve gidsen voor zowel reizigers als burgers samengesteld.

Als je meer wilt weten over censuur in China, bekijk dan onze Volledige Lijst van Geblokkeerde Websites in China.

En, voordat je aan je reis overzee begint, zorg ervoor dat je jezelf beschermt met een van de 6 Beste VPN's voor China.

Privacywaarschuwing!

Je data wordt blootgesteld aan de websites die je bezoekt!

Uw IP-adres:

Uw locatie:

Uw internetprovider:

De bovenstaande informatie kan worden gebruikt om u te volgen, u te targeten voor advertenties en te controleren wat u online doet.

VPN's kunnen u helpen deze informatie voor websites te verbergen, zodat u te allen tijde bent beschermd. Wij raden ExpressVPN aan - de nummer 1 VPN van meer dan 350 providers die we hebben getest. ExpressVPN biedt versleuteling van militair niveau en privacyfuncties die uw digitale veiligheid garanderen en heeft momenteel 49% korting.

Bezoek ExpressVPN

We beoordelen aanbieders op basis van strenge tests en onderzoek, maar houden ook rekening met je feedback en onze affiliate commissie met aanbieders. Sommige aanbieders zijn eigendom van ons moederbedrijf.
Meer informatie
vpnMentor werd in 2014 opgericht met als doel VPN-diensten te evalueren en privacygerelateerde artikelen te bespreken. Op dit moment helpt ons team van honderden cybersecurity-onderzoekers, schrijvers en redacteuren lezers nog steeds bij het verdedigen van hun online vrijheid. Dit doen we in samenwerking met Kape Technologies PLC, dat ook eigenaar is van de volgende producten: ExpressVPN, CyberGhost, ZenMate, Private Internet Access en Intego, die op deze website kunnen worden beoordeeld. We gaan ervan uit dat de reviews die op vpnMentor worden gepubliceerd accuraat zijn op de datum van elk artikel, en ze zijn geschreven volgens onze strenge beoordelingsnormen, die prioriteit geven aan een professioneel en eerlijk onderzoek door de recensent, waarbij de technische mogelijkheden en kwaliteiten van het product samen met de commerciële waarde ervan voor gebruikers worden overwogen. Bij de ranglijsten en reviews die we publiceren, kan ook rekening worden gehouden met het eerder genoemde gemeenschappelijke eigendom en de partnercommissies die we verdienen voor aankopen via links op onze website. We beoordelen niet alle VPN-providers en we gaan ervan uit dat de informatie accuraat is op de datum van elk artikel.

Over de Auteur

Kate schrijft en redigeert sinds 2018 voor vpnMentor. Ze wordt gedreven door haar passie om mensen te helpen zichzelf te beschermen tegen online bedreigingen.

Vond je dit artikel leuk? Geef een beoordeling!
Ik vond het verschrikkelijk Ik vond het echt niet leuk Het was redelijk Best goed! Ik vond het geweldig!
van 10 - Beoordeeld door gebruikers
Bedankt voor je feedback.

Voel je vrij om een reactie te geven over hoe dit artikel kan worden verbeterd. Jouw feedback is waardevol!

Laat een reactie achter

Sorry, links zijn in dit veld niet toegestaan!

Naam moet minimaal 3 letters bevatten

Dit veld mag niet meer dan 80 letters bevatten

Sorry, links zijn in dit veld niet toegestaan!

Geef een geldig e-mailadres op

Bedankt voor het geven van een reactie %%name%%!

We controleren alle reacties binnen 48 uur om er zeker van te zijn dat ze echt en niet aanstootgevend zijn. Voel je vrij om dit artikel in de tussentijd te delen.