We beoordelen aanbieders op basis van strenge tests en onderzoek, maar houden ook rekening met je feedback en onze affiliate commissie met aanbieders. Sommige aanbieders zijn eigendom van ons moederbedrijf.
Meer informatie
vpnMentor werd in 2014 opgericht met als doel VPN-diensten te evalueren en privacygerelateerde artikelen te bespreken. Op dit moment helpt ons team van honderden cybersecurity-onderzoekers, schrijvers en redacteuren lezers nog steeds bij het verdedigen van hun online vrijheid. Dit doen we in samenwerking met Kape Technologies PLC, dat ook eigenaar is van de volgende producten: ExpressVPN, CyberGhost, ZenMate, Private Internet Access en Intego, die op deze website kunnen worden beoordeeld. We gaan ervan uit dat de reviews die op vpnMentor worden gepubliceerd accuraat zijn op de datum van elk artikel, en ze zijn geschreven volgens onze strenge beoordelingsnormen, die prioriteit geven aan een professioneel en eerlijk onderzoek door de recensent, waarbij de technische mogelijkheden en kwaliteiten van het product samen met de commerciële waarde ervan voor gebruikers worden overwogen. Bij de ranglijsten en reviews die we publiceren, kan ook rekening worden gehouden met het eerder genoemde gemeenschappelijke eigendom en de partnercommissies die we verdienen voor aankopen via links op onze website. We beoordelen niet alle VPN-providers en we gaan ervan uit dat de informatie accuraat is op de datum van elk artikel.
Openbaarmaking advertentie

vpnMentor werd in 2014 opgericht met als doel VPN-diensten te evalueren en privacygerelateerde artikelen te bespreken. Op dit moment helpt ons team van honderden cybersecurity-onderzoekers, schrijvers en redacteuren lezers nog steeds bij het verdedigen van hun online vrijheid. Dit doen we in samenwerking met Kape Technologies PLC, dat ook eigenaar is van de volgende producten: ExpressVPN, CyberGhost, ZenMate, Private Internet Access en Intego, die op deze website kunnen worden beoordeeld. We gaan ervan uit dat de reviews die op vpnMentor worden gepubliceerd accuraat zijn op de datum van elk artikel, en ze zijn geschreven volgens onze strenge beoordelingsnormen, die prioriteit geven aan een professioneel en eerlijk onderzoek door de recensent, waarbij de technische mogelijkheden en kwaliteiten van het product samen met de commerciële waarde ervan voor gebruikers worden overwogen. Bij de ranglijsten en reviews die we publiceren, kan ook rekening worden gehouden met het eerder genoemde gemeenschappelijke eigendom en de partnercommissies die we verdienen voor aankopen via links op onze website. We beoordelen niet alle VPN-providers en we gaan ervan uit dat de informatie accuraat is op de datum van elk artikel.

Hoe Gebruik Je Facebook in China in 2024 – Dit Werkt Echt

Kate Veale Bijgewerkt op 15-02-2024 Senior redactrice

Is China je volgende vakantiebestemming? Als je in contact wilt blijven met vrienden en familie terwijl je daar bent, moet je weten dat Facebook is geblokkeerd in China.

Gelukkig is er een eenvoudige manier om deze blokkade te omzeilen!

Chinese censuur instanties verboden Facebook nadat Ürümqi rellenactivisten het gebruikten om te communiceren met de rest van hun netwerk. Tot op de dag van vandaag voorkomt de Grote Firewall van China dat burgers en bezoekers kunnen inloggen op hun favoriete social media platform.

Ook moet je vooruit plannen als je andere geblokkeerde platforms wilt gebruiken, zoals YouTube en WhatsApp. Gebruik onze firewall test tool om te controleren welke sites de Grote Firewall blokkeert voordat je aankomt.

Maar het goede nieuws is dat wij er zijn om je te helpen! Hieronder vind je onze eenvoudige handleiding over hoe je Facebook in China kunt gebruiken.

Snelle Oplossing

De eenvoudigste manier om Facebook in China te gebruiken is om een VPN te installeren voordat je aankomt. Veel VPN's zijn geblokkeerd door de overheid, dus kies een dienst die werkt in China.

  1. Download en installeer een VPN op al je apparaten voordat je vertrekt - ExpressVPN is onze #1 keuze!
  2. Maak verbinding met een server in de VS of een ander land waar Facebook vrij beschikbaar is.
  3. Geniet van je online vrijheid en bombardeer je vrienden met selfies en vakantie foto's!

Probeer ExpressVPN nu!

Belangrijk. Het gebruik van een VPN, die niet door de overheid in China is goedgekeurd, is tegen de wet. Toch zijn er nog geen openbare meldingen van Chinese autoriteiten die toeristen straffen voor het gebruik van dergelijke VPN's. Het is belangrijk om te onthouden dat het gebruik van een VPN niet betekent dat je er alles mee kunt doen wat je wilt, zoals het deblokkeren van websites en diensten waarvoor in het land beperkingen gelden. Wij bij vpnMentor zijn tegen onwettige activiteiten.

Waarom Je Een VPN Nodig Hebt Om Facebook Te Gebruiken In China

De Chinese overheid gebruikt een sterke firewall om websites te blokkeren die zich verzetten tegen de heersende partij, sociale waarden en regelgeving voor contentfiltering. Tot de meest populaire geblokkeerde websites behoren Facebook, YouTube en zelfs Google.

Facebook zit vol met diverse en vaak controversiële en politieke inhoud - maar, verrassend genoeg, is dit niet de reden waarom je het niet kunt gebruiken in China. Facebook werd in China geblokkeerd nadat een groep politieke activisten, die zich verzetten tegen de Chinese president, het gebruikten om informatie te verspreiden onder andere activisten.

Dus als je van plan bent om naar China te reizen, heb je geen toegang tot Facebook - tenzij je natuurlijk een VPN gebruikt om de firewall te omzeilen.

Een VPN maskeert je IP-locatie door een beveiligde verbinding te maken tussen je apparaat en een externe server. Met een VPN omzeil je makkelijk censuur en geografische blokkades zodat je kunt genieten van onbeperkte internettoegang, zelfs in een van de zwaarst gecensureerde landen ter wereld.

Je VPN versleutelt ook je gegevens en beschermt je tegen hackers en overheidstoezicht. Dit is vooral belangrijk voor Facebook-gebruikers, omdat zelfs de kleinste spottende opmerking over de Chinese overheid ernstige juridische gevolgen kan hebben.

Je hebt geen toegang tot de websites van de meeste VPN-providers als je in China bent, dus het is belangrijk om een VPN te downloaden en te installeren voordat je thuisland verlaat. Als je op zoek bent naar een uitstekende VPN, bekijk dan de aanbevelingen van onze experts voor de beste VPN's voor China. Houd er rekening mee dat deze aanbevelingen VPN's bevatten die niet door de overheid goedgekeurd zijn. Hoewel China het gebruik van deze VPN's heeft verboden, zijn er gelukkig geen gevallen bekend van toeristen die ooit zijn aangeklaagd voor het gebruik ervan.

Wat Kan Een VPN Nog Meer Voor Je Doen?

VPN's zijn niet alleen beperkt tot het beveiligen van je verbinding en het beschermen van je online vrijheid. Hieronder hebben we slechts enkele van de andere voordelen van het gebruik van een VPN opgesomd.

Beschermt je tegen spionnen van de overheid

De Chinese overheid maakt gebruik van internettoezicht om toezicht te houden op haar bezoekers en burgers. Politieke commentatoren hebben het systeem beschreven als een angstaanjagende dystopie. De overheid criminaliseerde ook de verspreiding van online geruchten, met wetsovertreders die tot drie jaar gevangenisstraf kregen.

Online anonimiteit is cruciaal voor je persoonlijke veiligheid in China. VPN's zorgen er door middel van encryptie voor dat je identiteit verborgen blijft als de Chinese overheid je privégegevens onderschept. Dat gezegd hebbende, is het toch belangrijk dat je je naam niet onder dergelijke commentaren plaatst.

Deblokkeert geografisch geblokkeerde websites en streamingdiensten

De meeste streamingdiensten maken gebruik van geografische blokkades om de toegang voor kijkers in bepaalde regio's te beperken. Dit maakt het moeilijk om bij te blijven met je favoriete programma's van thuis terwijl je in het buitenland bent.

Een VPN helpt je om geografische blokkades te omzeilen zodat je alle nieuwe afleveringen kunt bekijken terwijl ze worden uitgezonden. Je hoeft alleen maar over te schakelen naar een server in je eigen land om onbeperkte toegang te hebben tot alle tv-programma's en films die je thuis bekijkt.

Ook kun je je VPN gebruiken om toegang te krijgen tot streamingdiensten in andere regio's en landen. Maak gewoon verbinding met een server in het land waar de dienst is gevestigd, en je bent klaar om te kijken!

Deblokkeer andere gecensureerde websites

Met een VPN heb je toegang tot Facebook en elke website die in China wordt gecensureerd, inclusief YouTube, Gmail en zelfs Dropbox.

Een VPN maakt het makkelijk om in China in contact te blijven met je vrienden, familie en collega’s.
Bekijk onze informatieve gidsen voor meer informatie over het deblokkeren van WhatsApp, Gmail en Dropbox in China.

Houdt je persoonlijke gegevens uit de handen van hackers

Cybercriminelen jagen op kwetsbare en onbeschermde apparaten om persoonlijke informatie te stelen, zoals wachtwoorden en bankgegevens. Je verbinding is bijzonder kwetsbaar voor aanvallen als je gebruikmaakt van openbare WiFi of WiFi in hotels en cafés.

Een VPN versleutelt je gegevens, waardoor deze onleesbaar worden voor hackers en bewakingsagenten van de overheid.

Samenvatting

De beste manier om Facebook in China te gebruiken is om een VPN op je apparaten te installeren voordat je aankomt.

Een VPN geeft je online vrijheid door je IP-adres te maskeren en je privégegevens te versleutelen. Daarmee kun je geografisch geblokkeerde content, zoals Netflix, van overal ter wereld te bekijken.

ExpressVPN, onze #1 aanbeveling voor China, geeft je dit en nog veel meer. De hoge snelheden, gecombineerd met de mogelijkheid om zowat alles te omzeilen, geeft je de onbeperkte internettoegang die je gewend bent. Profiteer van de probeer ExpressVPN zelf uit zonder risico met hun 30 dagen niet-goed-geld-terug-garantie om het uit te proberen voordat je je vastlegt voor op de lange termijn.

Neem ExpressVPN Nu!

Andere Artikelen Die Interessant Voor Je Zijn

Hieronder vind je een uitgebreide verzameling van informatieve gidsen voor online beveiliging in China voor zowel reizigers als burgers.

Als je geïnteresseerd bent in meer informatie over censuur in China, bekijk dan onze Volledige Lijst van Geblokkeerde Websites in China en Hoe Je Toegang Krijgt. Lees daarna ons artikel om uit te vinden waarom Donald Trump een VPN gebruikt wanneer hij China bezoekt.

Voordat je aan je reis overzee begint, zorg ervoor dat je jezelf beschermt met een van de Beste VPN's voor China.

Om samen te vatten, zijn de beste VPN's voor China...

Rang
Aanbieder
Onze Score
Korting
Bezoek site
1
medal
9.9 /10
9.9 Onze Score
Bespaar 49%!
2
9.7 /10
9.7 Onze Score
Bespaar 84%!
3
9.5 /10
9.5 Onze Score
Bespaar 83%!
Privacywaarschuwing!

Je data wordt blootgesteld aan de websites die je bezoekt!

Uw IP-adres:

Uw locatie:

Uw internetprovider:

De bovenstaande informatie kan worden gebruikt om u te volgen, u te targeten voor advertenties en te controleren wat u online doet.

VPN's kunnen u helpen deze informatie voor websites te verbergen, zodat u te allen tijde bent beschermd. Wij raden ExpressVPN aan - de nummer 1 VPN van meer dan 350 providers die we hebben getest. ExpressVPN biedt versleuteling van militair niveau en privacyfuncties die uw digitale veiligheid garanderen en heeft momenteel 49% korting.

Bezoek ExpressVPN

We beoordelen aanbieders op basis van strenge tests en onderzoek, maar houden ook rekening met je feedback en onze affiliate commissie met aanbieders. Sommige aanbieders zijn eigendom van ons moederbedrijf.
Meer informatie
vpnMentor werd in 2014 opgericht met als doel VPN-diensten te evalueren en privacygerelateerde artikelen te bespreken. Op dit moment helpt ons team van honderden cybersecurity-onderzoekers, schrijvers en redacteuren lezers nog steeds bij het verdedigen van hun online vrijheid. Dit doen we in samenwerking met Kape Technologies PLC, dat ook eigenaar is van de volgende producten: ExpressVPN, CyberGhost, ZenMate, Private Internet Access en Intego, die op deze website kunnen worden beoordeeld. We gaan ervan uit dat de reviews die op vpnMentor worden gepubliceerd accuraat zijn op de datum van elk artikel, en ze zijn geschreven volgens onze strenge beoordelingsnormen, die prioriteit geven aan een professioneel en eerlijk onderzoek door de recensent, waarbij de technische mogelijkheden en kwaliteiten van het product samen met de commerciële waarde ervan voor gebruikers worden overwogen. Bij de ranglijsten en reviews die we publiceren, kan ook rekening worden gehouden met het eerder genoemde gemeenschappelijke eigendom en de partnercommissies die we verdienen voor aankopen via links op onze website. We beoordelen niet alle VPN-providers en we gaan ervan uit dat de informatie accuraat is op de datum van elk artikel.

Over de Auteur

Kate schrijft en redigeert sinds 2018 voor vpnMentor. Ze wordt gedreven door haar passie om mensen te helpen zichzelf te beschermen tegen online bedreigingen.

Vond je dit artikel leuk? Geef een beoordeling!
Ik vond het verschrikkelijk Ik vond het echt niet leuk Het was redelijk Best goed! Ik vond het geweldig!
van 10 - Beoordeeld door gebruikers
Bedankt voor je feedback.

Voel je vrij om een reactie te geven over hoe dit artikel kan worden verbeterd. Jouw feedback is waardevol!

Laat een reactie achter

Sorry, links zijn in dit veld niet toegestaan!

Naam moet minimaal 3 letters bevatten

Dit veld mag niet meer dan 80 letters bevatten

Sorry, links zijn in dit veld niet toegestaan!

Geef een geldig e-mailadres op

Bedankt voor het geven van een reactie %%name%%!

We controleren alle reacties binnen 48 uur om er zeker van te zijn dat ze echt en niet aanstootgevend zijn. Voel je vrij om dit artikel in de tussentijd te delen.