We beoordelen aanbieders op basis van strenge tests en onderzoek, maar houden ook rekening met je feedback en onze affiliate commissie met aanbieders. Sommige aanbieders zijn eigendom van ons moederbedrijf.
Meer informatie
vpnMentor werd in 2014 opgericht met als doel VPN-diensten te evalueren en privacygerelateerde artikelen te bespreken. Op dit moment helpt ons team van honderden cybersecurity-onderzoekers, schrijvers en redacteuren lezers nog steeds bij het verdedigen van hun online vrijheid. Dit doen we in samenwerking met Kape Technologies PLC, dat ook eigenaar is van de volgende producten: ExpressVPN, CyberGhost, ZenMate, Private Internet Access en Intego, die op deze website kunnen worden beoordeeld. We gaan ervan uit dat de reviews die op vpnMentor worden gepubliceerd accuraat zijn op de datum van elk artikel, en ze zijn geschreven volgens onze strenge beoordelingsnormen, die prioriteit geven aan een professioneel en eerlijk onderzoek door de recensent, waarbij de technische mogelijkheden en kwaliteiten van het product samen met de commerciële waarde ervan voor gebruikers worden overwogen. Bij de ranglijsten en reviews die we publiceren, kan ook rekening worden gehouden met het eerder genoemde gemeenschappelijke eigendom en de partnercommissies die we verdienen voor aankopen via links op onze website. We beoordelen niet alle VPN-providers en we gaan ervan uit dat de informatie accuraat is op de datum van elk artikel.
Openbaarmaking advertentie

vpnMentor werd in 2014 opgericht met als doel VPN-diensten te evalueren en privacygerelateerde artikelen te bespreken. Op dit moment helpt ons team van honderden cybersecurity-onderzoekers, schrijvers en redacteuren lezers nog steeds bij het verdedigen van hun online vrijheid. Dit doen we in samenwerking met Kape Technologies PLC, dat ook eigenaar is van de volgende producten: ExpressVPN, CyberGhost, ZenMate, Private Internet Access en Intego, die op deze website kunnen worden beoordeeld. We gaan ervan uit dat de reviews die op vpnMentor worden gepubliceerd accuraat zijn op de datum van elk artikel, en ze zijn geschreven volgens onze strenge beoordelingsnormen, die prioriteit geven aan een professioneel en eerlijk onderzoek door de recensent, waarbij de technische mogelijkheden en kwaliteiten van het product samen met de commerciële waarde ervan voor gebruikers worden overwogen. Bij de ranglijsten en reviews die we publiceren, kan ook rekening worden gehouden met het eerder genoemde gemeenschappelijke eigendom en de partnercommissies die we verdienen voor aankopen via links op onze website. We beoordelen niet alle VPN-providers en we gaan ervan uit dat de informatie accuraat is op de datum van elk artikel.

Zo krijg je in 2024 toegang tot YouTube in China

Kate Veale Bijgewerkt op 15-02-2024 Gefactcheckt door Kate Veale Senior redactrice

Reis je naar China? Ben je van plan om YouTube te kijken terwijl je er bent? Het slechte nieuws is dat YouTube is geblokkeerd in China. Maar maak je geen zorgen - we hebben een eenvoudige oplossing voor je!

YouTube was een van de eerste social media websites die in China werd geblokkeerd vanwege het strenge censuurbeleid van de overheid. Tot op heden heeft China meer dan 10.000 websites gecensureerd, waaronder Facebook, Twitter en zelfs Google. Om te zien welke van jouw favoriete websites in China zijn geblokkeerd, gebruik je onze tool om de firewall te testen.

Online censuur en bewaking bedreigen je vrijheid en veiligheid, of je nu burger of reiziger bent. Als je een reis naar China plant, moet je een manier vinden om de censuur te omzeilen als je op de hoogte wilt blijven van wat je favoriete YouTubers doen.

Maar maak je geen zorgen - wij zijn er om je te helpen! In deze gids vind je onze beste tips voor toegang tot YouTube in China.

Probeer ExpressVPN nu!

Belangrijk! Alleen VPN's die door de overheid werden goedgekeurd, zijn toegestaan in China. Er zijn echter geen openbare gegevens waaruit blijkt dat toeristen in China worden gestraft voor het gebruik van andere VPN's. Maar je moet nog steeds voorzichtig te werk gaan. Door de wisselende regelgeving en de aard van de VPN-technologie kunnen VPN's, die niet goedgekeurd zijn door de overheid, te maken krijgen met tijdelijke storingen, maar de hier genoemde VPN's waren het meest betrouwbaar tijdens het testen.

Snelle Oplossing: Zo krijg je toegang tot YouTube in China

De eenvoudigste manier om toegang te krijgen tot YouTube in China is om een VPN te installeren voordat je aankomt.

  1. Download en installeer een VPN op al je apparaten - ExpressVPN is onze #1 keuze!
  2. Maak verbinding met een server in de VS, of een ander land waar YouTube niet gecensureerd is.
  3. Geniet van onbeperkte toegang tot al je favoriete YouTube-kanalen!

Waarom Je Een VPN Nodig Hebt Voor Toegang Tot YouTube in China

Als je naar China reist, heb je geen toegang tot de meeste van je favoriete sociale mediasites, zoals YouTube, Facebook en WhatsApp. China heeft alle websites onder de paraplu van Google geblokkeerd, inclusief Google Maps en Gmail.

De Grote Muur is echter niet zo ondoordringbaar als de naam doet vermoeden. Met het juiste VPN kun je censuur omzeilen en YouTube deblokkeren. De meeste VPN's zijn geblokkeerd in China, dus het is belangrijk om er een te kiezen die werkt. Om je hierbij te helpen, hebben we een gids samengesteld met de Beste VPN's voor China.

VPN's maskeren je IP locatie zodat je censuur en geografische blokkades kunt omzeilen. Voor de rest van de wereld ziet het eruit alsof je toegang tot het internet hebt vanaf de locatie van je externe server. Het versleutelt ook je gegevens en beschermt je tegen kwaadaardige aanvallen en overheidstoezicht.

Als je van plan bent om verboden websites te bekijken, is je online anonimiteit van vitaal belang. Overheidstoezicht komt ongelooflijk vaak voor in China en je wilt niet dat de overheid ziet wat je online hebt gedaan.

De Chinese overheid blokkeert de toegang tot de meeste VPN-websites, dus is het belangrijk dat je een VPN installeert voordat je aankomt. Zodra je in China bent aangekomen, sluit je eenvoudigweg aan op een server in een ander land en kun je in een mum van tijd je favoriete YouTubers bekijken.

Wat Kan Een VPN Nog Meer Voor Je Doen?

VPN’s zijn krachtige beveiligingstools die je recht op online vrijheid beschermen - maar dat is niet alles wat ze voor je kunnen doen.

Houdt overheidstoezicht op afstand

In China is er geen sprake van vrijheid van meningsuiting. De regering blijft woorden en zinnen verbieden die zij beledigend vindt, en het beledigen van de president is een strafbaar feit. Toezichthoudende instanties van de overheid controleren de toespraken van de burgers, dus anonimiteit is van cruciaal belang voor het behoud van je fysieke vrijheid in China.

Een burger uit Sanya, Ni Huaping, werd tien dagen gevangengezet omdat hij een onflatteus commentaar over de president in een WeChat-groepsgesprek had geplaatst. Wat het offensieve commentaar was? Hij noemde de president dom. Dertig dagen nadat het werd gepost, arresteerden de ambtenaren hem.

Een ander voordeel van het gebruik van een VPN is dat je anoniem blijft als de overheid je gegevens en privégesprekken onderschept - al is het altijd beter om geen openbare opmerkingen te maken met je echte naam.

Een VPN beschermt je tegen hackers

China is berucht om zijn enorme populatie van cybercriminelen. Deze aanvallers jagen op kwetsbare, ongecodeerde verbindingen om privégegevens te stelen, zoals online bankieren en creditcardgegevens. Als je, zoals veel reizigers, gebrik maakt van openbare Wi-Fi om toegang te krijgen tot het internet, ben je bijzonder kwetsbaar voor aanvallen.

Een goede VPN gebruikt militaire encryptie om je persoonlijke informatie onleesbaar te maken voor hackers en spionnen.

Ontgrendelt geografisch geblokkeerde streamingdiensten

Als je net zo verslaafd bent aan streaming als ik, ben je bang om de laatste afleveringen van je favoriete shows te missen terwijl je weg bent van huis. Met een VPN is dat niet nodig!

Door eenvoudigweg verbinding te maken met een server thuis, geeft een VPN je overal ter wereld toegang tot je favoriete streamingservice. Je kunt deze truc ook gebruiken om afleveringen live te bekijken terwijl ze worden uitgezonden op de live streaming-feed van je lokale tv-netwerk of voor on-demand viewing.

Deblokkeert al je favoriete social media platforms

Een VPN omzeilt de Grote Firewall om je toegang te geven tot andere verboden platformen, zoals Facebook, WhatsApp en Instagram. Met een VPN is het makkelijk om in contact te blijven met vrienden en familie - en, nog belangrijker, om ze te bombarderen met vrolijke foto's en vakantiefoto's!

Bekijk voor meer informatie onze complete gidsen voor toegang tot Facebook en WhatsApp in China.

Geeft toegang tot Gmail en Dropbox

China is een hub voor het bedrijfsleven, maar het bijhouden van het werk kan moeilijk zijn als je geen toegang hebt tot tools zoals Gmail en Dropbox. Maar, je raadt het al: je kunt een VPN gebruiken om toegang te krijgen tot de volledige productiviteitssuite van Google.

Samenvatting

De beste manier om ervoor te zorgen dat je toegang hebt tot YouTube tijdens je reizen naar China is om een VPN te installeren op al je apparaten voordat je vertrekt.

Een VPN maskeert je IP zodat je de Grote Firewall van China kunt omzeilen en je online vrijheid hebt.

ExpressVPN is de beste VPN voor China, omdat het makkelijk de Grote Firewall omzeilt en daarnaast zo ongeveer alles deblokkeert. Je hebt toegang tot populaire streamingdiensten zoals Netflix en Hulu, terwijl encryptie op militair niveau je verbinding privé, anoniem en veilig houdt. Vriendelijke klantenservice is 24 uur per dag, 7 dagen per week beschikbaar en er is ook een probeer ExpressVPN zelf uit zonder risico met hun 30 dagen niet-goed-geld-terug-garantie, zodat je het kunt proberen voordat je het koopt.

Neem ExpressVPN Nu!

Andere Artikelen Die Interessant Voor Je Zijn

Of je nu een reis naar China plant, of je bent geïntrigeerd door hun politieke landschap en online censuurbeleid, onze selectie van informatieve gidsen vertelt je alles wat je moet weten.

Bekijk voordat je op reis gaat de 5 dingen die je moet weten over China en onze Reisgids naar Beijing.

Lees meer over China's censuur en online veiligheidsproblemen in ons artikel over de VPN-blokkade in China en Rusland, en bescherm jezelf met onze gids voor de Beste VPN's voor China.

Privacywaarschuwing!

Je data wordt blootgesteld aan de websites die je bezoekt!

Uw IP-adres:

Uw locatie:

Uw internetprovider:

De bovenstaande informatie kan worden gebruikt om u te volgen, u te targeten voor advertenties en te controleren wat u online doet.

VPN's kunnen u helpen deze informatie voor websites te verbergen, zodat u te allen tijde bent beschermd. Wij raden ExpressVPN aan - de nummer 1 VPN van meer dan 350 providers die we hebben getest. ExpressVPN biedt versleuteling van militair niveau en privacyfuncties die uw digitale veiligheid garanderen en heeft momenteel 49% korting.

Bezoek ExpressVPN

We beoordelen aanbieders op basis van strenge tests en onderzoek, maar houden ook rekening met je feedback en onze affiliate commissie met aanbieders. Sommige aanbieders zijn eigendom van ons moederbedrijf.
Meer informatie
vpnMentor werd in 2014 opgericht met als doel VPN-diensten te evalueren en privacygerelateerde artikelen te bespreken. Op dit moment helpt ons team van honderden cybersecurity-onderzoekers, schrijvers en redacteuren lezers nog steeds bij het verdedigen van hun online vrijheid. Dit doen we in samenwerking met Kape Technologies PLC, dat ook eigenaar is van de volgende producten: ExpressVPN, CyberGhost, ZenMate, Private Internet Access en Intego, die op deze website kunnen worden beoordeeld. We gaan ervan uit dat de reviews die op vpnMentor worden gepubliceerd accuraat zijn op de datum van elk artikel, en ze zijn geschreven volgens onze strenge beoordelingsnormen, die prioriteit geven aan een professioneel en eerlijk onderzoek door de recensent, waarbij de technische mogelijkheden en kwaliteiten van het product samen met de commerciële waarde ervan voor gebruikers worden overwogen. Bij de ranglijsten en reviews die we publiceren, kan ook rekening worden gehouden met het eerder genoemde gemeenschappelijke eigendom en de partnercommissies die we verdienen voor aankopen via links op onze website. We beoordelen niet alle VPN-providers en we gaan ervan uit dat de informatie accuraat is op de datum van elk artikel.

Over de Auteur

Kate schrijft en redigeert sinds 2018 voor vpnMentor. Ze wordt gedreven door haar passie om mensen te helpen zichzelf te beschermen tegen online bedreigingen.

Vond je dit artikel leuk? Geef een beoordeling!
Ik vond het verschrikkelijk Ik vond het echt niet leuk Het was redelijk Best goed! Ik vond het geweldig!
van 10 - Beoordeeld door gebruikers
Bedankt voor je feedback.

Voel je vrij om een reactie te geven over hoe dit artikel kan worden verbeterd. Jouw feedback is waardevol!

Laat een reactie achter

Sorry, links zijn in dit veld niet toegestaan!

Naam moet minimaal 3 letters bevatten

Dit veld mag niet meer dan 80 letters bevatten

Sorry, links zijn in dit veld niet toegestaan!

Geef een geldig e-mailadres op

Bedankt voor het geven van een reactie %%name%%!

We controleren alle reacties binnen 48 uur om er zeker van te zijn dat ze echt en niet aanstootgevend zijn. Voel je vrij om dit artikel in de tussentijd te delen.